Giriş Kayıt
Yorumlar (5)
avatar
(6) -
Unbreakable ve Split filmini aynı evrende buluşturan ve bu iki filme yeni sorular ekleyen bir film ortaya çıkıyor. İlk iki filmi izlemeyenler için vasatın bile altında bile kalabilir ama ilk iki filmi izleyenler için yeni bir evrenin doğuşuna tanık olabilirsiniz. Çok beklenti içinde olmadan izlenebilir. Kötü değil öyle çok iyi de değil. Finali zayıf kalmış ama bazı ipuçları veriyor.
6


default avatar
(19) -
Seriyi arkadaşımdan duydum sinamaya gitmeden 2. film olan split'i izleyebildim. ilk filmden bilmem gerekenleri arkadaş söyledi. yani ilk iki filmi izleyip öyle gitmeniz gerek.
Filme gelirsek olayların birbirine bağlanması , 3 karakterin girift hikayeleri çok güzel.
Sürprizbozan: Göster
serinin devamı gelse güzel olur. ayrıca süper kahraman olayını bu şekilde ele alan başka film ya da dizi ben görmedim, varsa söyleyin.
Sürprizbozan: Göster

seriyi izlediyseniz sinemada izleyin.
8


avatar
(3854) -
Öncelikle seriyi çok seven biri olarak subjektif bir yorum yapmış olabileceğimi belirtmek isterim. İlk filmde Bruce Willis’in oğlunu oynayan çocuğun aynı rolle karşımıza çıkması, yönetmenin ilk filmdeki tiplemesini bu filmde de göstermesi tatlı ayrıntılardı. İnsanoğlunun farklıyı sevmemesi, onu hep kontrol altında tutma isteği iyi yansıtılmış. Yönetmenin tarzına uygun olarak olağanüstü olayların bağlanış şekli hep hayatın gerçekleri... Böyle olunca alıştığımız mutlu ya da imkansız ama filmde oluşan sonları görünce biraz hayal kırıklığı yaşıyoruz. Velhasıl ben çok beğendim, tavsiye ederim.


avatar
(10) -
Filmi bu akşam sinemada izledim. Ne yazık ki finali kötü. İyi başlıyor iyi devam ediyor ama çok saçma bir şekilde bitiyor. Ciddi mantık hataları var. Ana cast oyuncular değerli. Onları perdede görmek isterseniz gidin. Ama mars sinema gibi bileti 30 liradan döşeyen salonlardan uzak durun. Ben Imax'de izledim. Çok büyük perde ve çift projeksiyon ile kaliteli bir görüntü var ama gereksiz pahalı. Bir kaç ay bekleyip torrente düşmesini bekleyin bence. Para harcamaya değecek bir yapım değil.
6


avatar
(296) -
Night Shyamalanın marvel ve dc gibi tüm kahramanlarını toplayıp tek bir potada erittiği muazzam başarılı bir yapım Unbreakable ve spliti sevdiyseniz buna bayılırsınız Gülücük
8


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019