Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(259) -
Cem Yılmaz filmlerinin çok hakkı yeniyor ülkemizde. Bunu daha iyi anlıyorum. Sırf komiklik yapmak için iğrenç ve saçma görüntüler sunup parayı götürmek yerine adam en azından emek harcayıp film gibi film yapıyor. Gel de anlat işte...


avatar
(147) -
Şahan Gökbakar insanların çektiği filmlere olan aşırı ilgisini art niyetli olarak kullanıyor. Ne de olsa insanlar çektiğim bu iğrenç filmleri izliyorlar diyerek üzerine hiçbir şey katmadan aynı tip filmleri çekmeye devam ediyor. Halbuki biz gençliğimizde Şahan'ı ne çok severdik.. Recep İvedik ilk çıktığı zamanlar falan. Sonradan devam filmleri çekti eyvallah fakat çıtayı yukarı taşıyacağına habire aşşağı çektin be hocam.. Saçma sapan senaryolar oyunculuklar hareketler falan. Zaten devam filmlerinden ciddi paralar kazanıyorsun doğru düzgün oyuncu bile oynatmıyorsun filmlerinde. Şöyle Hangover tarzı Ocean Eleven tarzı bir ekip kurup film çekse güzel senaryolu adam gibi bir yönetmen falan.. Kayhan falan nedir abi ya bunlara gülmüyoruz artık geçti.. Seni seven kitle büyüdü artık evlendi çoluk cocuga karıştı, çıtayı biraz yukarı çek.. Ahh bee Şahan


avatar
(199) -
Hiç beğenmedim sanki Recep İvedik izler gibiydi. Aynı espiriler aynı haraketler...
Bu filme giderek paranızı boşa harcamayın. Televizyonda boş zamanda izlenecek bir film.


Yorumlar (41)
avatar
(46) -
Galiba sadece 1 yerinde filan 'tebessüm' ettim o kadar.
1


default avatar
(73) -
sinirlerim bozuldu izlerken agzına ekmekle vurasım geldi.Ama eglenceli komık 6 stars
6


default avatar
(2) -
Çok nadir film ve dizilere yorum yazarım ama bu filme yorum yazmadan rahat edemeyeceğim.Öncelikle filme tahammülünüz en fazla 15 dakika.15 dakika sonra ya ben ne yapıyorum diyorsunuz kendinize.Eşimle izlerken filmin yaklaşık 12.dakikasında birbirimize döndük ve yeter dedik.Uyduyu açtık ve defalarca izlememize rağmen Neşeli Günler yeşilçam klasiğini tekrar izledik.Türk sineması bu kadar da hafife alınmamalı ucuz oyunculuklar düşük bütçeler peşinde koşarak milyonlar kazanılmamalı bence.


default avatar
(15) -
filmde şu sahneye çok güldüm demek isterdim ama yemin ederim zerre gülmeden karın ağrısıyla izledim. sadece film bitiğinde kendime güldüm .
1


default avatar
(20) -
Gökbakar kardeşleri tebrik ediyorum. Türk sinema tarihi yapbozunun eksik parçasının tamamladıkları için. Kayhan unutulmazlar arasına girmiştir.
1


avatar
(150) -
İzlemeyin, izlettirmeyin. Ezkaza TV'de filan denk gelirseniz düşünmeden geçin. 10 dakika bile tahammül etmesi zor iken filmi 105 dakika yapmışlar. Gerçekten şaka gibi bir filmimsi. Gülücük
1


avatar
(278) -
galiba ilk defa bir filme 1 puan verdim bu kadar lüzumsuz bir yapım olamaz.
1


default avatar
(77) -
Hayatım da ben böyle saçma sapan ne olduğu belirsiz komiklik yapacam diye aciz duruma düşen bir film görmedim,1 puanı bile haketmiyor, katıksız rezalet bir film...
1


default avatar
(8) -
Yazıklar olsun demekten başka birşey diyemiyorum. Internette seyrettim, bu saçma filmi sinemada seyretmek cahillliktir net! şahan , 15 yaş sonralarımın en popüler gelecek vaad eden komedyeniydi. şimdi insanları aptal yerine koymaktan yaptığı birşey yok maalesef. Bu kadar ucuz, saçma, gereksiz bir film görmedim. şahana sorsanız egosundan başarılı olanlar her zaman eleştirilir der!!! Senaryo bayat! Diyaloglar saçma! Yazık kere yazık!
1


avatar
(391) -
senaryo hep aynı.. tek kıyafet gıyen karakter bulunur.. yapılacaklar lıstesı oluşturulur.. mınık partı mutlaka eklenir fılme.. gerek yaslı teyzelerle gerek güzel kızlarla.. gaz sahnesi asla unutulmaz.. sahan fılmlerı aynı platform ustune oturmuş polo gibi.. tek farkı makyajı 6 yılda bir değil her yıl yemesi..
2


default avatar
(56) -
Mahallemizde, sokağımızda, apartmanımızda, parklarda, bahçelerde, trafikte, her gün bu tür rahat rahatsızlarla yaşıyoruz. Elimizden de onlara gülmekten başka bir şey gelmiyor.


default avatar
(6) -
Filme yapılan yorumları görünce indirir izlerim dedim kendi kendime ama 20-25 dk dayanabildim. Söylenecek bişi yok 1/10 hatta puansız bence...
1


default avatar
(17) -
Film oldukça eğlenceli ve komik ben çok beğendim.
10

Cevaplar (1)
default avatar
(20) -
Şahan, sen misin?
1


5
| Bildir


default avatar
(7) -
Lütfen ülke sinemasının geleceği için bu tarz '' para kazanmak için '' yapılan filmcikleri izlemeyin ve izlettirmeyin. Çocuklarınızı götürmeyin giden arkadaşlarınızıda uyarın. Bi kitle oluşturmuş ve parası bitince aynı esprilerle ismi farklı film çekecek bu kadar basit.


default avatar
(9) -
allahını seven zamanını harcamasın , ilk defa kendime bu kadar kızdım , nasıl böyle bir filme gidip zaman harcarım diye yazık !!!!


default avatar
(32) -
Bence Türk yapımcılar ve senaristler kendi aralarında anlaşmış Hangimiz daha iğrenç bir film çekecegiz yarışmasına katılmışlar.
Veya Şahan'ın parası bitmiş demiş ki şöyle uyduruk bişey yapalım zaten bizim insanımız sinemadan pek bişey anlamaz önleri ne koysak izlerler biz bu filmden 5-6M Götürsek kar'dır.

Oysa insan bekliyor ki daha özgün bişeyler yapılsın. bir karakterin Basitçe okul defterindeki yazılardan yola çıkarak intikam almasını kimse bana yenilikçi veya iyi komik demesin.

Şu filme 1 veriyorsam Cem yılmazın filmini 5 ile çarpıp puanı öyle vermek lazım.
1


avatar
(219) -
Esas eleştirmemiz gereken film değil.Bu filme çocuklarına müsaade eden ebeveynleri eleştirmek lazım.

Not: burdan Moderatöre sesleniyorum : ''0'' puanının eklenmesi lazım.


avatar
(102) -
10 yaşındaki çocuklara hitap edilmiş sanki. Puan bile vermiyorum.

Cevaplar (1)
default avatar
(20) -
çocuklar için bomboş ve kötü örnek olacak yapıt çocuğada izletilmez
1


7
| Bildir


default avatar
(5) -
Sinemaya resmen hakaret bu film. Yazık cidden. Ülkemizde sinema da izleyici kalitesi de her geçen gün düşüyor. Normalde değil 350 bin kişi, 10 bini bile geçmesi rezillik olurdu.

Böylesi kalitesiz yapımlar yüzüne, kaliteli yapımlar arada kaynıyor.


avatar
(49) -
Bu film tutarsa Recep İvedik yerine bu filmin devam filmleri gelecekmiş...

Cevaplar (1)
default avatar
(6) -
Güzel şaka... Gülücük))))
1


1
| Bildir


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018