Giriş Kayıt
Yorumlar (4)
avatar
(29) -
Bence zamanınızı harcamayın. Konu dağınık geldi bana biraz ve hızlı hızlı geçilmiş. Karakterleri derinlemesine inceleme olayı yok. 10 bölümde bitmeyecekse girmeyeceksin bu işe zaman. Olaylar atlanarak hızla geçilmiş gibi. Animenin tarzını da pek sevemedim açıkçası belki bu tarzı sevenler vardır. Erotizim denmiş ben o tarafına takılmıyorum. Ondan daha öncesinde takılacak daha çok yer var bence. Bir arkadaşın yorumu daki gibi bence de olay başta farklı iken sonradan bambaşka şekilde evriliyor. Bu sebeple hem zaman atlaması ve hem de aradaki bağı hızla bitirelim kaygısı yüzünden göremiyorsunuz. Zaman kaybı başka kaliteli animeler izleyin. Netflix teki animelere çok bulaşmayın çoğu vasat seviyelerde.
6


avatar
(42) -
güzel erotizm içeren psychedelic sahneleri var, oh be o özlediğim 90'lıların animelerini hissediyorum, kokusunu alıyorum diyorsunuz izlerken. kan, cinsellik, şiddet, yaratılış.... son 2 bölüm ise hadi kapatıyoruz dükkanı diye kaçan ucuz maaşlı işçiye benzemiş.

6,5/10
(01.sezon için)
6


avatar
(907) -
İlk 6 bölümü güzel olan fakat sonra tamamen konusu değişen bir dizi bence. Çok gereksiz erotik sahneler dolu. Her saniye bir çıplaklık ya da erotik sahne görüyorsunuz ve bayıyor yeter diyorsunuz. Animeyi bunun için izlemiyorsunuz. Fakat 6. bölümden sonra erotizm bir anda son buluyor. Tahminimce ekipte bir değişiklik olmuş çünkü bir hayli farklılaşıyor önceki bölümlerden. 6 dan sonra beni çok baydı açıkcası. Zaman kavramı yok animenin. Kafasına göre zamanda atlamalar yapıyor sanırsam. Bir olaydan sonra ne kadar süre geçtiği belli değil ki belli olması önemli bir konu benim için. Konu bütünlüğü sağlanamamış ve son 3 bölüm özellikle çok sıkıcı. Aksiyonu güzeldi. Yeni sezonunu belki izlerim belki izlemem beni çok içine çekemedi bu sezonu.
6


avatar
(293) -
Inanılmaz gereksiz erotizm içeriyor, izlemek isteyenlere izlemeden önce uyarı olsun.


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2022