Giriş Kayıt
Yorumlar (10)
default avatar
(5) -
Kısmen bazı bölümler ağır sıkıcı geçse de izlenebilir düzeyde olduğunu düşünüyorum. Finale yakışan adı gibi final olmalıydı ama malesef ki o heyecanı tadamadık. Yine de insanı merak ettirmiyor değil iyi seyirler.
8


default avatar
(39) -
Balığa benzeyen başrol Çok doğru seçim. Dizi yi izlerken bütçe azlığını fark ediyorsunuz. Böyle sağlam bir kanal yada netflix çekse(ki çok istiyorum, sağlam şöyle deniz kızlı fantastik bir film) çok daha iyi olabilirmiş. Senaryo daha iyi olabilirmiş. Genel olarak her şey daha iyi olabilirmiş.
Sürprizbozan: Göster
Deniz istedim


default avatar
(22) -
Sürprizbozan: Göster


avatar
(137) -
ilk bölümleri "fena değil" şeklinde ilerlerken son bölümlere doğru batmış, sezon finalinde sıvamış dizi.
eline powell çok başarılı. ama yanındaki erkek başrol oyuncusu berbat ötesi berbat izlerken gözlerimi yoruyor.
çok daha iyi olabilirdi.
4


default avatar
(47) -
merakla nasıl ilerleyecek diye bekliyorum ama nasıl bir hikaye çıkabilir doğrusu pek emin değilim, derin ve ilgi çekici bir şey gelmiyor aklıma hadi hayırlısı


default avatar
(25) -
Dizi 3 bölüm çıkarmış. IMDB'de sadece 113 kişi oy vermiş. Belli ki, bi bakan bi daha dönmüyor.


avatar
(39) -
Sıradan bir denizkızı hikayesi gibi. Ama ilerisi için umut verici olaylara gebe. 2 Bölümü beğendim. Ama efsane derecesinde iyi başlamadı. 7 Puanlık bir dizi kıvamında. Tabi şimdilik.
(01.sezon 02.bölüm için)
7


avatar
(151) -
Diğer arkadaşlara kesinlikle katılmıyorum. Çünkü daha iki bölüm yayınlandı ve konu neredeyse heryere açık bir kurgusu var. Ben beğendim. Oyunculuklar gayet içime sindi. Ryn ve diğerlerinin neler yapabileceğini gerçekten görmek ve seyretmek istiyorum.

Hatta dizide sadece kötülüğün olabileceğini değil kötülüğün içinde bir pişmanlık misali olabileceğini de göstermekte. Bir bakıma kobay olarak kullanılabilecek, efsaneleşmiş şeylerin gerçek hayatta varolsaydı ne gibi zorluklarla karşılaşabileceğini göstermekte, bence.
7


avatar
(620) -
İlk bölümü izledim herşeyi çok hızlı şekilde anlatmaya çalışmışlar ama karma karışık birşey olmuş ne nedir ne değildir çözemeden dizi bitiyor


avatar
(660) -
Hikaye sıradan, oyunculuklar eh, efektler idare eder. Gizem unsuru eksik bırakılmış gibi. Her şey hızla gelişiyor. Merak hissini geçiremedi bana. Bakalım 3. ve sonraki bölümler nasıl gelişecek
6


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Siren
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019