Giriş Kayıt
Yorumlar (20)
avatar
 kurdele (674) -
Ethan Hawke'lı aksiyon filmi ve sıkmadan izleniyor. Hawke karizmasıyla, çinli aktris Qing xu da güzelliğiyle filmi izlenir hale getirmişler Bana göre çok büyük beklenti içine girilmeden izlenebilir güzellikte olmuş ...


default avatar
(7) -
Aksiyon açısından gayet güzel bir filmdi neden bu kadar düşük puan almış anlamadım


avatar
(29) -
Sahneler gerçekten gerçeğe yakın kaliteli bir film mutlaka izleyin. Türüne göre gayet iyi
8


avatar
(1331) -
Ethan Hawke rol almasaydı belkide varlığından haberdar olmayacağımız bir film diye düşünüyorum. TV filmi tadında bir yapım olmuş...
5


avatar
(3150) -
Tv filmi tadında aksiyonu bol ve konusu güzel bir filmdi. İzlemesi keyifliydi benim açımdan. İyi seyirler.
5


default avatar
(1) -
İyi bir film olmuş. Ama çok iyi tadında değil. Klasik kirli işlere bulaşmış sonra iyi bir şeyler yapan kahramanımızın bol aksiyon içeren filmi. Kendini izlettiriyor. Ama sürprizi olmayan tekdüze bir film. Yinede keyifle seyrettim. Tavsiye edilmeyecek dipte bir film değil.


avatar
(564) -
Film John Wick'in yapımcısından ancak John Wick kalitesinde bir film bekleyenler hayal kırıklığına uğrar. John Wick serisindeki o stilize çatışma ve dövüş sahneleri bu filmde pek az. Ancak yine de eli yüzü düzgün ortalama üzeri bir aksiyon filmi.
6


default avatar
(513) -
Vasat üstü, çerezlik, action severler için zaman gecirmelik bir film.
6


avatar
(374) -
Film aksiyonu bol izlenmesi keyifli, ama senaryodanmı kurgudanmı nedir hep bir şeyler eksik hissi verdi bana nedense ..
6


avatar
(341) -
Aksiyon olarak gayet iyi denilebilir ama sinema da izlenecek durumda da değil..
6


default avatar
(29) -
Gayet güzel flimdi aksiyonu bol ben sevdim bir aksiyon sever olarak hoşuma gitti tavsiye ederim.


default avatar
(1674) -
Klişe bir film ama izlenir hele bir de Ethan Hawke olunca.....
6


default avatar
(109) -
Puanım 7 ama imdb nin gıcıklığına 10 verdim.
10


avatar
(45) -
Filmi beğendim güzel bir aksiyon olmuş izlemeye değer güzel vakit geçirmek için ideal.
7


avatar
(909) -
Öncelikle söylemem gerekir ki harika bir yapım değil.Güzel bir film fakat 2. sınıf bir yapım yine de. Basit yerleri vardı. Beğenmediğim ve gereksiz bulduğum sahneleri vardı. Aksiyonu bol ve güzel bir yapım olmuş genel olarak. Sonlarda John Wick'e bağlamışlar biraz. 3 dakikada 50 leşi var baş rolün. Belirli bir düzeyde ilerliyor ve çizgisini çok nadir bozuyor. Tahmin edilebilir bir şekilde ilerlese de izlerken keyif veriyor. Aksiyon sevenlerin seveceğini düşündüğüm bir yapım. Hafiften bilim kurgu katmışlar fena olmamış. Filmden beklentim basit ve klişe sahnelerle dolu sıkıcı bir yapım olacağıydı. (son zamanlarda çıkan John Cusack ve Antonio Banderas filmleri tadında) fakat hiç öyle bir film değildi. Beğendiğim bir yapım oldu. Harika diyemem fakat gayet iyi bir yapım.
Sürprizbozan: Göster
Tavsiye ederim. Aksiyon severlerin çok beğeneceği bir yapım bence.
7


avatar
(142) -
Sağlam bir aksiyon filmi. Karakterler de rollere iyi oturmuş. Aksiyon sahneleri oldukça gerçekçi ve filmin sonlarına doğru tavan yapıyor. Sıkmadan kendini izlettiriyor. Fragmanda vaat ettiğini veren filmlerden.


avatar
(436) -
Film çok sürükleyici ve aksiyon sahneleri John Wick kadar sert hatta tarz olarak da benziyor. Aşırı kaliteli bir yapım değil ama kesinlikle seyredilmeyi hak ediyor, sıkılma şansınız yok.


avatar
 kurdele (3634) -
Filmi çok beğendiğimi belirterek başlayım yoruma... Biraz bilimkurgu, biraz büyük sermaye işleri, bol aksiyon, kovalamaca ve had safhada adrenalin! Ethan Hawke ve efsane Rutger Hauer haricinde birkaç tanıdık yüz var sadece kadroda ama oldukça iyi bir iş çıkarmışlar. Film kendi kategorisinde izlemesi keyifli ve heyecanlı bir yapım. Bu konunun benzeri daha çocukken izlediğim bir film vardı, ölen polis bir günlüğüne işini bitirmek için yaşıyordu sanırım ama bir yandan çürüyor... Hatırlayan olursa, mesaj atsın bir zahmet Gülücük Tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

Cevaplar (2)
default avatar
(29) -
Araştırdım ama bulamadım daha fazla bilgi lazım


1
| Bildir
avatar
 kurdele (3634) -
Teşekkür ederim, zahmet oldu size... ama daha fazla bilgim yok ne yazık ki...


0
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018