Giriş Kayıt
Yorumlar (4)
avatar
 kurdele (3634) -
Bazı filmleri çekenleri, oynayanları ve yazanları karşıma alıp avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum ‘neden’ diye!!! Ayıp, israf, günah, yazık ne derseniz deyin artık, uzak durmakta büyük fayda var.


avatar
(1005) -
Aslında çok daha güzel olabilirmiş. İdare etti. Eğlenceli sahneler mevcut lakin şu klişeleri artık bir atsa Türk sineması gerçekten iyi yerlere gelecek.Neyse filmde enişte sahneleri gerçekten güzeldi yoksa 4 puan bile fazla gelecekti. :/
4


avatar
(283) -
Her kesime hitap etmeyebilir, şahsen güzel bir konu işlenmiş. İzlemekte fayda var.
4


default avatar
(1) -
Berbat, tatsız, sıkıcı, zaman kaybı!

Kahretsin! Buna değil sinema filmi, dönem sonu projesi demek için bile tuhaf bir mide sahibi olmak gerekir. Senarist tüm klişe komedi numaralarını kullanmış. Vazgeçin artık bu sıkıcı ''asker komedisi''nden. Diyelim bu klişelerle eleştiri yapmayı amaçlamış senarist, yönetmen ve her kim projeye onay verdiyse; film o kadar tatsız ki, herkesi kandıran, otlakçı, çapkın, yalancı başkarakter doğru, uygun ve değerli sayılan herşeyi hiçe sayıyor. İşin kötüsü bunu yaparken güldürmüyor da. Mesaj vermek zorunda değil bir sinema filmi diyebiliriz, tartışılır, inanın her filmin bir mesajı olur. Değil mesaj, boş zaman öldürmek isteyenlere iki üç güldürü bile veremiyor bu film.

Türk komedisi 2015'te film diye bunu mu sunuyor? Yapımcı ilgi çeker diye bu filme mi bütçe ayırıyor? Oyuncular film diye bunu mu kabul edip oynuyor?

Projede yer alanlara: Bu mudur yapıcağınız iş? Değerli birkaç eski toprak oyuncu da vardı, utandım onlar adına.

Hiç zamanınızı boşa harcamaya değmez kardeşim. 1'den daha az bir puan olsa onu verirdim.
1


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Dizi Altyazıları
Better Call Saul (2,646) The Sinner (2,398) Shameless (2,085) La Casa de Papel (1,621) Bodyguard (1,614) Castle Rock (1,577) A Discovery of Witches (1,510) Suits (1,443) The 100 (1,420) Fear the Walking Dead (1,227)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018