Giriş Kayıt

Philip K. Dick's Electric Dreams (2017–) Yorumlar


Tv Dizisi

Yorumlar (13)
default avatar
(18) -
ben de beğenenlerdenim. Sinema filmi tadında, renkler, senaryo, oyunculuklar üst düzey. Bnede Philip K.Dick hayranlarındanın ama Ursula Le Guin'inde hikayelerinin aktarılacağı bir diziyi sabırsızlıkla beklemekteyim.
8


default avatar
(6) -
Philip k.Dick'in bilim kurgusu farklıdır. Kitaplarını okuduysanız dizideki tarzını seversiniz (blade runner, azınlık raporu, gerçeğe çağrı, karanlığı taramak, the man in the high castle gibi dizi ve filmler örneğin)
7


avatar
(15) -
Diziyi izlemeye başlamama neden olan, fragmanda kullanılmış olan ve aynı zamanda çok sevdiğim Radiohead'e ait Pyramid Song adlı parçadır. Parçanın diziyle ilgisi olmasa da iyiki de başlamışım, Black Mirror'a yakın ayarda devam ediyor.
7


avatar
(452) -
Kaliteli oyuncularla yapılmış güzel bölümlerdi.. çok şahane değil ama bilimkurgu olarak güzel kafa karıştırıyor...
7


default avatar
(13) -
Batıda Philip K. Dick. dogu blokunda Stanislav Lem, bu yazarlar bilim kurgunun en büyülleri ursula k. le guin de öyle asimov, clark zannımca sonradan gelirler bence izleyin.


avatar
(42) -
Alışılmışın dışında bir dizi ile karşı karşıyasınız. Her bölümünün farklı bir konuyu ele aldığı ve bu yönüyle Black Mirror'u andıran bir dizi. Karakterler , kurgu ve birçok yönü ile bence üst düzey..
7


default avatar
(90) -
Hiçbir şey anlayamadım, benim tarzım değil diye herhalde. Aşağıdaki arkadaşların da dediği gibi herkese göre değil.
3


default avatar
(35) -
Yahu bu ne güzel bir diziymiş ya her geçen bölüm beyin yakmaya devam ediyor ama herkese göre olmadığını söylemem gerek. Ağır sağlam bir dizi.
10


default avatar
(224) -
İlk bölüm bence çok guzeldi ben begendim, takip edeceğim.
8


default avatar
(35) -
Bu nasıl bir dizi böyle. 2. Bölüm de efsaneydi. Git gide daha da güzelleşmeye başladı. Izlerken Black Mirror izliyor gibi oldum. Black Mirror kadar güzel olacağa benziyor. Bir sonraki bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
10


default avatar
(35) -
çok güzel başladı. inş böyle devam eder. ilk bölüm kötü diyenlere aldırmayın. devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
10


avatar
(211) -
Bilim kurgu diye başladım sonunu getiremedim.. üf..
1


default avatar
(47) -
İlk bölümü hiç beğenmedim. Normalde ilk bölümü beğenmediğim dizilere devam etmem ancak bilim kurgu olması, her bölümün farklı konu ve oyunculardan oluşacak olması ilk bölümün kıymeti harbiyesini azaltıyor.
1


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018