Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(57) -
Yalnız şöyle bir noktaya değinmem gerekiyor. Arkadaşlar, oyuncular vursun ya da öldürsün diye beklemiyor. O anlarda dikkat ederseniz kamera bize karakterin gözünden yansıtıyor detayları. Yani eğer silahı düşürdüyse karakterde ona bakıyor tıpkı bizim yaptığımız gibi, bu anlık bir an normal hayatta. Ama ekranda bunu karmaşıklaştırmadan ancak bu şekilde gösterebilir yönetmen ki gayet de normal. FPS oyunlarını oynayanlar daha iyi anlayacaktır zaten.
Küçük bir not sadece.
8


default avatar
(73) -
Konunun ne olduğunu anlamadım !
Aksiyon için izlenebilir
5


default avatar
(6) -
Kelimeler:bıçaklamak, boğazdan bıçaklanmak, kafadan bıçaklanmak, göğsünden bıçaklanmış.

ilginç tagler Gülücük))


Yorumlar (37)
default avatar
(6) -
olmamış sanki, beğenemedim . sadece aksiyon için izlenebilir belki arkadaşlarında dediği gibi. fakat onda da çaba sarfediyorsunuz takip edebilmek için hareketleri..
5


default avatar
(5) -
Gayet güzel, izlenebilir birçok Holywood filminden daha başarılı..
9


avatar
(129) -
Giriş sahnesi çok tempoluydu. Akıcı film fakat çok kanlı bilginiz olsun. Izlemeye değer.
8


default avatar
(19) -
Ben beğenmedim. Bildiğin bilgisayar oyunu gibi bir şeydi...
3


avatar
(72) -
Konuyu anlamayanlar için NİKİTA'nın Kore versiyonu. Öykünün çıkış noktası bu ama gelişiminde aksiyona bağlamışlar. Gerçek Nikita da Dram daha ağır basıyordu. Gerçi amerikalılar da yaptı ancak en orijinali güzeli Fransız olanıdır. Benden söylemesi
8


avatar
(151) -
Arkadaşlar film aksiyon. Ama çooook aşırı fazla kan objesini kullanmışlar. Abartılı olmuş. Türü sevenler izlesin. Ben film yokluğundan seyrettim, 2 saat.

Notum 3/10
3

Cevaplar (1)
avatar
(30) -
Sürprizbozan: Göster
Gülücük
4


0
| Bildir


avatar
(1233) -
Takashi Miike filmleri sevenler bu filmi de beğenebilirler
6


avatar
(62) -
Aslında final dövüşüne kadar her şey olabilirlik içerisinde geçen bir filmdi ama aksiyon uğruna işleri batırmışlar....
7


avatar
(404) -
Konu ve kurgu çok kötü, aksiyon idare eder o da bunalttı yer yer yeminlen. G. Koreye yakışan bir film değil.
5


default avatar
(28) -
Utanç verecek denli kötü.
1


avatar
(1) -
Senaryo ve oyunculuklar açısından oldukça vasat bir film. Sadece aksiyon sahneleri için izlenebilir. Güney Kore Sineması’nı sevenler bu filmi maalesef sevmeyecekler.
4


default avatar
(6) -
Kelimeler:bıçaklamak, boğazdan bıçaklanmak, kafadan bıçaklanmak, göğsünden bıçaklanmış.

ilginç tagler Gülücük))


default avatar
(96) -
Arkadaş ne farklı filmdi: FPS başladı beni bitirdi zaten,her duyguda yaşattı bi gerildim bi ağladım bu ne yahu temiz kafayla izlemek lazım ona göre Çok Mutlu
9


avatar
(10) -
Şu 3-5 kişinin abartısı ne kadar da işe yaramış Gülücük Film boş zamanınızda izlenebilecek düzeyde. Bir tık ilerisi yok emin olun.
6


avatar
(207) -
Başlangıç sahnesi ile Hardcore Henry havası vererek izleyicileri gaza getiren film, sonrasında aniden frene basarak konu anlatmaya başladığı ve bu anlatışı da karışık seriler halinde ele aldığı için, izleyiciye verdiği gazı fazlasıyla geri alıyor. Hardcore Henry'den drama ve bir miktar bilinmeze dönen filmin aksiyon sahnelerindeki kamera açılarını sevmediğimi söylemeliyim. Alışılmadık bir tarz hakkını vermek gerek ama bana hitap etmedi maalesef. Hareketleri takip edemediğimiz, sürekli bir oraya bir buraya dönen kamera filme farklılık getirsede maalesef konu ve kurgu bakımından sıradan bir aksiyon filmi havası da veremedi. Derine inmeden sadece aksiyon verselerdi yine kabulümdü ama işin içine bir de dram katmaya çalışınca ve bunu da başaramayınca film namına pek bir şey kalmadı benim için. Aksiyon sahnelerinin dinamikliği tek artı tarafıydı.
5


default avatar
(152) -
Aksiyonu bol, izlemesi keyifli bir film..
7


default avatar
(18) -
Vay be ilk defa genel yorumlarla ters düşüyorum....geçen zamanıma acıdım...


default avatar
(89) -
Filmin daha ilk sahnesini izledim ve yorum yapma ihtiyacı hissettim.. Şu zamana kadar görmediğim acayip bir çekim açısı ve kamera kullanımı olmuş.
Kişinin kendi bakış açısından yapılan ilk aksiyon filmi değil tabii ki..daha evvel Hardcore Henry filminde de bu yapılmıştı, benim dikkatimi çeken ondan ziyade aksiyon sahnelerinde kameranın 4 dönmesi, tuhaf hareket etmesi, ilginç açılar yakalaması... yani bu el kamerasıyla yapılamaz, rig ile tripodla farklı bağlantılarla da yapılamaz.. belki dronela yapılabilir ama bu kadar nokta atışı çekim yapamazdı.. muhtemelen hepsi bilgisayarda CGI efektleriyle yapılmış Gülücük


avatar
(176) -
Bu filmler iyi güzel de fakat şu isimlerine bir çare bulsalar süper olacak. İsimleri aklımda tutarken yoruluyorum her seferinde Gülücük
5

Cevaplar (1)
default avatar
(33) -
Uzakdoğu yapımı bütün filmlerde benim de derdim bu:)


0
| Bildir


avatar
(354) -
Filmin başı ve sonundaki aksiyon sahnelerinin inanılmazlığı adına filme 7 puan verdim. Gerçekten özellikle kamera açıları (elbette CGI kullanılmış ama hiç anlaşılmıyor) şu ana dek bu tarz filmlerde gördüklerim arasında en iyiydi.

Konu enterasan değil, bilindik bir konu. Filmin temposu sıkıntılı. Baştaki ve sondaki sahneleri saymazsak çoğu sahnede esneyebilirsiniz.

Genel olarak izlenebilir bir film olmuş.
7


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018