Giriş Kayıt
Yorumlar (10)
avatar
(115) -
aksiyon sahneleriyle dolu bilim kurgu bekleyenler için ilk sezonu çıkmaz sokak, geri dönün. 2. sezon olursa belki daha farklı ilerler bilemiyorum. 
daha çok bunca büyük bir eyleme hazırlık aşamaları ve katılımcılarının aileleriyle birlikte psikolojik iniş çıkışları anlatılmış bir drama çünkü. 
7


avatar
(154) -
İlk bölümü az önce bitirdim de çok saçma geldi bana. Düşünün ki dizi içinde insanlık tarihinin en büyük yolculuğu diye lanse edilen (marsa yolculuk) bir olay var. Bizim gerçek hayattaki Elon Musk'ın dizide kadına uyarlanmış hali var, organize ediyor. Ama uzay aracı
Sürprizbozan: Göster
Hayal kırıklığına uğradım açıkcası bilimsel olarak. Diğer bölümleri izlemedim ama Sean için bile katlanılmaz gibi duruyor.
5


avatar
(250) -
Bilim Kurgu falan beklemeyin. Bu beklentiyle izleyenlerin hiç biri sevmedi diziyi ama ben bunun farkında biri olarak açıkçası çok beğendim. Sinemada aksiyon kovalayan biri değilim. Benim için bi' duygunun aktarım biçimi, oyunculuklar, mizansen ve samimiyet aksiyondan çok daha önemli, değerli. Diziye gelecek olursak, çok da spoiler vermeden; Dünya'ya gelmek ve Dünya'dan gitmek kavramları temeline oturtulmuş dizi ama keşke bi' dizi değil de bi' sinema filmiyle anlatsaydın bunu dedim izlerken. 8-9 bölümlük bi' konu yok ortada. İlk bölüm ve son bölüm var, aradaki tüm bölümlerin önemli kısımlarını ayır, ziple, maksimum 15-20 dakikada aktarılabilecek şeyler. Vakti olan, dramdan ve ağır ilerleyen filmlerden hoşlanan biriyseniz izleyin. Özellikle 5. bölümdeki anlatıma, renk ve fon kullanımına hayran kaldım, çok minimalist, çok naif... Oyunculuklar ve yönetmenlik için hiç bir şey demiyorum, yönetmen işinin hakkını fazlasıyla vermiş. Adının Deniz Gamze Ergüven olması da ayrı gurur kaynağıGülücük Bence 10/8'i hakediyor.
8


default avatar
(286) -
Dizi cidden çok ağır ilerliyor, çoğu zaman da sıkıcı geliyor. Sean Penn'in ağlamadığı sahnelerde birazcık hızlanıyor olaylar ama gerçekten dram olayını biraz abartmışlar. Bu sezon için 7 puanlık bir dizi diyebilirim. Yokluk döneminde izlenebilir. İyi seyirler.
7


default avatar
(20) -
Bilim kurgudan dramaya geçiş bir geçiş oldu. Umarım böyle devam etmez. 6 bölüme kadar izleyebildim. En azından dizideki oyunculuğu beğendim. Bakalım..
8


avatar
(65) -
İlk bölümden pek bir şey anlamadım.Dizileri tam ortasından başlatıyorlar sinir oluyorum.İlk bölüm pilot bölüm yerine de geçebilir.2 3 bölüm izleyince anlayacağız artık..


default avatar
(25) -
Yorumlar fazla abartılmış, ilk 2 ya da 3 bölümde bilimin kurgusundan ziyade drama vardı.
5


default avatar
(5) -
ilk 2 bölüm muazzam. o kadar beğendim ki, izlediğim en güzel dizilerden biri diyordum neredeyse ama 2. bölümden sonra ki bölümler tam anlamıyla rezalet ... bir de son bölümü güzeldi, 2. sezondan beklentim yüksek, umarım mars gerekli beklentiyi karşılar.


avatar
(4) -
İlk 3 bölümü çok beğendim ama 3. bölümden sonra dizideki bilim kurgu yerini tamamen drama bırakıyor.
Son bölümde biraz bilim kurgu görsek de sezon finali benim beklentimin çok altında kaldı...
6


default avatar
(1) -
astronomi ve bilim-kurgu sevenler için izlenmesi gereken bir dizi.
(01.sezon için)
10


‹ Önceki 1 Sonraki ›
The First
Dizi Altyazıları
Origin (3,288) Narcos: Mexico (2,750) The Big Bang Theory (1,970) Titans (1,931) Supernatural (1,783) Doctor Who (1,546) The Last Ship (1,271) Outlander (1,208) The Last Kingdom (1,145) The Flash (985)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018