Giriş Kayıt
Yorumlar (16)
default avatar
(23) -
Sheldon ve annesi aslında bu dizide normaller. Asıl dizimizde niye bu kadar garipler peki?

11.bolumde arastiracagi dinleri sayarken İslami hiç anmadi. Muhtemelen müslümanların hoşgörüsüz oldukları için senarist hiç bulasmayim diye düşünmüş olabilir.

İlk 7 bölüm için diyeceğim. 1- Dizi kesinlikle kendini izlettiriyor. 2- Tam bir aile dizisi. 3-İnsani kendine çekiyor. Kendine has bir havası var. 4- Big bang fanı olarak diyebilirim ki bence bu dizi daha iyi. 5-Sheldon un küçüklüğünü oynayan ufaklık bu işi becermis. Dizide birde kız kardeşi ile annesi çok hoşuma gitti. Rollerinin hakkını veriyorlar. Büyük anne ayrı bir vaka hasta oldum. )))


default avatar
(29) -
Gerçekten çok sıcak bir dizi izlerken farklı bir keyif alıyorsunuz.
9


avatar
(680) -
Dizi çoğu sit-com dizisi başlangıç kalitesinde,ömrünü arttırmak istiyorsa kaliteyi biraz daha arttırması gerekiyor,konu çok geniş bir konu,sheldon'ın küçüklüğü,bence güzel izletiyor kendini ama daha güzel olabilir.
7


default avatar
(7) -
Sheldon Cooper efsanesinin çocukluğu ben beğendim. Merak ettiğim birçok şey var Sheldonun tomografi cihazını yaptığı bölüm gibi ama dizi sanırım uzun soluklu olmayacak gibi duruyor
10


default avatar
(16) -
The Big Bang Theory dizisini bikaç yıl önce izlemeyi bırakmış biri olarak bu diziyi çıktığından beri her cuma akşamı izliyorum. Bir öngörü olarak 3.sezona gelmeden konu sıkıntısı yaşayacaklarını düşünüyorum. Bakalım, zamanla görücez.
Bu arada imdb sitesinde bölümlere teker teker baktığımda en düşük oylama 7,1 iken total puanı 6,7 gözüküyor. Puanlama sisteminde bi garaiplik var.
8


avatar
(460) -
Big Bang Theory dizisini hiç izlememiş olanlar daha şanslı belki de. Önce buna başlayıp birkaç bölüm izledikten sonra Sheldon'ın yetişkinliğine (ne kadar yetişkinse artık) göz atmak eğlenceli olabilir. Bizim gibi Big Bang hastaları için o şans yok, ama bu "yavru dizi"nin de apayrı bir yeri olacak gibi.
8


avatar
(300) -
Şimdi beğenmeyenlerin ve yeni başlıcakların dikkatine. The Big Bang bir sitcom , bu dizi ise bir biyografi-komedi. Sitcom daki gibi bir patlama beklenmesi zaten mantıksız... Oyuncular çok yeni alışmaları birkaç bölüm alıyor. Ona rağmen Sheldon u oynayan çocuk gerçekten yakışıyor ve bu işin altından kalkıcak. Kız kardeşi ise gerçekten çok yetenekli bir kız geleceği parlak ondan eminim. Bence karakterler çuk diye oturmuş .Ben beğendim . Geriye sadece senaryo ve diyalogların ilerde renklendirilmesi ve daha komik unsurlar bulunması kalıyor. İzlemesi keyifli ve ilerisi için kahkaha attırma ihtimali olan bir dizi , başlamanızı tavsiye ederim...
9


default avatar
(1) -
Iain Armitage muhteşem oyunculuk çıkartıyor. Sheldon karakteri çok zor rol gerçekten ama üstesinden gelmiş. Imdb puanına aldanmadan Big Bang Theory'yi seven herkesin diziye bir şans vermesi lazım.
9


avatar
(3905) -
The big bang theory dizisinin bence en dikkat çekici yıldızı Sheldon'un çocukluğu... Pilot ve ilk bölüm muhteşem değil ama iyiydi. Ben daha iyi olacağını düşünüyorum.
Sürprizbozan: Göster
Komedi dizisi arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Cevaplar (2)
avatar
(460) -
O sözün Jean-Paul Sartre'a ait olduğunu da eklemek lazım. Hernekadar Fransızların meşhur Varoluşçuluk felsefesi mızmıklıktan öte pek bir anlam ifade etmese de, bu herifçioğlunun zamanında oldukça zekice laflar edebilmiş olduğunu da teslim etmek lazım ayrıca.
8


1
| Bildir
avatar
(3905) -
Teşekkürler, güzel dostum...


0
| Bildir


avatar
(289) -
Sheldon Cooper hayranı olarak diziye keyifle başladım. Pilot bölümü de oldukça güzeldi. Umarım The Big Bang Theory kadar ilgi çekici olur.
9


avatar
(249) -
Dizi daha başlamadığı halde 5 kişi oylamış ve verdikleri puana bakılırsa da pek beğenmemişler. En az The Big Bang Theory'nin ilk sezonları kadar eğlenceli ve iyi olmasını umuyorum. Hali hazırda devam eden diziye göndermeler de olsa hiç fena olmazdı. Heyecanla bekliyoruz.
10


avatar
(176) -
Sheldon annesini oynayacak olan bayan oyuncumuz big bang de sheldon nın annesini oynayan Laurie Metcalf'ın gerçek hayatta ki kızı. Çok hoş. Bence en az big bang kadar çekici olacak.

Cevaplar (2)
avatar
(607) -
Bilgi için teşekkürler


1
| Bildir
avatar
(460) -
Ben de teşekkür ederim, benzerlik de gerçekten "anasına bak kızını al" cinsinden.
8


0
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Film Altyazıları
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (4,851) The Favourite (4,157) Creed II (3,813) Gräns (2,777) Journal 64 (2,424) Robin Hood (1,968) Overlord (1,630) Mortal Engines (1,555) A Private War (1,322) Widows (1,235)
Dizi Altyazıları
True Detective (3,862) Vikings (3,316) Star Trek: Discovery (2,128) Shameless (1,989) Project Blue Book (1,637) Counterpart (1,596) Wayne (1,587) The Umbrella Academy (1,165) The Big Bang Theory (1,143) Supernatural (1,091)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019