Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(314) -
Eğlenceli aksiyon sahneleri ve yakışan ikili....Eğlenceli bir film izlenir.Beklentinizi yüksek tutmayın ama
6


avatar
(430) -
şaşırtıcı derecede oyunculukların iyi olduğu hiç bir anında cıvıtmadığı hem ciddi hem eğlenceli nasıl olurun tarifi.
7


avatar
(8110) -
benzer konuları çokça izlemişsinizdir hatta neredeyse aynısını... ama bu izlemenize engel değil aksiyonu bol güzel vakit geçirten bir film...


Yorumlar (25)
default avatar
(339) -
Selamlar arkadaşlar.
Filmde senaryo bilindik, çekim kalitesi güzel fakat oyunculuklar boş. Konu olarak klişe dolu ve daha da ötesi amerikan rüyası denen pislik-rezil-ahlaksız düzeni insanlara monte etmeye çalışan bir sürü iğrenç yapımdan biri. Daha önce bu konudan birçok film izlemişsinizdir. Biraz ekleme çıkarma yaparak önümüze sunmuşlar. Sardırarak izledim ve sonuna gelmeden de kapatıp sildim. Siz aynı hataya düşüp de filmi izleme zahmetine girmeyin arkadaşlar.
Jesse Eisenberg hiç sevmediğim bir tip zaten. Ama yine de şans vermek istedim ve yine hayal kırıklığı oldu. "Her şeyi bilen" rolleri bu oyuncuya vermeseler daha iyi olur, hatta hiç rol vermeseler de olur bence. Neyse...
Filmimiz "tırt.com" kategorisinde. Hiç izlemeyip daha yararlı bir şeyler yapabilirsiniz hayatınızda ve sinirleriniz de zıplamaz.
İyi günler dilerim.
1


avatar
(6008) -
Evet film için çok başarılı diyemeyiz ama biraz da Kristen Stewart'ı izlemek istenirse neden olmasın hayranları için....
5


avatar
(463) -
filmde gerçekten komedi olsaydı güzel bir film çıkardı ortaya...
6


avatar
(727) -
Film yer yer biraz sıkıcı. Onun haricinde bol aksiyonlu patlamalı bir film. Çerezlik niyetine izlenebilinir. Aşk hikayesi daha dramatik bir seviyede olabilirdi. Tavsiyem filmi iki bölümlük bir dizi gibi izlemeniz.
6


avatar
(19) -
Bu kadar yavan bi film izlememiştim uzun zamandır filmin son yarım saatinde ciddi ciddi karnıma ağrılar girdi. Yani başrol oyuncularının yerinde olsam utanırdım para için bile böyle saçmalığa alet etmezdim kendimi
3


default avatar
(1723) -
İzlenebilir bir film olmasına rağmen bir hayal kırıklığı ürünü , beklentileri düşük tutmalıyız...
4


default avatar
(83) -
hayret kimse dememis ama film bildigin Chuckin aynisinin tipkisi. Chuckin filmi cekilse falan böyle birsey olurdu herhalde.

Chuck nedir: http://www.turkcealtyazi.org/mov/0934814/chuck.html


avatar
(3693) -
Şöyle bir yazılan yorumlara göz gezdirdim de, olumlu ve olumsuz yorumların hepsine eksi basılmış. Demek ki, hissedilenler önemli değilmiş karşı tarafın hissettiklerini hissedip ona göre yorum yapmalıymışız. Durum onu gösteriyor. Neyse esas konumuza gelecek olursak, film hakikaten sıkmayan bir yapıya sahip. Ne büyük beklentiler içinde oluyorsunuz nede sizi hayal kırıklığına uğratıyor. Tam bir tv filmi tadında yani. Tek kişilik ordu diye yutturmaya çalıştıkları ama tesadüfen kendisini savunabilen bir ajanın hikayesi. Tuttu mu? Bir ikincisi daha çekilir mi? Yok daha neler!! Aynı filmi Türkiye'de çevirmeye kalk, işitmedik azar yemediğin fırça ve duymadık hakaret kalmaz. Bu ne böyle diye. Haydi bakalım iyi seyirler..
5


avatar
(430) -
şaşırtıcı derecede oyunculukların iyi olduğu hiç bir anında cıvıtmadığı hem ciddi hem eğlenceli nasıl olurun tarifi.
7


avatar
(2674) -
Basit ama eğlenceli ve kendini sıkmadan seyrettirmeyi başarabilen bir yapım...
6


default avatar
(44) -
Sardırarak izlediğim gereksiz yapımlardan biri daha...
3


default avatar
(8) -
Olumsuz yorumlara aldanıp az daha izlemeyecektim. Vakit israfı çöp gibi yorumlar bu filme haksızlık olur. Eğlencelik bir film olmuş bence. Puanım 6,5
6


default avatar
(21) -
Altyazıyı indirdiğin zamana bile yazık değil ki filmi izlemek
4


avatar
(176) -
bu kadar başarılı oyuncularla bu kadar kötü bir senaryo bir arada olmaası çok kötü olmuş filmi sırf that 70s show dizisindeki eric karakterini oynayan adam için izledim ama tam bir hayal kırıklıgı oldu sanki yönetmen filmin türüne karar verememiş gibi bir havası var aksiyon tamam ama aksiyonun yanına gerilim mi eklesem komedi mi eklesem diye karar verememiş komedi sahneleri ekleyip üstüne gerilim müzikleri kullanmış dolayısıyla film ne geriyor ne güldürüyor.
1


avatar
(819) -
Film komedi aksiyon tarzındaymış ben hiç gülmedim çok garip. Espiri anlayışım iyidir oysa. Tek artısı konuya çabuk girilip aksiyonun çabuk başlaması olmuş.Ufak tefek saçmalıklarda tuzu biberi filmin herhalde.
Sürprizbozan: Göster
4


default avatar
(46) -
Eğlenceli çerezlik bir film. İzle-Sil-Unut tarzında.
6


avatar
(1818) -
Saçma olur da...

Hani başlarken filmin saçmalıklar barındırdığını az çok biliyordum da bu kadar basit bir film beklemiyordum. Oyuncuların da hiçbir şey yapmadığı bir film. Yönetmenin ve senaristin sığ tavrına bağlıyorum bunları. Aaa hoş geldiniz gelmişken hade beş dakkada bir film çekelim havası resmen bu yapım. Kötü! Amacınız nedir diye sormadan geçemiyorum. Hiç izlemeyin. Ben hiç beğenmedim.

İzleme.
Saygılar
3


avatar
(522) -
kafa boşaltmak için fena değil.. eğlencelik.. devamı da gelir..
6


avatar
(407) -
filmin tek güzel tarafı öldürme şekillerindeki çeşitlilik onun dışında benzerelerine rastlanılacak bir konu ve sıradan işleniş ekstra bir özellik yok izle ve unut cinsinden bir yapım olmuş.
6


default avatar
(202) -
hiç ama hiç beğenmedim bu başrol oyuncu kız birilerinin torpillisi galiba...Kız resmen oyunculuk yapıcam diye zıvanadan çıkıyor...Ay çöp resmen çöp film...
4


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024