Giriş Kayıt
Yorumlar (18)
avatar
(323) -
"Ben şimdi ne izledim, niye izledim" dedirtiyor film, o kadar abuk, o kadar amaçsız bir hali var.
Sürprizbozan: Göster
oradan bir aile dramı ile bağlantı ne bileyim çorba olmuş sanki...
Ben tavsiye etmiyorum açıkçası potansiyeli varmış; ama vasat kalmış, özellikle hikaye :/


avatar
(87) -
Beklediğimden daha iyiydi. İyi performanslar ve gerçekten enteresan bir konsept vardı. Aslında, konseptin daha potansiyeli olduğunu ve bu potansiyeli kullanamadıklarını düşünüyorum. Biraz daha uzun ya da daha ayrıntılı olmasını isterdim. Görsel olarak da mükemmel olmasa da göze batmıyordu. Ama tüm eksiklerine rağmen eğlenceli bir deneyimdi.
5


avatar
(730) -
Filmi tamamen bilim-kurgu olarak gören izleyicinin bilim-kurgu boyutunu eleştirmesi normal. Ama film öyle değil burada arkadaşlık, aile vs. gibi kavramlarla harmanlanmış orjinal bir hikaye var. Filmi biraz hikaye odaklı izlemek gerek yoksa iyi seyirler olması zor.
6


avatar
(449) -
Filmde gereksiz anlamsız bir kasvet melankoli havası vardı.Kendini izletti ama sıkılmadım desem yalan olur.Hikayenin ana konusu olan zaman yolculuğu olayınıda çok iyi işleyememişler.Başroldeki iki adam haricinde oyunculuklar pek iyi değildi.Bide sürekli fonda çalan gereksiz gerilimli ve kasvetli müzikler tadımı kaçırdı.Yani ortada bişey yok arkada gereksiz gerilim kasvet müziği çalıyor.Pek beğenmedim.
5


avatar
(385) -
İlk yardım ekibindeki rahatlık kimsede yok. İnsanlar ölüyor bunlar yavaşça hareket ediyor, muhabbet ediyor vesaire. Bir değil iki değil, tüm vakalarda aynı. Burada yönetmenlik başarısızlığı var işte. Konu fena değil ama işleniş rezalet. Sıkıcı değil en azından. Aynı ekibin Resolution ve The Endless filmleri buna göre çok daha izlenesi. Onlar da ilginçtir, bir bakın derim.


avatar
(737) -
Film güzel efektlerle başlayıp ilginç bir kurgu üzerinden devam etti. Ancak filmin senaryosunu çekimler devam ederken yapmışlar gibi sanki nasıl bitireceklerini bilemediler. Üzerinde biraz daha kafa yorsalar daha iyi sonuç elde ederlerdi bence.
6


avatar
(83) -
Öncelikle hiçbir filmin bu derece aşırı eleştirilmeyi hak ettiğini düşünmüyorum. Her ne kadar bilim kurgu ve Dram bir arada yansıtılmaya çalışılmış olsa da ortada bir emek var. Filmde marvel filmlerinden tanıdığımız Anthony Mackie ve Grinin elli tonundan tanıdığımız jamie dornan var.Ben sıra dışı konusuyla beğendim tavsiye ederim.
6


avatar
(195) -
Ortada çok ciddi bir fikir ve icat mevzuu olmasa da, izlenebilecek bir yapım. Aksiyonu, korkusu ve sair yok, fakat yoklukta izlenir mi? Evet. Boş zamanda izlenir, mantıken aşırı saçma ve fiziğe çok uzak olsa da izlenir.
6


avatar
(164) -
Sürprizbozan: Göster
4


avatar
(290) -
Konusunu beğendim bariz boşluklar olsada.Biraz daha üstüne düşülseymiş seyir zevki yüksek bir film olurmuş.Boş vakitte sıkılmadan izlenebilir.
6


avatar
(354) -
Dram ile harmanlanmış güzel bir bilimkurgu yapımı. Filmin havası ve işlenişi bana 2018 yapımı Clara filmini anımsattı. Oyunculuklar üst düzey ama çok berbat denilemez. Konusu güzel her ne kadar benzer birkaç yapım izlemiş olsak da özellikle türü sevenler kaçırmasın derim. Ben şahsen keyif aldım.
6


default avatar
(140) -
Konu güzel, işleyiş çok kötü, oyunculuklar yerlerde, bakıyorum ilk yardım ekibi olaylara ağır çekimde gidiyor, sahneler ve diyaloglar ilk yarının sonuna kadar çok yavaş, haliyle insan kopuyor filmden.Ben aradığımı bulamadım açıkçası.
5


avatar
(5246) -
Merak ettiğim bir filmdi ama çokta beklediğimi bulamadım. Çünkü yavaş temposu ve lüzumsuz uzatılmış detaylar fazla olunca birde mantık hataları eklenince izleme zevkimi kaçırdı.Mutlaka beğeneni olacaktır ama benim için güzel bir film olmadı.....
4


avatar
(226) -
Fena sayılmaz. Konu ilginç. Abartılı efektler beklemeyin. Korku ve gerilim tarafına bakıyorsanız hiç beklentiye girmeyin.
5


default avatar
(19) -
Film izlenir derecede iyi. Bittikten sonra kritigini de yapmak zevkliydi. Ben olsam tum riskleri goze alarak ilaci icerdim. Benim kafa hemen Turk gibi calisarak para kazanma yonune yogunlasti, gelirken para edecek 3-5 antika bir sey pesime takar koseyi donerdim.
Soyle ki; bu filmi guzel efektlerle cekseler, bir de iyi yonetmen ve unlu basrol oyuncusu koysalar zaten film olur sana kafadan 100 milyon dolar. Peki bu senaryo 100 milyonluk senaryo mu? Hayir degil. Ne demek istedigimi anlamissinizdir umarim. Bence para cokomel egrisi icinde caiz bir yapim. 6.3
6


avatar
(187) -
..Bir nevi zamansal paradox işlenmeye çalışılmış.. farklı bir acıdan baksalarda muallakta kalıyor konusu.. buna rağmen görsellik ve oyuncuların permorfansı fena sayılmaz..
7


default avatar
(35) -
Yani bilim kurgu kısmını kullansalar 8-9 olacak film, dram olarak sunulunca ortaya her bir türden küçük küçük bir şeyler çıkmış. Sonuç olarak hepsi yavan kalmış. Ayrıca sağlam bir başrol oyuncusunu arıyor film.
4


avatar
(769) -
Böylesi bir yaratıcı fikri böylesi basit bir olayı anlatmak için kullanmak ne kadar ücüzü. Nerelere çıkılabilirdi oysa ki bu hikayenin girişinden. Bu haliyle 5'lik bi hikaye ama fikrin orijinalliğinden dolayı 6 puan.
6


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023