Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(66) -
Dizi güzel. İzlemesi eğlenceli. Gizem falan da olması daha ilgi çekici kılıyor. Bir de altyazı için çok beklemesek iyi olurdu.


default avatar
(14) -
En beğendiğim replik ''HELLO DEDECTİV'' vurgulu vurgulu söylemesi....
9


avatar
(95) -
"Herkes jazz sevmez, özellikle en iyi zamanları 1930-60 arasını." Bu diziyi sevmeyenlerinin yorumlarını okuduğumda çok şaşırdım önce, özellikle "Lauren German" daha az görünsün diyen şok etti beni. Sonra zevkler ve renkler tartışılmaz, böyle insanlarda var dünyada, saygı duymak lazım dedim içimden. Gülücük Lucifer'in kendini beğenmiş tavrı, espirileri bu dizinin markası. bir dakika düşün bir melek olarak cennetten atılmışsın. hemde baban tarafından. başka nasıl kafayı yemezdin. Bence az bile yapıyor. Kesinlikle başarılı bir dizi olmuş.
10


Yorumlar (160)
default avatar
(32) -
The Mentalist dizisininin yeniden çekimini izler gibiyim ama senaryo daha kötü sanki. Belki de tekrar ettiği duygusundan kaynaklıdır, bilemiyorum. 6. bölümden itibaren bırakıyorum diziyi, zira ne olacak sorusunu sordurtmuyor. Karakterler yakışıklı/güzel orası ayrı, ama onların hayrına da gitmez.
7


avatar
(433) -
Çok sevdiğimiz bir dizi, veya diziydi demek daha doğru olur, çünkü 3. sezonun son bölümlerini izlerken artık bitse de gitsek havasındayız. Fakat henüz başlamamışsanız, fantastik soslu polisiye fikri de hoşunuza gidiyorsa, kesinlikle bir şans vermelisiniz. 4. sezon olursa da, umarız kendini tekrar etmeyip bazı sürprizler eklenmiş olur.
8


default avatar
(213) -
Lucifer 4 sezon onayı aldı !
Netflixte yayınlanacak... Gülücük
9

Cevaplar (1)
default avatar
(96) -
Aynen. İnş 25-26 bölümler gibi şaçma sapan olmaz:/
8


0
| Bildir


default avatar
(70) -
Dizi 3. Sezon da sona mı erdi,final mı yaptı, kesin bir bilgisi olan var mı dizinin akibeti nedir acaba??

Cevaplar (1)
default avatar
(213) -
dizi iptal edildi, 4 sezon olmayacak, dizinin yapımcıları yeni kanal arayışındalar bir umut belki dizi devam edebilir diye ama bu çok zor bir ihtimal o yüzden sen kendini en kötüsüne hazırla...
9


1
| Bildir


default avatar
(20) -
Güzel ve keyifliydi benim için ama 1. sezon dışında sıradan bir polisiye dizisine dönüştüğü için kısır döngüden kendini kurtaramadı ve sonuç malum..
8


default avatar
(51) -
Bu dizinin 3. sezonda iptal edilmesinin tek nedeni Lucifer'ın "Hello Detective" demeyişi Gülücük
10


default avatar
(23) -
Dizideki Maze karakteri bence başlı başına dizi konusu Gülücük


avatar
(211) -
25 - 26 zorlan yapılmış gibi.. bitirsinler daha iyi..
5


avatar
(103) -
25. Bölüm tam bir hayal kırıklığıydı. Arkadaş 24 bitince bunun devamını getirsenize, madem final vericeksiniz düzgün bir final yapın değil mi? Alakasız bir bölüm izledim.
10

Cevaplar (2)
default avatar
(9) -
25. ve 26. bölüm fazladan çekilen ve 4. sezona sıkıştırılması düşünülen bölümler aslında. Esas final 24. bölüm olarak kalacak ne yazık ki.
8


0
| Bildir
avatar
(64) -
cidden yeni sezonu iptal edilmiş bir dizi için bu bölümler ne ya Çok Mutlu şaka olmalı hele azrail yok artık Çok Mutlu saçmalık ya...


1
| Bildir


default avatar
(84) -
güzel vakit geçiriyordu yazık bu da bitti. çevirileri yapan arkadaşların elleri gözleri dert görmesin.
9


avatar
(55) -
Lucifer aksanıyla ve davranışlarıyla renk katıyor diziye gerçekten.İzlenilmesi lazım keyifli çoğu zaman heyecanlı geçiyor.. 3 sezon güzel bitti.
8


default avatar
(3) -
dizi beklenen bir yerde bitti. devam edecektir. ama bir kaç yeni karakter lazım diye düşünüyorum (:
8


default avatar
(3) -
Bitmesi üzdü.


default avatar
(96) -
3 sezondur bu anı bekledik diziyi kaldırdılar. Cok uzatmışlardı katılıyorum ama en azından 6 bölümlük falan son sezon yapsalarmış:/
8


avatar
(42) -
Lucifer karakterini çok sevmiştim, doğru düzgün bir senaryoyla harika bir dizi olabilirdi, geçmiş olsun tom ellisi daha iyi dizilerde görürürüz umarım.
7


default avatar
(32) -
Bu dizinin notunun hala 8 olması, o notu hak eden dizilere hakarettir. Iyice rezil ettiler zaten diziyi o yüzden iptal olması çok yerinde bir karar olmuş. Çoğu arkadaşların da belirttiği gibi, koskoca lucifer işi gücü bırakmış, aptal aptal polisçilik peşinde. Işin içine komedi de katalım diye tamamen ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Darısı the flash ve arrow'un başına.
4


default avatar
(56) -
Herkes iptal edilmesine kapayı takmış birisi de DC Karakterinin en güçlü karakteri, çizgi romanda gezegenleri sallandırırken,bizim dünyamıza gelince neden polisçilik oynamaya başlamış onu sorgulamıyor.İyi ki iptal etmişler.Şahsen ben ilk sezonda dedektiflik işine girdikleri an bırakmıştım sonrasında yine devam ettiler mi fikrim yok ama ettilerse gerçekten iptali hak etmiştir.


default avatar
(213) -
dizi iptal edildi inanamıyorum cidden Sümüklü Sümüklü Sümüklü
9

Cevaplar (1)
avatar
(18) -
isabet oldu.
ilk sezon çok iyi başlamıştı sonrasında git gide saçmalamaya başlamışlardı.


2
| Bildir


avatar
(87) -
Güzelim diziyi katlettiler gitti, sürekli geriye gitti. mesela X-Files'da da benzer durumlar vardı, ama bunu ana konuya 3-5 tam bölüm ayırarak çözerlerdi, bunda o da yok 1-2 SAHNE evet sahne ile işi çözmeye çalışıyorlar ki olmuyor işte, sürekli filler bölümler ile iptal edilir gider zavallım.


avatar
(111) -
çok sıkıcı geldi bana.. sürekli kendini tekrarlıyor gibi.. akıcılık yok.. beğenmedim.
4


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 7 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018