Giriş Kayıt
Yorumlar (15)
avatar
(1093) -
Korku filmlerini genelde izlememeye gayret gösteririm. Bu filmide bir arkadaşım önerdiği için baktım.Bu konuda bir çok filmler yapıldı.Bu filmde diğerlerinden ciddi bir farkı yok. Açıkcası beni çok fazlasıyla heyecanlandırmadı ama bu tür filmleri sevenler için farklı olabilir ve bu tarz filmleri sevenlere tavsiye edebilirim.
5


avatar
(173) -
Bu akşam sinemada seyrettim. Salonda toplam 6 kişiydik. Klişeleşmiş bir şeytan filmi. Bu tarzı sevenler için çok yavan kalıyor.

Notum 2/10
2


default avatar
(168) -
Bu tarz filmleri çok severim ama klişe olmasını geçtim. film son 10 dakikaya kadar sadece ağır hareketler gereksiz diyaloglar. ayrıca başroldeki kızın ergen tavırları da çok saçmaydı. son dakikadaki gerilim için de 5 puan benden. daha fazla etmez. tam 5 puanlık bir film. boş zamanınız varsa izlenebilir.
5


avatar
(522) -
Bu tür farklı filmlerden alıntı yapılarak çekilmiş ortaya karışık bir gerilim filmi. Korkutacak pek bir şey yok ortada ama hikaye sarıyor tabi.


avatar
(726) -
Bildiğimiz bir konunun az biraz farklı bir yorumu. Oyuncular tabi ki çok iyi değil ama, yapmayın arkadaşlar ne rezalet korku filmleri gördük. bu film fena değil yani yerden yere vurmaya gerek yok. 1 saat 20 dakika süresi var çabucak bitiyor.Gayet İzlenebilir bence. 6 puan benden. Türü açısından Tavsiye edebilirim
6


avatar
(1) -
Korku - Gerilim türündeki filmleri sürekli takip edip izlemeye çalışırım çünkü gerçekten seviyorum. Yıllardır izlediğim benzeri onlarca film sıralayabilirim burada ve gerçekten beklentiye de fazla girmeden izliyorum ama en azından bir tarafından tutulur olmasını bekliyorum. Hemen her sahnesinde olay örgüsünün nasıl gelişeceğini tahmin etmek istemiyorum. O kamera titremelerini zaten hiç saymıyorum acaba gerilim yaratsın diye mi eklemişler anlamadım. Oyunculuklar zaten inanılmaz vasat. Bir J. Wan'a kaldı sanırım yeni korku sineması.
2


default avatar
(22) -
Sürprizbozan: Göster


Uzak durun..
4


default avatar
(232) -
Korku severler kesinlikle izlemeli! şeytan çıkarma temasını daha farklı bir şekilde işlemişler öyle aman aman büyük bir olayı yok ama yinede bir çok dandik korku filmine kıyasla gayet başarılı olmuş bence
6


default avatar
(14) -
Senaryonun biraz daha çeşitlendirilmesi halinde çok güzel bir korku gerilim çıkabilecekken, bütçede kısıtlı bu kadarla yetinelim anlayışı sonucunda ortaya bu film çıkmış. Filmin geçtiği mekan ve ana konu olarak çok güzel. Keşke detayları ve senaryo daha güzel olabilseydi. Yine de bu türün meraklıları izleyebilir.
6


default avatar
(1) -
Şeytan çıkarma filmlerine istinaden, farklı bir şey olmuş. Çok basit bir konusu ve sonu var. Belli bir seviye gerilim veriliyor, bunun dışında çok fazla özelliği olmayan bir film diyebiliriz.
5


avatar
(189) -
Gece vardiyasındaki gergin atmosfer güzel yansıtılmış. Finali pek başarılı olmasa da piyasadaki çoğu korku filminden iyidi. "The Autopsy of Jane Doe" gibi aklımda kalmayacak ama zaman geçirmelik tavsiye edebilirim.
5


avatar
(456) -
aynı konudan bir sürü film çekildi ekstra farklı hiçbir şey yoktu bu tarzdan izlediyseniz bence gereksiz
4


avatar
(223) -
Başarılı bir korku filmiydi. Aslında çok korkutmadı ama filmde bir sürükleyicilik var. Başrol oyuncumuz Shay Mitchell (Megan Reed) rolünün hakkını vermiş. Film biraz karanlıkta geçtiği için aydınlık odalarda değil de karanlık bir odada izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler... 6/10...
6


avatar
(3989) -
İlk 40 dk. bizi gelişecek olaylara hazırlıyor.
Sürprizbozan: Göster
Ama sonrası pek bana hitap etmedi diyebilirim. Çok kötü denmez ama orta karar bir yapım.


avatar
(11) -
film vasat ama ben seyrederken sıkılmadan izledim kesinlikle vakit kaybı olmaz ımd puanı bir tık altında bu arada


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Dizi Altyazıları
This Is Us (3,916) Supernatural (2,616) American Gods (2,491) Love, Death & Robots (2,459) The Passage (2,419) Vikings (1,887) The Blacklist (1,481) Star Trek: Discovery (1,249) Shameless (1,189) Project Blue Book (1,139)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019