Giriş Kayıt
Yorumlar (6)
default avatar
(1) -
Dizi başarılı kadroya, İlgi çekici ve sürükleyici bir hikayeye sahip.
9


avatar
(1070) -
Ron Perlman beklediğim gibi komadaki oğlu için endişeli baba ve geçmişte yaptığı yanlışlıklardan dolayı da adalet inancı konusunda kaygılı yargıç rolüne yakışmış ancak kötü adam rolündeki Andre Royo yetersiz kalıyor.

İster istemez BR. BA. ile karşılaştırıyorum. Buradaki yargıç "Maximus" zamanla Heisenberg olabilir ama tipi ikiz kardeşi kadar benzese de belediye başkanı "Bobo" bir Gustavo 'Gus' Fring olamayacak gibi duruyor.

Biraz yargıcın karısı destekleyici rolde ama bir başkası yok. Bir başka zayıf yönü de sürekli kapalı mekanlarda yani ışıksız, loş yerlerde çekimler olmasıydı. Sonlara doğru arabaya bindiler ama hem hava karanlıktı hem de motoru bile çalıştırmadan sohbet ettiler, Yine kapalı mekan Gülücük yine statik.

İlk bölüm sonu itibari ile kötü adam kefesi çok hafif... Zayıf bir başlangıç oldu!
6

Cevaplar (4)
default avatar
(24) -
Başlayalım mı başlamayalım mı? Bir öneri lütfen...


0
| Bildir
avatar
(1070) -
Daha ilk bölümü yeni yayınlandı. Tavsiye için erken... Birkaç bölümünü daha izlerim. Direkt yargıç olması biraz kötü olmuş, mübaşir bile daha rahat hareket edebilirdi. İlk bölümde yaptıkları tımarhanelik gibi duruyor.
6


0
| Bildir
avatar
(927) -
Sen en zaman bir dizi hakkında böyle kararsız kötü gibi konuşursan o dizi mükemmel oluyor ve ben çok seviyorum örneğinide vereyim teen wolf dizisi Çok Mutlu yorumunu oku dizinin şimdiki haline bak Çok Mutlu o yüzden sen bu diziyi beğenmedi isen kesin çok tutacak bir dizi olacak emin olun Çok Mutlu


1
| Bildir
avatar
(1070) -
Teen Wolf! 14 yaşındaki kız yeğenim ve arkadaş çevresi tarafından tapılan bir dizi ama ben sevmiyorum, ne yapayım? Hand of God da geçen sene yayınlanan TEK pilot bölümünü tutmamıştım.
6


6
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2022