Giriş Kayıt
Yorumlar (7)
avatar
(102) -
"Person of interest" dizisindeki yazılım kendine facebook accountu açmış. Gülücük Daha sıcak bir izlenimi olmuş.
7


default avatar
(19) -
izlemesi keyifli,rahat ve içinizi ısıtacak bir dizi.soğuk kış aylarının da geldiği şu günlerde elde çay ya da kahve ailecek izlenecek biz dizi.tavsiye ederim.
6


default avatar
(13) -
Köşede kalmış ve kalacak gibi duran belki de devam onayı almayacak olan farklı ve bir o kadar güzel bir dizi. Senaryo örnekleri olsa da farklı arayış içinde olanlar için kaçırılmayacak bir dizi diyebilirim. Kesinlikle şans verilmeli.
8


default avatar
(28) -
Oyunculuk ve eğlenceli olması dışında içerik olarak yorum yapmak istedim.Fragmandan izlediğim kadarıyla Tanrı figürü buluta benzetilmiş yani hüooo hakarete bak dinimize saldırıyorlar diye bakmamak lazım.Bizim inandığımız Tanrı bir figür,obje yada aynen bu dizideki kullanılan gibi bir meta değildir.Din tüccarlığı yapan sarıklılara kızmak ile tekrar din tüccarlığını farklı şekilde yorumlayıp önüne sunana kızmamak yada eleştirmemek bir çelişkidir.Nitelikli ateistler şu söylediğimi kesinlikle anlarlar:Gerek Grek mitleri gerek eski mitler hatta ateiste göre tüm dinlerin mit olmasıyla bu dizide dayatılan teknoloji-bilim ilahtır mesajıda "nitelikli ateist" e göre mittir yani efsanedir.Bu dizi için puan vermek istemiyorum.


default avatar
(3) -
Allah ın varlıgını ve sosyal yasamda yerinin her zaman oldugunu,İyilik ve guzelligin insanların hayatını güzelleştireceği üzerine eğlenceli , keyifle izlenecek bir dizi.Dinimizi de bu şekilde anlatan diziler olması dilegiyle izlemeye deger.
10


avatar
(621) -
Gerçekten çok eğlenceli ve güzel bir ilk bölüm olmuş umarım devamı gelir
8


avatar
(122) -
İlk bölüm itibariyle sıkmadan, akıcı ilerleyen bir yapısı var, oyunculuklar fena değil, Flash dizisinden tanıdığımız Violett Beane bu dizide oyunculuğunu bir kaç level daha ileri taşımış, dramatik sahnelerde oldukça başarılıydı, anladığım kadarı ile dizinin bir ana hikayesi bir de bölüm içinde başlayıp biten hikayesi olacak, ailecek izlenebilir kıvamda bir dizi gibi görünüyor, muhteşem bir dizi olur mu olmaz mı ilerde göreceğiz ama ilk bölüm itibariyle ''izledim ama zaman kaybıydı'' veya ''izledim ve muhteşemdi'' demezsiniz diye tahmin ediyorum. İlk bölüm itibariyle ortalama üstü 6-7 puanlık bir dizi gibi, gelecek bölümlerdeki performansa göre puan düşebilir ya da yükselebilir. Beklentiyi çok yüksek tutmadan bir şans verin derim.
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019