Giriş Kayıt

Maymunlar Cehennemi: Savaş (2017) Yorumlar


War for the Planet of the Apes

En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(44) -
Adamlar maymunlarla muhteşem film çekiyorlar bizimkiler insanlarla doğru dürüst film çekemediler daha böyle ;D
8


avatar
(48) -
Eğlence sektöründe, Andy Serkis gibi emek veren insanları nadiren görüyoruz. Çoğu parasını alıp çıkıyor, ardına bile bakmıyor. Bu adam ise, çok fazla göz önünde olmamasına rağmen, çok çalışarak, güzel şeylere imza atıp, geleceğe bir şeyler bırakmanın peşinde gibi. Hakkında hayırlısı olsun.


avatar
(466) -
Böylesine güzel bir seriye böylesine anlam dolu mesajlar ve hatta uyarılar içeren duygusallık dolu bir son yakışmış gerçekten."Savaş" kelimesini ilk duyduğumda daha yoğun bir aksiyon beklerken filmde adım adım Cesar'ın duygu durumunda ki değişikliklerle ve altında oldukça ağır mesajlar içeren diyaloglarıyla film benim açımdan gerçekten muazzamdı. İnsanın en büyük düşmanının yine insan olduğunu en net şekilde ortaya koyuyor. Özleyeceğim serilerden biri oldu benim için.
8


Yorumlar (121)
avatar
(51) -
Eski serilerle hemen hemen aynı seviyede, izlenebilir, güzel bir film olmuş.
7


default avatar
(32) -
Bu filmi serinin bütün filmleriyle birlikte değerlendirmek lazım. Fakat 2. Filme göre heyecanı daha az olmuş. Daha çok survivor tarzında oldu. Hep böyle bişeyler bekledim filmden ama beni etkileyen pek bişey olmadı. Ayrıca filmin süresi oldukça fazlaydı. 140 dk değilde 100-110 olsa daha hızlı geçebilirlerdi bazı sahneleri. Seriyi değerlendirdigim için notum 6/10
6


avatar
(1993) -
Devam filmleri hep ilklerden kötü oluyor. Serinin gitgide zayıfladığı, hikayenin anlamının buharlaştığı, sadece patırtı çatlama patlama dolu bir film olmuş. Yine de seyredilir. 7.
7


default avatar
(350) -
Filmin adı savaş ama savaştan neredeyse eser yok... Serinin bence en durağan filmi..
6


avatar
(406) -
Sanırım yakın dönem çekilen tüm Planet of the Apes filmleri aslında eski üçlemenin prequel'i. Çünkü maymunlar ve insanlar arasındaki savaşı anlatıyor. Eski filmlerde ise evveliyatı eksiklik vardı. 2017nin en iyilerinden biri olmuş bence de bu film. Andy Serkins filmle iyice özdeşleşti.. 9/10
9


avatar
(151) -
Filmi seyrettim. Diğer serilerinden ekstrası yok. Şöyle ahım şahım bir film değil yani. Zamanınız bol ise seyredin. Ama ben tavsiye etmiyorum. Vasatın altında.

Notum 3/10
3


default avatar
(28) -
Seyir zevkinin akıcılığıyla sıkılmadan izlenebilecek film.
8


avatar
(352) -
Tüm seriler gibi bu seride kaliteliydi. 2,5 saat soluksuz bir şekilde sıkılmadan izledim. Gayet başarılıydı.
9


avatar
(326) -
- Senaryo daha iyi olabilirdi. Filmin ilk başlangıç sahnesi zaten sizi içine çekiyor. Seri olarak devam eden maymunlar cehennemi yine izleyiciye güzel vakit geçirecek bu filmle karşınızda. Orman, maymunlar, olağanüstü manzaralar sizi bekliyor.
- Eleştiri olarak senaryonun yanında birde maymunların elinde bulunan bir kaç silahtan bahsetmek istiyorum. Yönetmen görüntü olarak, maymunlara oyuncak silah askerlere gerçek silah vermiş gibi. Süperrrrrr
- Eğer seriyi takip ediyorsanız zaten izlersiniz. Ancak yeni olanlar için seriyi baştan ve mutlaka izlemelerini tavsiye ederim. Bu arada müzik harika. İyi seyirler dilerim.
8


default avatar
(76) -
Savaş kelimesini hangi anlamda kim yazmış düşünmüş bilmiyorum. Cesar resmen duygu yüklü bu filmde. Kesinlikle vurdulu kırdılı bir film beklemeyin. Güzeldi adım adım izletti işletti.
7


avatar
(124) -
aslında filmin ismine de bakarak beklentim daha yüksekti.. filmin giriş sahnesi de oldukça güzel başladı.. ama devamında aynı tadı bulamadım.. iyinin kötüsü oldu benim için..

Sürprizbozan: Göster
8


avatar
(1207) -
Bugün filme başlarken acaba 2 saat 20 dakika yorar mı diye düşündüm ama hiç yormadı aksine başından son anına kadar ilgiyle izledim. Duygusal bir filmdi. İnsanların yerine maymunların tarafında olduğumu hissedince biraz garipsedim. Küçük kız ve hayvanat bahçesinden kaçan maymun filme büyük renk katmışlardı. Ceasar'ın, oğlu ile olan bağı da çok güzeldi. Doğal ortamda, karlı dağ, orman gibi yerlerde çekilmiş olması da filmi sevmeme sebep oldu. Aklımda yer eden çok sahnesi vardı. Kaliteli bir filmdi. Tavsiye ederim.
8


avatar
(26) -
Bence dozu iyi ayarlanmış bir 3.filmdi. Senenin en izlenebilir aksiyon filmlerinden biri. Yine de çok şey beklememek lazım.
6


avatar
(48) -
İlk 2 filmin sonrasında, belki de beklentimin yüksek olması sebebi ile bana göre yavan geldi. Bu arada nerde Chimpanzee filminde ki Oscar, nerde bu anarşik goril çetesi. 7/10
7


avatar
(242) -
Kendini yine de bir şekilde izlettiriyor fakat serinin en zayıf filmi.
5


default avatar
(22) -
Cok zorlamislar, olmamis. Ilk filmin guzelliginin altinda ezilen devam filmlerinden ne yazik ki
3


default avatar
(24) -
Tam konuşamayan Maymun MUHTEŞEM.Senaryo yavan olsada izlenir.
8


default avatar
(17) -
Arkadaşın biri mevzu dağılmış diye yorum yapmış. Kesinlikle doğru tespit. Maymunlar cehennemi felsefesinden çok uzakta. Ama görselde çok iyi tabiki.


avatar
(352) -
Bu sefer aksiyon biraz azdı, filme biraz daha duygusallık ve Caesar'a biraz da karizmatiklik katmışlar,filmin beğenmediğim yönleri oldu ama genel olarak izlenilir.
7


avatar
(10) -
Evrim teorisini insanlara hoş gösterip satmaya çalışmak için yapmadıkları maymunluk kalmadı.
5


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 6 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018