Giriş Kayıt
Yorumlar (3)
avatar
(241) -
Nereden başlayım? Önce çuvaldızı kendimize batıralım. Adamlara Türk Gecesi adı altında Dansöz seyrettirirseniz, garsonunuz, dondurmacınız osmanlı desenli cepken giyip başına fes takarsa. Adamlar da size başka gözle bakamaz.
İslamofobi'nin sebebide bizler değilmiyiz, düşünün biraz.
Filme geleyim, bir türk ve müslüman olarak hiç hoşuma gitmeyen hatta ciddi anlamda rahatsız olduğum sahneler vardı. Ama adamlara da kızamıyorum. Tempo düşük, bol bol diyalog var, aksiyon yetersiz. Ortalama bir TV yapımı tarzı vardı. Çok şart değil ama izlenebilir.
4


avatar
(5137) -
Bir tarafta dejeneri olmuş kesim diğer tarafta ise ilkellikten kurtulamamış köle olmaya devam eden toplum. Yalnız her şeye rağmen onurlu bir adamın aldığı ders. Bence bu açıdan bakıldı mı kötü bir film değil. Açıkçası izlediğime pişman oldum diyemem.
5


avatar
(70) -
Buram buram İslamafobiklik kokan ve bunu saçma sapan bir senaryo ile destekleyen yapım.

Ralph Fiennes için izledim filmi. Hayatımda bu adama masum adam rolü verecekleri aklıma gelmezdi. Adamdaki saf yeteneği yok saymışlar resmen. Boş senaryo ile olanlar oluyor bitişi de aynı şekilde çok saçma oluyor. Değerli vaktinizi bunun gibi bir boşluğa harcarsanız hayatınızdan 1 saat 47 dakikanın bomboş bir şekilde gittiğini hissedeceksiniz.
2


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2022