Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(19) -
8 lik bir değil bence bu film. güzelmi güzel ama o kadarda değil
7


avatar
(253) -
Bana göre senaryosu biraz daha derli toplu olabilirmiş.Komedisine aksiyonuna lafım yok eyvallah ama senaryo kısmı gerçekten basit kalmış.

Sürprizbozan: Göster


Bütün film Deadpool'un sadece bir gününü anlatıyormuş gibi bir hissiyat veriyor.Oyunculuklarsa gayet iyi;Ryan Reynolds rolüyle tam bir bütün olmuş rahatlıkla anlaşılıyor.Josh Brolin ise Cable karakteri için doğru bir seçim olmuş,Thaonos'a rağmen gram sırıtmamış.Eğlenceli bir yapım olmuş ancak IMDB puanını hak edecek kadar mükemmel değil.10 üzerinden 7-8 arası tam hakkı gibi.

Ayrıca;
Sürprizbozan: Göster
7


default avatar
(66) -
Cem yilmazın yabanci versiyonu gibi her insan gulemedi esprilere ve kitle ikiye ayrıldı yani popüler kültüre asina olanlar zevk aldı(benim gibiler) diger kesiminde beklentilerini karsiliyamadi ama ne olursa olsun güzel bir film ortaya çıkardıklarını düşünüyorum ve belirtmeden geçemeyeceğim after credits sahneleri bence filmin önüne geçti espri açısından
8


Yorumlar (104)
default avatar
(284) -
İlk filmi kadar eğlenceli keyifli güldüren aksiyon bol bir filmdi.yinede ilk film ki gibi değil. Serinin devamı gelceksede 2 de kalsın belli bi yerden sonra suyu cıkıyor işin.
7


default avatar
(39) -
Gülmekten Yarıldım.(Çok fazla argo cümle var,Çocuklar için değil).Filmi beğenmeyen varsa doktora gitsin ben depresyondayım hiçbirşeye gülemiyorum demelidir.İyi günler.


avatar
(306) -
Marvel'in en eğlenceli film serisi bu filmde ilki kadar komedi unsuru fazla olmasa da yine de eğlenceliydi izlemeye değer
7


avatar
(1001) -
Tamamen zaman kaybı, güldüremeyen ve çok konuşan bir komedi filmi, vaktiniz varsa anca ama bana sorarsanız vakit kaybı.
5


avatar
(159) -
Devam filmi zordur. Hele ilk film çok tutmuş ise.
Ama Deadpool karakterini bilen de bilmeyen de sevdi. Ama bu filmin senaryosu ilk filmin altında ezilmedi. Hatta bazı yerler de ki geyik örnek verelim
Sürprizbozan: Göster
ilk filmin geyiklerinden de iyiydi. Çatır çatır izletti kendini. Güzel vakit geçirmek için ideal br yapım. Arşivleyin.
8


avatar
(384) -
-ilk film kadar samimi ve komik değildi. maalesef bu film, ilk filmin gerisinde kalmış.

-esprilerin yarısı falan çalışıyordu. doğrudan amerikalılara yönelik olanlara zaten gülmezsiniz. bu arada bazı espriler ilk filmdeki esprilerin tekrarı gibiydi, o yüzden gerekli etkiyi yaratamadı.

-böyle absürd bir filmde olmaması gereken, ciddi ve biraz da sıkıcı sahneler vardı. deadpool gibi bir filmde sevgi, aile, aşk, iyilik vs. gibi kavramlara bu kadar yer ayırmak yersiz ve gereksiz olmuş. normalde bu filmden bu gibi kavramlarla ölümüne dalga geçmesini beklersiniz ama film hiç de bu kavramlarla dalga geçiyor gibi değildi.

-sadece yapmış olmak için yapılan göndermeler vardı. bir de arka arkaya bu kadar çok gönderme yapınca yerinde gönderme yapsan bile etkisini kaybediyor maalesef.

-cgi'lı sahneler biraz uyduruktu, yine risk almamak için ucuza kaçmışlar sanırım. ama ilk filme göre daha çok ve daha dolu aksiyon içeriyor. aksiyon sahnelerinin tadı var mı? eeh işte... şöyle-böyle...

sonuç olarak izlenir ama çok beklenti hayal kırıklığına uğratır.
6


avatar
(315) -
klasik kahraman filmlerinin önüne çenesiyle geçen bir karakter.. sıkıcı değildi ama konusu ilkine göre daha monoton kalmış gibiydi.. çok beğenmedim..
6


default avatar
(6) -
ilk film güzel ve fazla tepki çekince artı 18in altına düşürmek için uğraşmışlar ve maalesef origininden çıkmış film.


avatar
(66) -
Benim için çok güzel bir film idi. Eğer film bittikten sonraki en son sahnedeki wolverine'in görünmesi inşallah gelecek zamanlarda tekrardan Hugh Jackman'ın Wolverine olarak görmemize aracılık eder.
10


default avatar
(30) -
Harika bir film. Bazı espriler bize göre biraz absürt olsada eğlenceli bir film.
8


avatar
(727) -
Deadpool karakterine alışık olmayınca sulu espiriler izleyiciye vıcık gelebiliyor. İlk filmi beğenmemiştim. 2. filmde sitkom adına güzel espiriler mevcuttu. Marvel karakterlerinin içinde daha çok ergenlere hitap edecek bir yanı var Deadpool serisinin. 2. film bazı yerlerde sıkıcı bir hal alsada hareketlendiği bölümleri de var. Ryan Reynolds ile özdeşleşen bir karakterdir Deadpool. Amerikan popüler kültürünün temsilcisi olarakta görülebilinir bu tarz.
7


avatar
(875) -
Muhteşem bir şölendi. Hiç bir Marvel filminde bu kadar kahkahalar atarak güldüğümü hatırlamıyorum. Stan Lee'nin anısına olsun. Bu arada Stan Lee'yi filmde herhangi bir rolde göremedim. İyi seyirler... 7/10...
7


avatar
(529) -
Çoğunluğun aksine ben ilk filmin üzerine çıktığını düşünmekteyim. Oldukça düşük bir modda filme başladım fakat kendimi kahkahalarla gülerken buldum. Espriler zekiceydi ve cast seçimi de nokta atışı olmuş resmen. Üçüncü filmi sabırsızlıkla bekliyorum.
Sürprizbozan: Göster
10


default avatar
(549) -
İlk filmin gerisinde kalsa da esprileriyle, rol kabiliyetiyle kendini izlettiren bir yapım olmuş. Ancak ilk film cok daha özel ve güzeldi.
8


default avatar
(1082) -
Marvel'in neden hala D.Comisten iyi olduğunu gösteren bir seri daha... Aksiyon, hız, hareket, dram, komedi ne ararsan var... Bir de ağzı bozuk olmasaymış tadından yenmezmiş..
8


default avatar
(43) -
Gerçekten çok eğlenceli ve kaliteli idi.Benim için yılın en güzel Marvel filmi.
10


avatar
(17) -
bu tarz fantastik filmleri seven biri olarak deadpool 2 yi pek beğenmedim.gerek çok hızlı dialoglar,gerekse amerikan vari espiriler filme pek sokamadı.beğenenlere saygım sonsuz abartıldığı kadar iyi olmadığını düşünüyorum.
6


avatar
(39) -
Güldürmek isterken biraz aşırıya kaçılmış ve saçmalanmış gibi geldi bana, ilk film daha doğal komikti, yine de güzel...
7


default avatar
(49) -
ilk filmi arattı... güzel espiriler dönsede konu olarak basit kaldı diye düşünüyorum. İlk film çok tuttu hemen bir film daha yapalım gelsin paracıklar denmiş sanki.
7


default avatar
(39) -
Kısaca beklentileri karşılayan ama ilk serinin arkasında kalmş bir film. Her zaman söylerim seri filmlerde yönetmen değişimi çoğu zaman ters etki gösteriyor maalesef...
iyi seyirler...


‹ Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023