Giriş Kayıt
Yorumlar (4)
avatar
(8109) -
Anthony Hopkins var diye atlıyor insan, lakin izlemesi, takibi ve tamamlaması oldukça zor bir yapım. Yaşanan trajik olaydan sonra kadının içine düştüğü bunalım, görsellerle desteklenerek güçlü bir biçimde verilmeye çalışılmış ama bir yandan filmde büyük usta harici, muazzam bir kalite eksikliği var.


avatar
(165) -
ortalamanın çok altında bir film. Bilindik klasik bir hikaye, vasat ve inandırıcılıktan uzak bir oyunculuk. sıkılarak izlettiriyor kendini. filmin sonuna kadar bir sürpriz bir şaşırtmaca olacak mı diye bekledim ama beklentiler boşa çıktı. Anthony Hopkins bile kurtarmıyor filmi..
4


avatar
(112) -
Müzikler muhteşem. Konu ve çekimler harika. Sıkılmadan keyifle izlenebilecek bir film.
10


avatar
(6008) -
Son günlerde izlediğim iyi dram filmlerinden.Yanlız şunu belirtmeliyim ki normal sinema seyircisinin çok hoşlanacağı bir film olmayabilir bilginiz olsun. Film güzel bir müzik ve harikulade bir ev sahnesiyle siyah beyaz başlıyor. Filmin ana karakteri olan bunalıma girmiş bir kadın ve kendisine hayran olduğum 30.dakikada büyük usta Anthony Hopkins. Filmin ikinci kısmı yani 50. dakikasında sahneler renkleniyor ve filmin son 15 dakikasının dramı bütün arayı kapatıyor.Eğer sabırla izlenirse Elyse'nin neden o şekilde davrandığını sonlara doğru daha iyi anlıyorsunuz.. Açıkçası daha çok film izlemeyi ve dram sevenlere tavsiye edebilirim
6


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024