Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(93) -
Aile filmi olmuş... Dr. Smith diziyi bir kaç kat daha aşağıya çekmiş. Senarist ve yönetmenler hangi kafa ile bu kadını buraya çivi gibi çaka çaka soktularsa artık.
Oyunculuklar kötü, konu iyi ama yeterli değil. Öylesine izlenebilir.
6


default avatar
(54) -
Müthiş dizi. Akla zarar efektler akıcı konusuyla misler gibi harmanlanmış. Bilim Kurgu severler , az sayıda bir avuç dizimize sahip çıkalım.
Bilim Kurgunun iyisi kötüsü olmaz.Ondan süslü süslü uzun uzun diziyi saçma bulanlara itibar etmeyiniz ki bunlar Matrix serisini Aşk filmi serisi sananlardır. Bilim kurgu Tutkunuzu zehirlemelerine müsade etmeyiniz.
10


avatar
(2) -
"Bir bilim-kurgu dizisi ne kadar rezil edilebilir" i öğrenmek isteyenler bu diziyi ibretlik olarak izleyebilirler.
4


Yorumlar (76)
default avatar
(9) -
Full entrika dizisi olmuş. Çok boş zamanınız varsa izleyin puanım 2


default avatar
(10) -
İlk 4 bölüm ilginç bir başlangıç olmasına rağmen ileride vasat bir hale geliyor. Beklentinizi düşük tutarak izlemeye devam ederseniz belki zevk alabilirsiniz
7


default avatar
(592) -
Bu konuya ilgili ama bilimsel konuları fazla kafaya takmayan bir ailenin sci-fi si tadında bir dizi.Tavsiyeler oldu ama anlaşılan la casa de papel tarzı bir yöntemle yayılmış bir ünü var çünkü bu ünün de aynı o dizideki gibi altının boş olduğu gözüküyor.Her bölümde saçmalamanın bir üstü zırvalmaya varan kurtulmalar can sıkıcı.Daha ciddi bir işlenişle dr smith bile olurdu ama cidden nerden baksan elinde kalıyor dizi.
4


avatar
(183) -
Böylesine tonla paralar dökülerek yapılan bir diziye Türk dizilerindeki gibi gudubet bir karakteri koymayı nerden akıl etmişler akıl alır gibi değil. Mükemmel bir dizi olabilecekken Yaprak Dökümü’ndeki entrikalardan farksız olayların yaşanması diziyi izlenemez katlanamaz bir hale getirmiş. İlk 2-3 bölüm iyiyken son 2-3 bölümü sardırarak zor bitirdim. 9 puanla başlayan serüven 6 puanla sona erdi benim için. İzleyen arkadaşlara sabırlar dilerim.
6


avatar
(327) -
Yorumlara baktım ancak kendim karar vereyim dedim.. ilk 3- 4 bölümü kendimi zorlayarak bilim kurgu merakımdan izledim.. tek diyeceğim şey uzak durun.. eğer bu dizi çocuklar için yapıldıysa tamam ama öyle değil.. öyle değilse bu dizi 4 puanı geçmez.. o robotu çıkar birde çocuk yanını o zaman belki izlenebilir.. görsel efekt, bilim kurgu vs hepsini bir robot ve çocuk saati Süperrrrrr resmen katlediyor..

selam ve sevgilerimle..
4


avatar
(63) -
Sürprizbozan: Göster
Kısacası zaman kaybı. Kalite yok
4


avatar
(111) -
Öyle aman aman bir dizi değil... Görsellik idare eder, oyunculuk zaten hiç yok.. 10-15 yaşındaki çocuklara hitap eder düzeyde malesef.. daha sayamadığım bir sürü olumsuz şey..
Düşünün tüm sezon (1.sezonu) 40 dakikada bitirdim..
3

Cevaplar (1)
default avatar
(1) -
1 bölümü 1 saat süren bir dizinin tüm sezonunu 40 dakika da bitirdiysen hiç bir şey izlememişsin demektir. Beğenmemen gayet normal.


4
| Bildir


avatar
(256) -
Bence birinci sezonu sonuna kadar izleyen herkes bayılacak. Çok güzel, sürükleyici, hayalgücünü zorlayan bir dizi.
9


avatar
(52) -
Yarım sezon izledim. İlk bölüm güzeldi, ikinci bölüm değişikti, üçüncüde sıkmaya başladı, sonrasında da
sıkıntıdan geberip bıraktım. Belki ileri bölümleri güzel olabilirdi ama gereksiz sahnelerle dolu. Mesela ;

Sürprizbozan: Göster


avatar
(315) -
Aile dizisi olmuş. Ayrıca havada cevapsız kalan bir çok soru var.
6


default avatar
(16) -
Bilim kurgu severler bu diziyi kaçırmamalı.
9


avatar
(118) -
Gary Oldman'ın Dr. Smith'i oynadığı 1998 yapımı filmde, Oldman, kötü doktoru oynarken role biraz da sevimlilik katmıştı. Bu defa senaryoya sadık kalınma kısmını anlayabiliriz ama neden daha önce insanları sıkan konulardan sıyrılıp,teknoloji daha gelişmişken bilim kurguya daha çok ağırlık verilmez anlamış değilim..Dr. Smith'in abartılan,oyuncunun etkisiyle daha da itici hale gelen dizideki ağırlığı, hafifletilebilir, resmen bir bilim kurgu okyanusu olan konu, harika işlenebilirdi.. Gerçi ben, bilim kurgu olsun da ne olursa olsun seyircisiyim ve sıkılmadan seyrederim ama keşke mi de bir kenara yazdım..
7


default avatar
(262) -
dizi de efektler kurgu gerçekten iyi fakat sanki böyle benimseyemdiğim bi amatörlük var gibi bi kaç bölüm daha sanırım şans vericem sonra gerçek yorumum ve notum gelecek.


avatar
(355) -
Görsel olarak çok iyi olmasına rağmen kurgusal olarak, dizi klişelerinin ötesine geçemeyen bir yapım olmuş!

Her dizide Dr. Smith gibi bir karakter olmak zorunda değil. Yani illa fitneci biri olmak zorunda mı bütün hikâyelerin içinde anlaşılır gibi değil.

Çerezlik bir dizi işte. En yüksek puan olarak 7'yi hakeden orta karardan hallice bir gençlik bilim kurgusu...
7


default avatar
(32) -
Ben beğendim İlle de bir dizinin güzel olması için devamlı entrika, çıplaklık ve buram buram aşk barındırması şart değil. Ailece de seyredilebilecek, bazı davranışlar üzerine belli mesajlar veren keyifli bir dizi olmuş. Oyunculuklar da fena sayılmaz.
(01.sezon için)
9


default avatar
(12) -
İlk bölümü izledim ama fazla ergen dizisi, hatta çoluk çocuk ailece izleyebilirsiniz. Bilim kurguyu ergenler gözünden anlatmış, gerilim beklemeyin..


default avatar
(11) -
Dizi gerçekten mükemmel. Netflix verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor. 2. sezonu şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum.
9


default avatar
(10) -
Puanı yükselsin diye 10 puan veriyorum ama kesinlikle 8'in altını hak etmiyor. "Arrow" gibi bir diziden daha düşük puan alması haksızlık bence. Ailecek izlenebilecek güzel bir bilim-kurgu.
10


default avatar
(1) -
Dizinin kötü karakteri olan hatunun canlandırdığı karakter bu kadar da aşağılık olmasaydı daha iyi olurdu. İyi ile kötü hayatın her aşamasında var ama kötülüğe de biraz kalite getirilmeli. Kötü karakter illa mide bulandıracak diye bir kural yok. Ayrıca bu kötü karakterin saçma sapan entrikalarına tamamı zeki olan bir grubun inanması epey saçma olmuş. Bu aşağılık yaratıkları hayatımızda her zaman her yerde görüyoruz zaten. Farklı alemlere yolculuk yapmak adına da izlediğimiz dizilerde bari kötü karakterlerin bir kalitesi olsun. Sırf bu nedenden dizinin kalitesi yarıya düşmüş, tutarsızlıklar tavan yapmış.


default avatar
(3) -
dr.smith sinirimi bozdu, bıraktım izlemeyi


‹ Önceki 1 2 3 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018