Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(909) -
Komedi filminden ziyade aile filmi olmuş. Baştan sona çocuk filmiydi. Ne güldüm ne eğlendim. Kadro çok iyi. Fakat film çok basit. Güldürecek esprisi de yoktu. Bir sürü küçük çocuğun "büyümesi" anlatılmış. Boş komedi olan ilk filmine oranla çok kötü bir filmdi. Bunda daha çok içerik var fakat içerik oldukça basit ve hiç güldürecek komedi yok. Beklediğimi bulamadığım basit bir aile filmi olmuş. Tavsiye etmem.
3


avatar
(34) -
Alttaki yoruma tam takılmıyorum. Güldürdüğü ve tebessüm ettirdiği sahneler var. Örnekleri çok olduğu için beklentinizi fazla yüksek tutmadan şans verin derim. 6
6


avatar
(3578) -
Şahsen çok beğendim. Tam bir aile komedisi... Üstüne çok sevdiğim oyunculardan kurulu kadrosu daha da çok keyif almamı sağladı. Aile ilişkileri üzerine yine güzel bir film yapmışlar, ben tavsiye ederim. İyi seyirler olsun.


Yorumlar (23)
default avatar
(22) -
Maalesef mark whalberg will ferrell ı çok severim ama çok kötüydü film. Sadede mark whalberg ı beğendim onun dışında bir yorumda da dendiği gibi christmas kafaya kakmaktan öteye gidememiş çok zorlama bir film
2


default avatar
(21) -
Eğlenceli bir filmdi,beğendim.Bazı yerlerde sesli güldüm,sıkılmadım yani.Ayrıca Mel Gibson çok iyiydi.İzleyin derim..
7


avatar
(234) -
Yeni bitirdim bence gayet keyifli güzeldi zaman geçiriyor en azından 1.i film kadar komedi olamazsada puanım 6/10
6


avatar
(550) -
Beklediğimden çok daha iyi çıkan film. Birkaç yerde kahkaha attım. Gayet keyifli bir filmdi. Mel Gibson'ın oyunculuğu filme birkaç seviye atlatmış.
9


avatar
(340) -
yorumlar ve puanlara bakınca izleyip izlememekte kararsızdım ama kadroyu görünce bir şans vereyim dedim ve pişman oldum...
5


avatar
(413) -
Bence gayet eğlenceliydi.Zaman kaybı olmayacaktır.7/10
7


default avatar
(16) -
Cocuklara verilen deger uzerine kurulmus bir aile filmi. Ailece keyifle izlecek tarzda, fakat fazla beklentiye girilmeden, izle ve sil tarzinda. Keyifli seyirler. 10/5
5


avatar
(16) -
Gayet güzel keyifle izledik evde hiç bir bölümünden sıkılmadım akıcı hoş bir filmdi. Mel Gibson rolü gerçekten güzeldi şurası da kötü olmuş diyeceğim bir yeri yok filmin.
7


default avatar
(51) -
ilk filminde ve bununda izledim ben beğendim sıkılmadım izlerken mel gibson nın rolüne bayıldım ara ara güldm


default avatar
(4) -
Neden bazı filmler ilk çekilidiği hali ile bırakılmaz da 2 yok 3.çekilir. Vaktinize yazık .


default avatar
(2) -
Evet gülmekten karnınıza ağrılar girmeyecek ama şunun garantisini verebilirim sıcak bir film yapılmış yüzünüzden tebessüm eksik olmayacak. Kötü yorumlara aldırış etmeden ön yargılarınızı bir kenara bırakın ve filmin keyfini çıkarın.
7


avatar
(475) -
İzlediğim her filme yorum yazmıyorum, bazı filmler öyle bir tat bırakıyor ki ne yazayım ki buna diyorum, işte bu da onlardan biri..en azından bunu belirteyim dedim Gülücük İlk filmin gerisinde kalan, güldürmeyen ancak bazı yerlerinde gülümsetebilen bir noel filmi (komedisi yazmaya elim varmadı). İzlenir mi? Boşlukta gider.


avatar
(682) -
Birinci film; türü dahilinde görevini yerine getiren, çerezlik kategorisinde, eğlenceli bir yapımdı.

Haliyle ikinciden de benzer şeyi beklerken bu sefer Christmas öğretisinden başka bir şey sunmayan; fazlasıyla cıvık, kafa ütüleyen bir çocuk filmi olmuş. Bayat espriler, kötü senaryo, abartılı sahneler filmin tadını kaçırmış açıkçası.
3


default avatar
(84) -
İlki çok iyi ve eğlenceliydi ama bu filmi hiç beğenmedim açıkçası.
4


avatar
(23) -
Aile ile izlenebilecek fakat benim gibi tek başınıza da izleyebileceğiniz, komedi ve absürd dram içeriyor. Ama izlerken eğlenmediğimi söyleyemem tabi Gülücük
8


avatar
(262) -
İlk filmle bu film arasında dağlar kadar fark var. Bu filmi hiç beğenmedim fazla da komik bulmadım. 10/5.2
5


default avatar
(161) -
Bende filmi beğendim iyi oyuncularla kurulu aile komedisi:)


avatar
(318) -
ilk filmin hatrına izledim..berbat ötesi bir film çıktı.. ne komedi ne dram tek vaadi yok filmin.. 1 sahne dışında tebessüm bile ettirmedi
2


default avatar
(515) -
Güzel bir aile komedisi, kadro da süper izleyin derim pişman olmazsınız.


avatar
(3578) -
Şahsen çok beğendim. Tam bir aile komedisi... Üstüne çok sevdiğim oyunculardan kurulu kadrosu daha da çok keyif almamı sağladı. Aile ilişkileri üzerine yine güzel bir film yapmışlar, ben tavsiye ederim. İyi seyirler olsun.

Cevaplar (1)
default avatar
(161) -
Hala aynı filmleri seviyoruz kardeşim:)) bende beğendim aynı fikirdeyim.


1
| Bildir


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
Daddy's Home 2
Film Altyazıları
Upgrade (6,957) Deadpool 2 (6,413) Avengers: Infinity War (3,376) Skyscraper (3,199) Tag (2,782) Adrift (2,427) Down a Dark Hall (1,981) The Endless (1,121) Ah-ga-ssi (841) Ready Player One (714)
Dizi Altyazıları
La casa de papel (2,279) Castle Rock (2,170) The 100 (1,774) Sharp Objects (1,708) Preacher (1,504) Better Call Saul (1,292) Vikings (1,096) Westworld (1,035) Suits (1,022) Friends (929)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018