Giriş Kayıt
Yorumlar (6)
default avatar
(176) -
Süresini gerçekten gereğinden uzun buldum. Aile içi dramın çok başarılı bir şekilde yansıtıldığı kanısında değilim. İlk bir saati zaten çok durağan. Filmin ikinci kısmına hakim olan gizem teması filmin sonuna kendinizi atmanızı mümkün kılıyor.. Oyunculuklar iyiydi ama gereksiz uzun tutulduğu için mevcut imbd puanına oturmuş. Bence 6 paun hakkı olan. Mutlaka seyredilmeli diyemeceğim. Film yokluğunda gideri olur en fazla. İyi seyirler olsun.
6


avatar
(4010) -
Çok güzel manzaralarla açılışı yapıyor film. Bir aile kavgası, evden kaçış ve harika bir piyano resitali ile devam ediyor. Şarkı teknoya döndüğünde, bayıldım!... Gustaf Spetz-Rida... Interstellar filmindeki gibi çok tarz film müzikleri var. Film boyunca devam eden aile kavgaları fazla uzatılmış onun haricinde bence oldukça sağlam bir film. Gerilimi, aksiyonu, gizemi gayet yerinde, izlemesi keyifli bir yapım. Tavsiye ederim, iyi seyirler olsun.


default avatar
(16) -
Üstteki yoruma bakmayın...Son dakikasına kadar kendini izleyen bir film...Bravo,İsveç'lere...Harika bir film yapmışlar... Büyük keyif aldım...On üzerinden 7,5 benden
8


default avatar
(6) -
Sıradan bir film izleyicisi olarak;tertemiz bir Atlantik,Nato gelgel propagandası daha.Hadi İsveç halkını aptal yerine koyup yerse diye film çektiniz ama biz zaten bu numaraları yıllardır hem yiyor hem seyrediyor olarak,biraz daha mantıklı yapsaydınız iyi olurdu.On üzerinden sıfır.
1

Cevaplar (2)
avatar
(34) -
sen çekte bir film izleyelim şöyle doya doya , filme hasret kaldık senin yüzünden , göster artık bize şu içindeki büyük dahiyi


5
| Bildir
default avatar
(14) -
Sıradan film izleyicisi. Yorumunda çok sıradan olmuş.


1
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Den blomstertid nu kommer
Dizi Altyazıları
Supernatural (3,834) This Is Us (2,595) Star Trek: Discovery (2,320) Gotham (1,785) The Flash (1,456) American Gods (1,337) Vikings (1,333) The OA (1,083) The Blacklist (975) Arrow (812)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019