Giriş Kayıt

Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri (2017) Yorumlar


Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(33) -
Yılın en iyi filmi olabilir. Coen kardeşler filmleri tadında, Fargo benzeri bir film. Oyunculuklar çok çok iyi, senaryo ve diyaloglar çok çok iyi. Ben filmi sevdim, ağır dram olabilecek bir konudan sürükleyici ve yer yer komik bir film çıkmış. En iyi senaryo, En iyi kadın oyuncu (Frances Mc Dormand) ve En iyi Yard. Erkek Oyuncu (Sam Rockwell) dalında kesin Oscar kazanır.
9


avatar
(18) -
2017 yapımı izlediğim filmler arasında açık ara en iyisi. Özellikle senaryosuna hasta oldum. Oyunculuklar beni benden aldı. Kült olabilecek bir film. Martin McDonagh'ın üçüncü filmi ve üçüncü sağlam filmi. Az ama öz yapıyor. Yeni filmlerini heyecanla bekliyorum.
8


default avatar
(91) -
Aşırı durağan bir drama filmi olmuş. Bekleneni vermiyor ve final berbat. Hiç tavsiye etmiyorum. 1/10
1


Yorumlar (160)
default avatar
(3) -
Durağan olan filmde, izleyicinin tek motivasyon kaynağı katilin kim olduğuydu ve son yaklaştıkça konunun netleşmesini bekledik. Peki sonuç ne mi oldu? Koca bir "hiç"!


default avatar
(163) -
Herkesin sinemadan beklentisi farklıdır mutlaka. bende derin iz bırakan filmler yeşil yol, esaretin bedeli tarzı filmler olmuştur. Bu filmler kadar olmasada emin olun onun tadına yakın tad veren, gerek müzikleriyle, gerek oyunculukları ile ve gerekse diyalogları ile enfes bir film olmuş. Hele final kısmı ki çoğu kişi beğenmesede bana göre cuk diye oturmuş. Ayrıca filmde özgürlük götüren amerikan askerlerinede çok harika bir eleştri getirilmiş. belki çoğu kişi fark etmesede filmde bu verilmiş. uzun zamandan beridir sinemayı bende sinema yapan nadir filmlerden biri oldu.
9


default avatar
(3) -
basit,hikayesi eksik,olaylar saçma sapan ve sonu berbat bir film. oyunculukları iyi olan bir film sadece gerisi çöp. filmin puanına ve scoruna aldanmayın.
4


avatar
(944) -
Film bir kızın öldürülmesi olayı sonrası yaşananları ele alsa da bu bir cinayet filmi değil arkadaşlar. Aslında kendi halinde bir kasabada yaşayan insanların karakterlerine ve vicdanlarına odaklanan bir yapım. Bu olayın onların üzerindeki etkisine odaklanan bir yapım. Ben izlerken son derece keyif aldım. Kasabadaki her karakterin kendince ayrı bir hayatı ve hikayesi var. Öyle filmin sağına soluna değinip lafı uzatmak istemiyorum. Karakter filmlerini sevenler izlesin bu yapımı... Benim filmden aldığım mesaj şu oldu; Bir insan pisliğin teki olabilir, kötü bir hayat yaşamış da olabilir ama vicdan sahibi ise herşey değişir. Beklediğinizden çok farklı davranabilir... Ben bunu anladım. Bununla beraber filmin enfes bir soundtrack'ı olduğunu da belirtmeliyim. 8/10
8


avatar
(146) -
nbc’nin filmlerinin tadını aldım bu filmde. ve coenlerin. herkesin kendinden bir parça bulacağı sanat eseri. işte sinema bu...151118
8


avatar
(147) -
akıcı ilerleyen bir filmdi, çok aksiyon olmasa da sıkıcı değildi.. oskarlık bir film mi diye sorsalar; o ayarda olduğuna katılmıyorum..
7


avatar
(1612) -
Tamam da o kadar iyi bir yapım değil

Söyleyeceğim ilk şey filmin puanı fazla olmasıdır. İyi film. Bize vermek istediği birçok ders var. Özellikle Amerika halkına yönelik sağlam eleştiride bulunuyor. Hatta bizler için de eleştiri sağlam. Sonuçta birileri çıkıp söylemedikçe hukuk işlemeyen ülkelerde bu gibi olaylar çok. Adalet gerçekten önemli bir olgu. Ve bence de adalet evrensel ahlak yasaları içerisinde değişkenlik gösterebilir. Hep şu soru gelir akla, kötüleri polis yakalayacak hakim yargılayacak ama ya polis ve hakimi? Bu gibi bir hukuk boşluğu olan yerlerde de adaletin ne hale geldiğini görüyoruz. Neyse film iyi. Oyuncular da bildik rollerde. Abartılacak bir şey yok. Oscar olayını zaten pek anlayan biri değilimdir. İki üç çarpıcı an ile kendini bağlayan normal bir film kısacası.

İyi seyirler.
Saygılar
7


default avatar
(883) -
Film bir yandan hayatta herkesin yaptıklarının karşılığını alacağını gözümüze sokarken, diğer yandan bu dünyada adalet olmadığının altını sağlam bir şekilde çiziyor...Ağır işleyiş ve
Sürprizbozan: Göster
Film notum: 10/7
7


default avatar
(13) -
Son bir kaç ayda bir çok gişe filmi izledim ama bu film kadar güzel bir film diyemem hiçbiri için. Konusuyla, işlenişiyle, oyunculuklarıyla gerçekten güzel bir film. Tekrar tekrar izleyebilirim sanırım.
8


default avatar
(30) -
Mükemmel bir film. Konu, oyunculuklar. Gerçekten izlenmeye değer bir film. Sadece sonu daha farklı bir şekilde bitebilirdi.
8


avatar
(28) -
filmi tek bir kategoriye sokmak istesek dram olarak nitelendiririz fakat bazı sahnelerde komedi filmlerinde gülmediğim kadar güldüm ve dram havası hiç bozulmadı. çok çok iyiydi.
8


avatar
(589) -
güzel bir senaryo,merak uyandıran anlatım ama finalde ki havada kalma olayı...oyunculuklar güzel,dramı dibine kadar ifade eden diyaloglar,elimizde bir çuval incir var ve finalde havada kalma olayı...neden diye soruyorum? bu kadar güzel bir dramı epe bir sonla bitirmek varken sönük bir balon gibi bırakmak niye? aynı duyguyu Zodiac filminde de yaşamıştım...yazık oldu bu kadar emeğe bence...
7


avatar
(166) -
Sonu hariç iyi bir drama yaşattı eğer sonunu da adam akıllı getirebilselerdi efsaneler arasına girebilirdi.
9


default avatar
(81) -
Beni çok fazla güldüren bir film.Kara mizahın mükemmel örneklerinden.Kaçırılmaması gereken bir başyapıt.
10


avatar
(138) -
en iyi film olarak oskar alamamış olabilir ama her bir oyuncusuna en iyi kadın/erkek/yardımcı kadın/yardımcı erkek ödüllerini hiç çekinmeden verilebileceği çok güzel bir drama olmuş.. Sonunu biryere bağlamak istememiş yönetmen ama herkesin içinin soğuyacağı bir son olsa daha güzel olabilirdi..Bu haliylede gayet başarılı..
6


avatar
(106) -
Açıkcası gerçekten çok iyi bir film.İzlerken gözünüzü kaliteden ayıramıyorsunuz ya o derece diyorum o derece bayıldım baya baya.Tavsiye ederim hemde şiddetle.Film üzerine koya koya ilerliyor ve çok zekice yazılmış harika bir senayosu var.Oyunculuklarda harikulâde idi.
9


default avatar
(77) -
Yavaş ama müthiş akıcı bir film olmuş. Bayıldım. Özellikle bazı karakterleri bir sevecek bir nefret edeceksiniz. Ayrıca ilk bakışta göze batmasa da ben filmin müziklerine de bayıldım. Country hayranları bayılacaklar.

Sam Rockwell e de bir parantez açmadan geçemeyeceğim. Bu adam dilediği takdirde herkesi kendisinden çok kısa bir sürede nefret ettirebilir ve performanslarına nazaran bence hak ettiği yerin çok gerisinde. Green Mile ve Matchstick Men filmlerinden sonra bu filmle diskografisine bir şilt daha koymuş bence.
8


avatar
(54) -
İşte film gibi film. Oyunculuğu, senaryosu, hikayesi hepsi harika olmuş.

Bir sahneyi izlerken bir sonraki sahneyi tahmin edemiyorsunuz. Her sahnede ağzınız açık kalıyor, bir sonraki sahnede ne olacağını merak ediyorsunuz.

Woody Harrelson tarzına yakışan bir film olmuş. Bu filmle birlikte bu adamın oynadığı şimdiye kadar izlediğim şu üç film gerçekten harikaydı:
- No Country for Old Men
- Out of the Furnace
- Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
8


avatar
(142) -
Kalite dolu, baştan sona hiç sıkılmadan izledim. Bulunduğu yeri kesinlikle hakediyor.
8


default avatar
(16) -
Film fena değil ama neden 10 kişiden 9'u gerizekalı olarak yazılmış anlamadım. Oyunculuk güzel, hikaye güzel ama oluşturulan karakterler çok alışılageldik.
7


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 7 Sonraki ›
Dizi Altyazıları
True Detective (7,183) Vikings (5,745) The Punisher (2,593) Shameless (2,175) The Big Bang Theory (2,030) Supernatural (1,981) Outlander (1,821) Gotham (1,403) The Blacklist (1,250) Black Mirror (1,171)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019