Giriş Kayıt
Yorumlar (9)
default avatar
(3) -
Stallone hatrına bile puan verilmez. Hatta Stallone böyle bir filmde oynadığı için daha düşük puan verilir. Arkadaşlar film rezalet. Nasıl izledim bilmiyorum. 1 puanlık bile bişey yok.
1


default avatar
(82) -
Stallone var diye izledim, zaten onu unutturmamak için yapılmış sıradan bir film.
Rambo dönemini ararsanız zor bulursunuz.
6


avatar
(559) -
Vaktiniz varsa da izlemeyin. O kadar vasat bir film. Tv dizisinin bir bölümü gibi. Stallone'ye demişler abi sen şu parayı al 20 dk falan gözük, koşma bile yürüyerek ateş et birazda ofiste gözük yeterli, afişe de seni koyarız ekmek yeriz.


avatar
(1296) -
Filmi bende Sylvester Stallone var diye izledim ve pişman olmadım. Evet belki çok kaliteli bir film değildi ama güzel başladı ve sonuna kadarda heyecan devam etti.Yalnız Sylvester'ın yüzü şiş gibiydi genç görünmek için dolgu falanmı yaptırmış anlayamadım.Genel olarak izlenmeyecek kadarda kötü bir film değil hatta birazda dram vardı.Bence izle ve sil kalitesinde olmuş karar size kalmış...
6


default avatar
(235) -
Çok basit ve kısır bir senaryo döngüsü üzerine kurulmuş çok sıradan bir aksiyon. Sırf film yapılmak için ve Stallone'yi oynatmak için yapılmış bir film. Kesinlikle uzak durun. 3
1


avatar
(30) -
Ne "vay be ne filmdi ama" dedirtir, ne de "bu ne abuk bir film yahu." İkisinin arasında, sıkmayan, klasik bir film. Ne överim, ne yererim.
5


default avatar
(66) -
Stallone olamasa ne olurdu bilmem ama vaktiniz bol ve aksiyon seviyorsanız sıradan bir yapım fazla beklentiniz olmasın..
5


avatar
(209) -
90lardan fırlamış gibi bir konusu ve işlenişi var. Stallone için izledim, Sly hayranı değilseniz izlemeseniz de olur.
4


avatar
(4103) -
TV filmleri kıvamında, puanını hakeden bir film. Bunu bilerek, sırf Stallone var diye izledim pişman değilim. Kadroda ayrıca Kara şövalye yükseliyordaki evden çıkmaya korkan polis müdürü başrolde... Vasat bir yapım, siz bilirsiniz.


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019