Giriş Kayıt
Yorumlar (6)
default avatar
(3) -
Diziyi şu an bitirdim ve hemen yorumumu yazıyorum.

Dizi o kadar mükemmel ki durağan sanıyorsunuz ama değil. Aksiyon, vurdu kırdı olmayınca yapımlara hemen durağan diyen insanlara bakmayın, belli bir kültür seviyesine geldikten sonra vurdu kırdı sıkar. Kalite ararsınız. Oyunculukta kalite ararsınız, senaryoda kalite ararsınız, yapımda kalite ararsınız. Bütün bu kaliteler de bu dizi için mevcut. Senaristler konuyu ilmik ilmik işlemiş çok belli. Bazı sahnelerde göz bebeklerimin büyüyerek ''Oha, şimdi ne olacak ? '' dediğim anlar olmuştur. Uzun lafın kısası izleyin, izletin ki toplumumuz kalite yapımlar izlesin, o kalite içimize işlesin, medeniyet içimize işlesin ve gelişmiş toplum seviyesine çok az da olsa biraz biraz yaklaşalım.

Hepinize saygı ve sevgilerle dostlar.

Son olarak sen ne adammışsın Jesper Berg.
10


default avatar
(12) -
Bir paranoya ile yola çıkan dizinin yapımcıları bu kadar parayı başka işlere harcasalar daha iyi ederlermiş. Zaman kaybı!

Cevaplar (1)
default avatar
(3) -
Olmaz dediğimiz her şeyin yavaş yavaş gerçekleştiği bir dünyada açıkcası bu dizi çok da paranoya sayılmaz ki fosil enerji ve yenilenebilir enerji arasındaki rekabetten yola çıkarak böyle bir senaryo yapılması çok etkileyici.

Saygılarımla
10


0
| Bildir


avatar
(213) -
İlk kez Norveççe bir yapım izliyorum, fonetik olarak çok ilginç lisanmış. Toryumun işlenmesi, dış ülkelere bağımlı olan enerji gücü, biraz politika... İlk 2 bölüm epey sardı, temposu giderek artar diye umuyorum. Çeviriler için teşekkürler.
(01.sezon için)
8


default avatar
(8) -
Güzel dizi, konu baya sarıyor, tavsiye ederim dizide ağırlıklı dil norveççe
10


avatar
(211) -
Birinci bölüm umut verici izlenir yeterki çeviriler devam etsin.


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018