Giriş Kayıt
Yorumlar (5)
default avatar
(15) -
bilim kurgu ,gizem az biraz da gerilim. heyecanla başladım 2 bölümü de bitirdim ama tatmin etmedi. biraz x files biraz fringe havası var. ama olaylar çok hızlı gelişiyor ve kurgu çok da sağlam gelmedi. önünüzü kesmeyeyim izleyip öyle karar verin.


avatar
(12) -
Yorumları okuyunca sevinip hemen başladım ama beni iyi yorum yazanlar kadar kesmedi açıkçası.
Halkın iyiliği için halktan gerçekleri gizlemeliyiz diyen komplocu generaller, sizi her yerde izleyen siyah şapkalı gizemli adamlar...Sığ düşünen zamanla adam olacak yüzbaşı, iyi aile babası astrofizik profesörü. X-files ın yan sanayisi. Yoklukta izlenir, yoksa yeni bölümü gelse de otursam izlesem diye bi beklentiniz olmasın. Artık emin olduğum birşey varsa IMDB notu iyi fimler için nasıl 8 ve üstü ise, diziler için de en az 9 almalıyız galiba.8 plus diye başladığımız Rookie de Project Blue Book da eli yüzü birazcık düzgün ama sıradan diziler. Notum 6,5 tan 7. Allahtan True Detective 3.sezon başladı.
7


default avatar
(12) -
Sanirim zamanla tempo ve gizem artacaktir, epeydir böyle bir diziye ihtiyac vardi bu konudaki boslugu dolduracak gibi görunuyor.


avatar
(68) -
Garip bir şekilde ilgimi çekti bu dizi. Çok fazla derinliği ve felsefesi olmasa da sezonu tamamlayacağım sanırım. Komplo ve dünyanın sonu teorileriyle süsleyecekler mi, merak ediyorum açıkçası. "Guilty Pleasure" dedikleri şeyi yaşıyorum çünkü komplo teorili film & dizi izlerken Gülücük
7


default avatar
(10) -
ilk bölüm beklentimin çok üstünde, kaliteli bir dizi kendini ilk bölümünden belli eder, dizide bilimkurgu, gizem, gerilim, macera her şey var ve Aidan Gillen role cuk oturmuş, düşünmeden başlayın 9/10
9


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Project Blue Book
Dizi Altyazıları
True Detective (7,183) Vikings (5,745) The Punisher (2,593) Shameless (2,175) The Big Bang Theory (2,030) Supernatural (1,981) Outlander (1,821) Gotham (1,403) The Blacklist (1,250) Black Mirror (1,171)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019