Giriş Kayıt
Yorumlar (3)
avatar
 kurdele (3631) -
Sanki verilmek istenen duygu seyirciye ulaşamıyor gibi bir sorunu var filmin! Rıza Kocaoğlu’nun sürekli çatık kaşlı, hayattan bezgin hali biraz yapmacık geldi. Belki bana öyle gelmiştir, dizilerdeki karakterlerinden kaynaklı ama velhasıl beni yakalayamadı. İzlenmeyecek kadar kötü değil ama vasat bir film.


avatar
(403) -
2 bölümü de art arda izledim, bu yaşananları, kayıpları ancak kendiniz de hayatınızda yaşamışsanız daha derin şekilde etkilenirsiniz bence, yaşamayanları sıkacaktır, hele ki genç yaştaki tecrübesiz gençleri.. 2 bölüm de dramatik, duygu yüklü. Ama bazı noktaları fazla uzatmışlar, yer yer sıkıyor.
6


avatar
(339) -
ilk film az da olsa duygu barındırıyordu.incir reçeli gibi kaymağını yemek için kötü ötesi film yapılmış..film bile denemez.. 80 dakikanın 30 dakikası aynı sahnenin masal anlatmanın bu kadar mı tekrarı olur.. baba ile anı sadece aynı odada geçen masal mıdır.. 1 anlat 2 anlat 10 kere mi aynı sahne çekilir film bitirilmek için.. dizi gibi 10 kere mi şarkılı klip çekilir film de.. oyuncular bile film bitince bu ne ya demiştir..1 bile verilmez
1


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018