Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(13) -
Klasik konu klasik son bir efektle olmuyor kardeşim 125 milyon dolar harcayıp da bu rezalet filmi cekiyolarsa helal olsun senaryo leş gibi zaten bu herifte Nicolas cage'e benziyor gitgide
4


avatar
(51) -
Aslında daha önce bir yorum yapmıştım ama tekrar yapma ihtiyacı hissettim. Öncelikle aylardır bu filmi bekliyordum çünkü fragmanı beni çok heyecanlandırmıştı. Ancak kendimce eleştiri niteliğinde bir yorum yazmak istedim. Filmin görsel ve ses olarak gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Evet diğerleri gibi ben de Dwayne Johnson Neve Campbell arasındaki uyumu beğenmedim. Onun dışında karakter olarak filmi gayet beğendim özellikle kötü adam tiplemeleri şekil olarak gayet güzeldi ve ayrıca Pablo Schreiber rolüne gayet iyi gitmişti. Bazı yorumlarda okuduğuma göre bu film 1974 yapımı Towerin Inferno filminin remake'ymiş. Die Hard filmine benzetenlerde var. Beklenti yüksek olunca tabii ki de film çakılmış ancak ben genelde izlediğim filmlerden keyif alan birisiyim ve keyif almayacağım filmi izlemem. O yüzden ben izlediğim her türlü filmi beğenerek izliyorum ve bu filmide beğendim. Tek bir tavsiyem var; izlemeden önce beklentinizi yüksek tutmayın. Öyle olunca eminim film size daha güzel gelecektir.
7


default avatar
(213) -
Bazı sahnelerinde biraz abartı ve mantık hataları olmasına rağmen sonuna kadar sizi sıkmadan kendini izletirebilen bir film olmuş.
7


Yorumlar (79)
avatar
(132) -
aksiyon ve gerilimi bol olan bir film.. yükseklik hissini yaşatıyor, 3D'si keyif verebilir..
7


default avatar
(608) -
Amerika Çin tatlışları için çekilmiş gereksiz bir film .Dwayne Johnson veya Neve Champell için bile izlenmiyor.Yarısında filan izlememeye karar verebilirsiniz.Kar kardır.
3


avatar
(368) -
filmin ilk 50 dakikası çok iyi geçti, tamam işte film başladı diyorsun, bi bakıyorsun 2. 3. kalite sahnelerle karşılaşıyorsun, oysaki çok güzel bir filmmiş gibi duruyor, ama kesinlikle 6 puanın altını da hak etmiyor.
6


avatar
(22) -
Aksiyon sevenlerin beğeneceği bir yapım olmuş. Vaktiniz varsa izler geçerseniz tekrar geriye bakma ihtiyacı duymayacağınız bir film. Dwayne Jhonson kumar borcunu kapatmak için yılda bir kaç film çekmesi gerekiyormuş Aksiyonu bol, sürükleyici, güzel bir film.
7


default avatar
(3) -
Frozen filminden sonra en fazla gerildiğim film olması yanında müthiş bir performans D.johnson filmi tavsiye ederim
8


avatar
(51) -
Aksiyon sahneleri ve efektler hiç fena olmamasına rağmen klişe bir film olduğu için pek beğenemedim.
5


avatar
(1007) -
Açıkcası benim gözümde Dwayne Johnson filmlerinin bir havası olurdu. Malum kendisinin bir çok filmini izlemiş olmama rağmen artık oynadığı filmler eskisi gibi tat vermemeye başladı. Belki de tarzının dışına çıkmalı yoksa oda Nicolas Cage gibi sönüp gidecek.
5


default avatar
(97) -
Herşeyi çok belli olan sonu tahmin edilebilen bir film. The rock olmasa basit ama iyi efektli bir tv filmi


avatar
(249) -
Valla ne yazılabilir ne söylenebilir bilmiyorum... Günümüz şartlarında efektler bir şey ifade etmiyor benim için. Tamam önemli ama sırf efekt var diye paspal seneryolu filmler izleemek istemiyorum açıkçası...

Sürprizbozan: Göster
5


default avatar
(33) -
film sıradan bir yapıt. sadece Dwayne Johnson sebebi ile meraktan izledim ama yetmedi bana. Size yeter mi bilemem arkadaşlar ama bu bütçe ile dünyaları yaratmaları gerekirdi diye düşünüyorum...
5


default avatar
(178) -
Mantıksızlıklar var elbette. Efekte var. Aksiyonda var. İzlenir tabi ama sonra silinir. İyi ki sinemada izlememişim.
6


avatar
(210) -
D. Johson'dan kaynaklanan bol stereoidli bir aile-macera filmi. Sonuçta hiçbirşey inandırıcı gelmiyor alıcı gözle seyredince ama işte....sonuçta seyrediliyor. TAm bir çerez..fazla anlam yüklemeye gerek yok.
6


default avatar
(71) -
Tam bir hayal kırıklığı oldu benim için. Ne konusu ne duygusu hiçbirşeyi geçmedi bana. Hani Dwayne Johnson'un popülaritesi ve aksiyon gücüne güvenilerek çevrilmiş heralde diyeceğim başka bir mantık gelmiyor aklıma. Başlamadan önce arşivimde yer alabilecek bir film olur mu acaba diye düşünürken,filmi bitmesiyle geri dönüşüm kutusuna göndermem bir oldu.. Bu kadar olumsuz yorum yaptığım film sayısı çok fazla değildir ama bomboş bir film
4


avatar
(234) -
Bana, iyi ki sinemada izlememişim detirtenle keşke hiç izlemeseydim dedirten ender filmlerden. Dwayne Johnson oyunculukta ne kadar kötü olduğu ve asla kendini geliştiremeyeceği fikrimizi bu filmle adeta taçlandırmış oldu.
4


avatar
(562) -
klişe aksiyonun dibi mantık hatalarının her tarafa saçıldığı tam çıtır çerez bir film...oyunculuk namına hiçbirşey yok, görsel efekt havuzuna düşüp sonra her tarafı ıslanmış bir şekilde çıkan bir yapım,zamanınız varsa biraz da kafa dağıtmak istiyorsanız izleyin derim...
5


avatar
(35) -
Bütün o gökdelenden gökdelene uçmaları, koşarak mermiden kaçmaları anladım da, 7 milyar dolarlık binanın çalışmayan yangın sistemini tabletle restart edip çalıştırmak iyiden iyiye bokunu çıkarmaktır. Bilgisayar mı bu aç kapa düzelsin. Aksiyon kısımları için zaten filmin sunduğu şey o, mübalağa muhakkak olacak. Biraz kurguya kafa yorulaydı iyiydi.
6


avatar
 kurdele (827) -
Bir çok izleyici beğenmemiş olabilir ama şunu da anlamak gerekmez mi bu tür filmlerde mantık hataları veya abartılmış sahneler olması çok normal.Kendi adıma izlerken açıkcası çokta şikayetçi olamadım.Çünkü aksiyon sever olarak temposu düşmeyen bu filmi gerçekten beğendim.Eğer çok da mantık ve felsefi anlam aramazsanız, keyfine vara vara izlersiniz...
8


default avatar
(27) -
Filmin afişini gördüğünüz andan itibaren giriş gelişme sonuç kısmını kafanızdan başarıyla çıkarabileceğiniz sıradan bir yapım.
Sürprizbozan: Göster


Sıradan bir yapım olmasına rağmen Dwayne Johnson'ın oyunculuğu ve tadında esprilerle izlemesi keyifli bir film olmuş.Sinemaya gidip izlemekten ziyade bir akşam evde ayaklarınızı uzatıp rahat bir şekilde fazla üzerinde düşünmeden izlenmesi gereken bir yapım.
5


default avatar
(2) -
Vasat. Hiç orijinal bir fikir yok. Hem başka başka filmlerden fikir çalmışlar. Dwayne Johnson'ın sanki Arnold'un varisi gibi hareket ettiriyorlar ama arada çok büyük fark var. Filmi izlerken çok sıkıldım. Gökdelen çok sıkı o ayrı.


default avatar
(17) -
dwayne in diğer 3586 filminde olduğu gibi kendini sıkmadan izlettiren ama izledikten 2 dk sonra filme dair hiçbir şey hatırlayamadığınız yapımlardan. 1milyar TL lik bütçeyle über bir film çekilebilirdi. başroldeki kadın oyuncunun oynayamadığı oyunculuğunu, olmayan seneryoyu ve zilyon tane mantık hatalarını göz ardı ederseniz belki zevk alırsınız.
4


‹ Önceki 1 2 3 4 Sonraki ›
Dizi Altyazıları
Origin (3,288) Narcos: Mexico (2,750) The Big Bang Theory (1,970) Titans (1,931) Supernatural (1,783) Doctor Who (1,546) The Last Ship (1,271) Outlander (1,208) The Last Kingdom (1,145) The Flash (985)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018