Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(12) -
Nasıl başladı nasıl bitti anlamadım muhteşem bir film izleyin, izlettirin!!
10


default avatar
(39) -
filmin hangi mecralarda ne puanı ne yorumu aldığının yada akademi ödülü alıp almamasının bi önemi yok izle unut 5 puanlık bir filmde değil bence. Ders verirken fazlasıyla güldürüp eğlendiren bir yapım. bu filmi komedi olarak değilde en sonunda oyunculardan birinin öldüğü şekilde dramatize ederek sunsalar eminim 5 veren arkadaşlar 15 verip tadı damağımda kaldı tarzı yorumlar yapardı.
Küfürlü absürd hollywood harici eğlendirmeyi fazlasıyla başarmış bir film. izleyin izlettirin. belki bir ders çıkarırsınız.
10


default avatar
(33) -
kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. oldukça güzel ve her şeyi ile size dokunan, güldüren bir film. İyi seyirler hepinize.
7


Yorumlar (31)
default avatar
(3) -
izlediğinizin bir film olduğunu unutun. görmeyin görmemezlikten gelin detayları. Sadece empati kurarak filmi izleyin ve hayatınızın iki saatine tebessüm ekleyin...
9


default avatar
(11) -
Hoşça vakit geçireceğiniz çok güzel bir film. Kesinlikle seyredilmesi gerekenler listenize ekleyin.
8


default avatar
(5) -
Filmde senaryo, diyaloglar, oyunculuk, mesaj , içtenlik 10/9. Müzikler ve bir iki argo giriş 10/3. Sonuç:10/8 Espiri yapmanın zor oluğu bir konuda gerçekten çok etkili bir yapım olmuş. Sonuna kadar soluksuz seyrettim. Klişelerden uzak, içten, sıcak...
8


default avatar
(4) -
keyfiniz yerinde olmadığında açın ki azıcık güldürsünn. puanını hak eden güzel bir film. kesinlikle izleyin. 8/10
8


avatar
(439) -
Hayatlarındaki onca sorun ve talihsizliğe rağmen bir basketbol takımının bünyesinde hayata direnen bir grubun bolca gülümseten hikayesi.Nefis bir İspanyol filmi.
7


default avatar
(38) -
Birkaç uygunsuz konuşma olmasa tam bir aile filmi olacakmış. Millet de şefkate aç herhalde ki puanı şişirmişler. Imdb'ye 7 verdim, buraya 6 çünkü Imdb 7.3, burası 8.0 görünüyor. Klişelerle dolu. İzlenir, eh biraz eğlenilir, sonra da silinir.
6


avatar
(142) -
yer yer ritmi kaybedip duygu kopuklukları yaşatsa da güzel bir film olmayı başarmış. pazar sabahı kuşağı filmlerine iyi bir örnek Gülücük
7


default avatar
(2) -
Sıkılmadan sonuna kadar iyi bir tempo sergilemiş oyuncular güldürürken tüm insanlara güzel mesajlar gönderiyor filmın sonunda ise gözleriniz doluyor vaktiniz varsa mutlaka izleyin....
8


avatar
(105) -
zevkle ve sık sık duygu patlaması yaşayarak izledim
8


default avatar
(57) -
Berbattı Uzun zamandır ileri alarak izlediğim bir film olmamıştı. Kötü oyunculuk çok gördüm ama koçun karısı; Sonia (Athenea Mata ) kadar kötüsünü daha da görmemiştim. Elbette iyi niyetli bir film ama bence büyük, çok büyük bir zaman kaybı.
1


avatar
(3845) -
Aslında klişe bir tarz ama farkları da yok değil hani... İlk anlarda itici gelen tiplemeler sonra sonra kankanız oluyor mesela... Duygusallık ya da duygu sömürüsünden ziyade sempatik ve tatlılık ön plana çıkarılmış, ki bu da izlenirlik anlamında daha iyi olmuş. Bazen biraz sıkıyor ama ben izlenir bir yapım olduğunu düşünüyorum ve izlediğime memnun olduğum bir film oldu. İyi seyirler olsun.


avatar
(1395) -
Ajite etmeden duygulandıran, sululuk yapmadan güldüren bir yapım. Yaratılan karakterler ve onları canlandıranları çok başarıl buldum.
7


avatar
(587) -
tempo biraz yavaş geldi bana, oyunculuklar mükemmel, konu güzel ama anlatım biçimi, yönetmen başarısının biraz senaryonun gerisinde olduğunu hissettim, finale kadar o duyguya giremedim...film içerisindeki diyaloglar ve engelli insanların şaşırtıcı hareketleri güldürdü...ailecek izlenecek bir yapım...
7


default avatar
(327) -
Samimi ders veren sicacik bir film boyle filmleri izleyin ve izlettirin.
8


default avatar
(21) -
Adamlar çok hassas bir konuyu sömürmeden harika bir şekilde beyaz perdeye aktarmışlar. Herkesin izleyip dersler çıkaracağı bir film olmuş. Kesinlikle izleyin....
9


avatar
(9) -
Yumuşacık bir filmdi tavsiye ederim, bir kaç minik klişe, biraz da gereksiz uzatılmış olsa da seyrettiriyor kendini. Yalnız müzikleri kötüydü söylemeden geçemeyeceğim.
7


default avatar
(4) -
"Empati engelini" bir nebze geliştiren sımsıcak bir filmdi. İnsanın içinden direk 10 veresi gelen bir film.
10


default avatar
(14) -
güzelmi ? evet ama abartıldığı kadar değil
komikmi ? evet ama sadece komedi olsun diye izlerseniz istediğinizi bulamazsınız
güzel mesajlar varmı ? hemde çok güzel mesajlar var
sonuç olarak yapımcıyı ve özellikle oyuncu kadrosunu bu film için tebrik ediyorum
tekrar tekrar izlenecek bir film değil ama izleyince helal olsun demeden edemiyorsunuz
benim puanım 7
7


default avatar
(2) -
Çok duygusala kaçmadan,engelli arkadaşlarımızın sıkıntılarını,beklentilerini ve neler yapabileceklerini eğlenceli bir şekilde aktaran şahane bir film.mutlaka izleyin ayrıca kolay kolay da unutulacak bir film değil...
9


default avatar
(1) -
Eğer siz de son dönemdeki klişe konulardan bıktıysanız, şampiyonluk konulu filmlere farklı bir bakış açısı getiren, kimi zaman hüzünleneceğiniz, kimi zaman güleceğiniz güzel bir yapım.
9


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
Film Altyazıları
Hunter Killer (8,366) A Star Is Born (4,859) Bohemian Rhapsody (2,589) Keepers (2,471) Suspiria (2,081) Museo (1,644) Ashes in the Snow (1,398) First Man (1,079) Revenger (1,037) Venom (996)
Dizi Altyazıları
True Detective (12,266) Vikings (4,385) The Flash (1,821) Luther (1,570) The Blacklist (1,323) Black Mirror (1,192) The Big Bang Theory (1,190) Friends (1,002) Peaky Blinders (996) La casa de papel (975)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019