Giriş Kayıt
Yorumlar (10)
default avatar
(14) -
Sondan söyleyeceğimi önden söyleyeyim. Dizi çok güzel ve mutlaka şans verin izleyin. Uzundur beni bu kadar saran bir dizi seyretmemistim.Birinci bölüm ile hızlı bir giriş sonra karaklerleri tanıtma saffasiyla geçen 3 bölüm ki nispetten yavaş ve sıkıcı gelebilir. Arkasından durmadan olaylar gelişerek ve her bölüm üstune koyarak ilerliyor. Son 10 bölüm ortalamasi imdb olarak 9 puandır. Yeni sezonun gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.
9

Cevaplar (1)
default avatar
(9) -
sevgili arkadaşım altı bölümden sonrası yok fakat alt yazı 18 bölümü var bilgi verirmisiniz
10


0
| Bildir


default avatar
(44) -
Kurgu ve mekanlar çok iyi. Kore dizilerinin bence en iyilerinden. Konu sürükleyici ve oyunculuklar da bunu destekliyor. Yer yer mantıksızlık olsa da öyle insanı çileden çıkartan türde değil. İlk sezon ve konu bitmedi, 2.sezon kesinlikle gelmeli.
9


default avatar
(205) -
Zaman zaman saçmalıklar olsa da iyi ve güzeldi. İzlenebilir. Konu çok ortadan başlamış gibi. 30 dan fazla kavim kimdir, ne özellikleri var yüzeysel olmuş. En güzel yeri 100000 midir 200000 bin öncesi midir? Evlilik sözleşmesini düşünüyorlar..
8


avatar
(141) -
Bırakılmayacak bir yerde bittiği için sinirliyim. İzlenecek merakta bırakılan bir çok olay örgüsü var. 2 senedir yeni bölüm gelmediği için yarım bırakılmış güzel bir diziydi.


default avatar
(10) -
koreantürk fanlarındanım çok süper bir dizi olmuş tarihi fantastik bi başlıyosunuz 18 ini bitirmeden bırakamıyorsunuz ondan sonrada devamı neredeeeeee diye bekliyosunuz

Cevaplar (1)
default avatar
(9) -
ya altı bölüm indirdim ondan sonraki bölümler yok alt yazısı 18 bölüm ve alt yazılar hatalı derken konuşmalara denk gelmiyor
10


0
| Bildir


default avatar
(42) -
Son bölüm sanki devamı gelecek gibi bitti yoksa çok saçma bir final...dizi güzel Koreciler severek izleyeceklerdir.
10


default avatar
(78) -
Entrikanın, Taht oyunlarının bitmediği bir dizi, Neredeyse film süresi sayılacak 1 saat 20 dakikalık bölümleriyle sıkmadan izleten güzel bir dizi, bugüne kadar keşfedilmemiş olması da ilginç... oyunculuklar güzel, karakterlerin çocukluğunu gösterirken oynatılan çocuklar birebir aynı, yan karakterler bile şov yapıyor resmen, 18 bölümü 3 günde bitirdim, bu senaryoyu bizim dizicilere verseniz herhalde 500 bölüm çıkartırlardı, o kadar çok entrika var...
9


avatar
(172) -
Uzun zamandır yorum yapmayan birisine yorum yaptıracak kadar iyi!

Dizi keşfedilmemiş bir cevher adeta. İlk defa Güney Kore dizi izleyen birisi olarak ve ön yargılı olmama rağmen beni etkiledi. Diziye ait tüm unsurlar dengeli ve mantıklı kullanılmış. Karşıt öğelerin dengesi ve abartıya kaçmayan entrika örgüsü üst düzey. Oyunculukları da oldukça beğendim. Hatta yan karakter veya figüran seviyesinde bile kalite gözleniyor. Uzun zamandır böyle takip edebileceğim ve devamını bekleyeceğim bir seri çıkmamıştı.

Her türden izleyici kitlesine hitap edebilecek kalitedeki bu diziyi hem ekmek peynir gibi sürekli seri takip edenlere hem de nadiren bu fırsatı elde edenlere tavsiye ediyorum. Birkaç bölüm şans verilmeyi hakediyor.
9


default avatar
(90) -
Burada hala keşfedilmemiş ve yorum yapılmamış olması ilginç, zira konusu GOT a taş çıkartır... Taht oyunları öyle değil böyle olur diyen bir dizi, sadece klasik kore oyunculuğunu sevmeniz lazım, ben şahsen çok sevdim ve bütün bölümleri bir solukta bitirdim...


avatar
(27) -
Oldukca iyi sürükleyici, fantastik bir güney kore yapımı fantezinin dozu iyi öyle çok fazla abartılı efektler yok, konuda iyi daha ne olsun.
9


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023