Giriş Kayıt
Yorumlar (10)
default avatar
(11) -
Harika bir psikolojik gerilim bence. En sevdiğim dizilerden.


avatar
(72) -
İkinci sezon birinci bölümü izlediğim kadarıyla ilk sezondan daha güzel.


avatar
(65) -
Gayet sürükleyici, insanı açmazlara iten bir dizi. Özellikle koca oğlana bayıldım.
8


avatar
(909) -
Dizinin niye ünlenmediği anlaşıldı.Dr. House olarak tanıdığımız Hugh Laurie bu sefer de Dr. Chance olarak gelmiş.Keşke gelmeseymiş.Aşırı durgun ilerliyor.İşlenişi çok ağır ve sıkıcı.Beklentinizi karşılamayan bir senaryoyla karşılaşıyorsunuz.Tek iyi yanı D karakteri. My Name is Earl'den tanıdığımız iri yarı aktör çok iyi iş çıkarmış.Fakat dizideki bayan aktör çok kötü.Hem karakteri hem de oyunculuğu açısından.Dizi izlenmemeli.Boş ve zaman kaybı vasat altı bir yapım.Her yönüyle olmamış ve kötü bir yapım
2


default avatar
(39) -
Dizide heyecan her geçen gün artıyor. Hugh Laurie duyunca tereddüt etmeden başladım.. ve hiçte pişman olmadım.
9


default avatar
(189) -
House'dan sonra Hugh Laurie'den çok daha yaratıcı bir proje bekliyor insan. Israrla izliyorum. Umarım hayal kırıklığı olmaz....
5


avatar
(434) -
Yorum için biraz erken aslında ama en azından kesin olan iki şey var: Bir kere bu dizinin House ile hiç alakası yok. İkincisi; Hugh Laurie bu rol için biraz yaşlı kalmış. Kendisini seviyoruz, o ayrı konu.


avatar
(102) -
ilk bölümün sonunda
Sürprizbozan: Göster
10


default avatar
(202) -
Fareler ve İnsanlar... Bi benim mi dikkatimi çekti yahu...
Dizi müthiş başladı beğendim.Ama kritiğimi daha sonraya saklıyacağım...


avatar
(107) -
Doktor House, Doktor Chance olarak aramıza geri dönmüş, iyi de olmuş.

İlk bölüm olarak güzel bir başlangıçtı, Dr. Chance karakteri Dr. House'a göre daha sakin, tane tane konuşan ve topallamayan bir kişi Gülücük

İlk bölüm itibariyle kalabalık bir dizi değildi, kimin kim olduğunu hatırlayabileceğiniz, biri oldukça ilginç, bir kaç karakter var, ilk bölümden Dr.Chance'ın iş hayatındaki bir şeyi özel hayatına karıştıracağı izlenimine kapıldım.

Yine ilk bölüm itibariyle dizi bana hastane, hasta ve doktarlar vb arasında geçmeyecek bir dizi havasında gibi göründü, bambaşka bir boyuta dönüşebilecek bir yapısı var, akıl oyunları, manipulasyon, cinayet vb şeyler olabilir, ilk bölüm sonlara doğru oldukça şaşırtıcı bir hâl alıyor.

16 ve aşağısı yaş grubunun izlememesi gerektiğini düşünüyorum, dramatik ve şiddet içeren, kanlı sahneler var. Yanınızda Anne, Baba, Teyze varken de izlenecek bir dizi değil. İlk bölüme 7 puan mantıklı bir puan olur ama duygusal yanım Hugh Laurie'nin kötü bir dizi yapacağına ihtimal vermediğinden 8 puan vererek başlıyorum, umarım ilerde 9 hattâ 10 olur.

House M.D severler bu diziyi onunla karşılaştırma hatasına düşmesin, ilk yorum nedeniyle ben House ismini anarak bir giriş yaptım, burada tamamen farklı bir kurgu ve oyunculuk tarzı var. House M.D gibi efsane olacağından şüpheliyim ama dizi kötü değil, kesinlikle keyifle izlenir.
8


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018