Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(189) -
Nazi zombi teması filme çok güzel yedirilmiş. Overlord'un iyi olacağını bekliyordum da bu kadar iyi olacağını tahmin edemedim. Harika bir korku-gerilim olmuş. Fena geriyor. Bir kaç sahne beynimi aldı cidden. Çatışma sahneleri, makyajlar falan da çok orijinaldi. Fikir güzel, konu güzel, film güzel. Daha ne olsun iyi seyirler.
8


default avatar
(31) -
Tamamen klişelerle dolu, neresinden tutsanız elinizde kalacak bir film.
Sürprizbozan: Göster


default avatar
(59) -
Wolfenstein oyununu oynayanlara yabancı olmayan bir konu ve Band of Brothers dizisini izleyenlere diziyi hatırlatacak sahneleri olan bir film. Ancak beklediğim aksiyonu bulamadım, benim gibi zombi istilası bekleyerek filme giderseniz umduğunuzu bulamazsınız. Fazla beklentiye girmeden orta halli izlenilebilir bir film.
6


Yorumlar (55)
default avatar
(97) -
Harika bir filmdi. Yorumlara bakınca klasik zombilerin Nazilerle ne alakası var diye düşünmüştüm, ama buradaki Alman bilim adamlarının ölümsüz askeri yaratmak isterlerken yaptıkları deneylerden oluşan zombilermiş. Konu vs çok güzeldi.
8


default avatar
(217) -
Arkadaşların dediklerine katılıyorum. Klişelerle dolu bir film, ancak JJ. Abraham olunca birde fragmanı izleyince normal dedim. Aksiyon kısmı ağır basan patlamalı çatlamalı 2. Dünya Savaşı temasında zombi filmi! Bence tamamiyle beklentiyle alakalı. Ortalama bir film keyifli vakit geçirdim. Benimde film sırasında
Sürprizbozan: Göster
garibime gitmişti.
6


avatar
(427) -
Film savaş sahnelerinin etkiliciliği ile başladı ancak keşke öyle gitseydi diye düşündürdü.Almanlar üzerine zombi-fantezi filmine dönüşüp çaptan düşürmeden filmi bitirememişler.
6


avatar
(190) -
Sıkılmadan izlediğim güzel bir filmdi. Dunkirk'ü anımsattı biraz. Hatta 3 Oscarlı Dunkirk'ten bile daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Filmin korku tarafı dozunda bırakılmış, aksiyon daha ağır basıyor. Makyajlar ve efektler de güzel yapılmış. İzleyin derim. İyi seyirler... 6/10...


avatar
(139) -
yorumlara bakıp + - yazılanlara bakmadan izlenilebilecek bir film olmuş ancak beklentiyi orta seviyelerde tutmakta fayda var aksi taktirde sükutu hüsran olursunuz, zaten 5-6'lık bir yapım.
5


avatar
(44) -
Giriş sahnesiyle seyirciyi yakalayan, yer yer klişelerle dolu sahne ve hikayelerle birazcık göze batsada başından sonuna gayet sürükleyici ve eğlenceli bir film.Türde korkuda geçiyor ancak korkuyla ilgili tek kısım aniden bir yerlerden çıkan zombi askerlerden öteye gidemiyor ki bu sahneler bi elin parmaklarını geçmez.Film başlayınca zaten atmosferinden bir korku filmi olmadığını belli ediyor size.Savaş atmosferini özellikle giriş sahnesiyle birlikte çok iyi yansıtmış ve akıcı kurgusuyla sıkmadan kendini izleten bir film.Tavsiye edilir...
7


default avatar
(13) -
Puanla başlayalım 7/10 gayet güzel sürükleyici bir film. Evet mantık hataları olduğu doğrudur fakat o kadar orjinal ve sürükleyici işlenmiş ki insanı çok rahatsız etmiyor. Kesinlikle iyi vakit geçiriyor. İzleyin.


default avatar
(22) -
Ufak mantık hatalarını hadi görmezden gelelim, gelelimde ya abi adam
Sürprizbozan: Göster


Ama savaş sahneleri güzeldi filmde
5


avatar
(611) -
Güzel bir film aksiyonu efekleri çok hoşuma gitti izlemedi iseniz bir şans tanıyın derim


default avatar
(3) -
Gerilim ve aksiyon türünü seven, mantık hataları gözüne batmayacak olanların vakit öldürmeleri için ideal olabilir.
Ancak, klişeleşmiş bir antinazist, semitist yani "ezilmiş yahudi acındırıcılığı masalı" barındıran kahraman ve kurtarıcı amerikalı propagandası beni cidden sıktı.
NOT: Ayrıca, asırlardır devam eden emperyalist sömürüye rağmen afro-amerikanların bu ve benzeri filmlerde makam, rütbe ve mevki sahibi olarak lanse edilerek, bir nevi onore edilmeleri mide bulandırıcı olmaktan öteye gidemiyor. Filmin notu:5
5


default avatar
(15) -
beklediğimden güzel çıkan bir film. özellikle görsel efekt ve makyaj gayet başarılı. biraz klişeler barındırsa da izlemesi keyifli bir film olmuş.
7


avatar
(13) -
Seyredip bitirince ben ne izledim yahu dediğiniz bir film olmuş. Yani ne bir savaş filmi, ne bir zombie istilası filmi, ne bir survive filmi.


avatar
(125) -
2. Dünya savaşı filmleri benim için ayrıdır hep, bu filmi de severek izledim, mantik hatalari var elbette ama unutmayalım ki bu bir film Gülücük görsel olarak cok başarılı buldum iki kere sarıp izlediğim yerler oldu , sessiz ve karanlık bir ortamda izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler...


avatar
(44) -
Gidin ve Wolfenstein 3D oynayın.
5


default avatar
(3) -
Bu film resmen olmuş ya bu konsepte bir film ilk defa izledim ve çok beğendim inşallah devamı gelir.
8


avatar
(407) -
Burada da yine beğenler ve beğenmeyenler ayrılmış Gülücük Ben izledim ve beğendim. Bir efsane değil tabiki ama yinede izlenmesini tavsiye ederim..
7


avatar
(496) -
Son ana kadar heyecanını ve gerilimini koruyan aksiyon dozu yerinde farklı bir senaryoya sahip mis gibi film. J.J. Abrams da yapımcı koltuğunda . Daha ne olsun. Direk izle!


avatar
(297) -
şimdiye kadar çekilmiş diğer nazi zombi filmlerinden daha iyi olduğunu söyleye bilirim özellikle return to castle wolfenstein oyununa ve sniper elite nazi zombi oyununa benzer tarafları var. sıfır beklentiyle izlediğim için bana güzel geldi.
7


default avatar
(36) -
kotu degıl ama cok da ıyı degıl 2 cı bolum cıkarılsa esas konuya egılseler guzle olur ucu acık bıtırıldı sıkmadan ızlenıyor.
5


default avatar
(2) -
Ses, görüntü, hikaye ve aksiyonu ikinci dünya savaşı hikayeleri atmosferinde, çizgi dizi tadında klişelerle perdede izlemek gayet keyifli oldu. Ama LCD ekran boyutlarında , cılız hoparlörlerle izlenirse aydınlık odanın beton duvarlar arasında aynı tadı verir mi (?) sanmam; yaldızları dökülür, klişeleri batar. Aslında her film perde de daha iyi. Aksiyon yoksa, geniş mekan çekimleri yoksa, prodüksiyon iddialı değilse televizyon ekranı idare edebiliyor da sinematik sahneler cam ekranda ölüyor.


‹ Önceki 1 2 3 Sonraki ›
Overlord
Dizi Altyazıları
True Detective (3,046) The Flash (2,303) Vikings (2,291) Star Trek: Discovery (2,002) Shameless (1,700) Project Blue Book (1,617) Inside No. 9 (1,418) Gotham (1,415) This Is Us (1,377) The Big Bang Theory (1,245)
Yakında
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019