Giriş Kayıt

Mary Poppins Dönüyor (2018) Yorumlar


Mary Poppins Returns

Yorumlar (6)
avatar
(1418) -
Bu akşam ailecek izledik ve çok keyif aldık. Müzikal film izlemeyi özlemişim. Şarkılar ve danslar çok güzeldi. Görsel olarak bir şölen gibiydi. Konu ve oyunculuklar da da güzeldi. Yani daha ne olsun. İyi vakit geçirdik, mutlu olduk, film üzerinde sohbet ettik. Her yaşa uygun, özellikle çocuğunuzla birlikte izliyorsanız çok daha güzel oluyor.
7


avatar
(6008) -
Belki yetişkinler için olmayabilir ama çocuklar için tam anlamıyla bir masal filmi.Özellikle görselliği muhteşemdi .Ayrıca Emily Blunt'ı her zaman beğenirim ve başarılıydı Kesinlikle ailelerin çocuklarıyla izlemelerini tavsiye ederim çünkü rengarenk başarılı bir film..
6


default avatar
(102) -
İlk filmin Marysi daha güzeldi. Bu film orta şekerin de altında olmuş. Özellikle senaryo berbat olmuş. Ama şu bisiklete nasıl 5 kişi binebildiler yav. Pilotu tebrik etmek lazım. Filmin en akılda kalan anları buydu sanırım Gülücük
4


avatar
(397) -
Film senaryosunu tam dört kişi yazmış ama ortada bir hikaye yok ve hikayenin serim düğüm çözümü standartların çok dışında. Alelaceleyle çözüm kısmı yazılmış; ya da yazım esnasında son kısımda kavga çıkmış bir birlerine girmişler, Rob Marshall sonunu oturup kendi yazmış Gülücük Filmin müzikal sahneleri oldukça güzel olmuş, görsel bir zevk ama ağırlık bu sahnelerde kalmış hikaye öksüz kalmış. Meryl Streep'in ellerinden öperim, vallahi tanıyamadım; filme kısacık da dahil olsa lezzetini artırmış. Çocuklarla oturulup seyredilebilir.
6


avatar
(8110) -
1964 yapımı filmin devamı niteliğindeymiş! Filmden çocuklar, çocuk filmlerinden ve müzikallerden keyif alanlar mutlu ayrılacaklardır. Ben çok sevdiğim oyunculardan oluşan kadrosu ve filmlerde olur olmaz ' f.cking mary poppins ' deyişlerinden dolayı izlemeye karar verdim. Hem animasyon, hem normal film. Ayrıca tarzı, eski usül filmlere benziyor. Hazır nete düşmüşken ailecek bir şans verin derim ben... İyi seyirler olsun.


avatar
(991) -
Az önce sinemada izledim. 7-13 yaş arası çocuklar için yapılmış müzikal bir çocuk filmi. Filmin tüm konusu evlerine haciz gelmemesi için babalarının bir yerlere sakladığı sertifikayı bulmak. Akademi bu film için 7 dalda Oscar adaylığı düşünüyor ama ben kesinlikle aynı fikirde değilim. Sadece Kostüm ve Prodüksiyon tasarımında aday olabilir diye düşünüyorum. Zaten kendi oylamamda diğer verdiğim oyları geri aldım. Filmde ninni müzikleri dinlerken bir ara uyumuşum bile. İyi rollerde görmeye alıştığımız Colin Firth bu sefer kötü ve acımasız banka müdürü rolüyle karşımıza çıkıyor. Filmin 4 dalda Altın Küre'ye aday olduğunu da söylemeliyim. Sonuç olarak küçük çocuğunuz varsa filmden belki hoşlanabilir ama bir yetişkin olarak sıkılacağınızı düşündüğüm bir yapım... 5/10...
5


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024