Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(6008) -
Önceden yazayım yaklaşık 2.16 dakika su gibi aktı ve bitmesin dediğim bir film oldu. Eğer dikkat edilirse Emma Thompson'nun diyaloglarındaki espriler zekice hazırlanmış. Emma Stone ve arkadaşları rolüne inanılmaz yakışmışlar Özelikle konusuyla, dramıyla,dönem ve köstümlerini yazmama gerek yok . Çünkü Muhteşemdi. Gerçekten çok beğenerek izledim.. Ayrıca bir hatırlatma filmin sonunda yazılar çıkınca bırakmayın görsellik ve film devam ediyor.
10


default avatar
(77) -
Sektördeki durgunluktan sonra ‘nihayet’ dedirten bir film. Çok iyi olmuş. Temposu, oyuncular arasındaki sinerji, hikâyenin görsel olarak sunuluş biçimi vs. her şey çok iyiydi. Keyifli seyirler olsun.


avatar
(590) -
Özlediğimiz ailece izlenebilecek türden başarılı yapımlardan biri olmuş. Johnny Depp, Karayip Korsanları'nda nasıl herkesten rol çaldıysa Emma Stone'da Cruella'da sahneyi kimselere bırakmıyor. Tek başına götürmüş filmi. Başyapıt denecek kıvamda bulmadım ama gayet sürükleyici, keyifli bir yapım.
7


Yorumlar (43)
avatar
(363) -
Pek umutlu değildim filmden fakat müzikler, mekanlar, prodüksiyon, Stone ve Thompson'ın o ağdalı İngiliz ingilizcesi ile tane tane konuşması (bazen altyazıya gerek kalmadı açıkçası), tam manası ile iyi geldi. Birkaç yerde başka bişey olsaydı daha iyi olurdu diyebileceğiniz durum var ama sorun değl. Nihayetinde filimin böyle bir kaygısı yok. Müziklere bayıldım yalnız. Banada biraz uzun geldi ikiye böldüm bende.Fakat uzun zamandır izlediğim iyi filmlerden biriydi.
8


default avatar
(141) -
Bir isim bir filme bu kadar mı yakışır... Masalımsı bir konu,, mükemmel oyuncular, Nefis sahneler... Film bir su gibi akıp gidiyor. İzlemeye doyamadık. Devam filmi çekilir mi? Bekleyip göreceğiz...
10


avatar
(991) -
İki Emma, Stone ve Thompson'un usta oyunculukları sayesinde vasatın üzerine çıkabilmiş bir film. Süresi bana çok uzun geldi. 2 günde ancak seyredebildim. İki seyredişim sırasında da uyumuşum. Film çok ilgimi çekmedi açıkçası. İyi seyirler... 6/10...
6


default avatar
(6) -
evet tam bir ingiliz işi biraz kibirli haliyle, moda tasarım ve 70's lerin glam rock kültüründen alıntı oldukça var. Müzikler fena değil, yalnız nerede kaldı david bowie ha ?
neyse kostüm tasarımları başarılı bir hanfendinin elinden çıkmış bariz belli filmin en iyi olduğu tarafıda o zaten. Onun dışında hikaye türk filmi tadında. Özellikle hanım seyirciler oldukça filmi beğenecektir.benim notum 6.0 /10


default avatar
(10) -
İnanılmaz emek verilmiş bir film olmuş.
Herşey yerli yerindeydi,tabii ki Emma Stone'da.
7,5


default avatar
(38) -
Sürükleyici. Hikaye iyi. Kurgudaki tutarsızlıklar biraz rahatsız etse de güzel film. Gereğinden fazla bilgisayar animasyonu var. Animasyonlar hiç fena değil ama filmin ruhuna pek uymamış bence
7


default avatar
(94) -
Cinselllik, küfür, belde aşağı, kafa koparma, aptallık, vb olmadan da komedi filmi yapılabileceğine dair, bir miktar dramla da soslanmış, harika bir eğlencelik. Replikler, kostümler, oyunculuk , hele Emma Stone, çok iyi. 2021 tarihli en keyif aldığım film diyebilirim. 9/10
9


avatar
(30) -
Filmi sonuna kadar kaç dakika kalmış diye hiç bakmadan bi kerede izledim. Oyunculuk da görsellik de çok çok iyiydi.
8


avatar
(149) -
Çizgi roman tadında bir hikaye anlatımı, karikatürize edilmiş karakterler ve iyi oyunculuklar, muhteşem bir prodüksiyon kalitesi, komedi, dram, macera, aksiyon, güzel müzikler. Ailecek keyifle izlenebilecek çok başarılı bir film olmuş. Umarım devamı gelir.
8


default avatar
(60) -
Çok beğendim... 8/10 alır benden... Oyuncular, oyunlar, kostümler harika... Hele müzikler hep tanıdık, bildik..
Bir arkadaşın dediği gibi aktı gitti...


avatar
(2674) -
Konusu, işlenişi, oyunculukları ve iç açıcı görselliğiyle son derece beğenerek ilzediğim bir yapım oldu.
8


avatar
(484) -
Emma'ların oyunculukları başarılıydı.İkiside rollerine yakışmış ve karakterleri kaldırabilmişler.Filmin teknik açıdan geri kalanıda gayet iyiydi.Keyifle izlenebilecek bir yapım.Çocukluğumun filmi 101 Dalmaçyalı filmiyle aynı evrende geçiyor olmasıda ayrıca insanı hoş ediyor.
7


default avatar
(18) -
Şu kaliteli film yokluğunda çölde su bulmuş gibi oldum. Oyunculuklar, kostümler, müzikler, hikaye vs hepsi harika.

Ayrıca bu film size ailenizle oturup güzel bir zaman geçirmenize olanak sağlayacaktır.
9


default avatar
(99) -
Kitap okuyup film de seyrederek belli bir yaşa gelmişseniz -üç aşağı beş yukarı- hemen her türlü hikaye veya senaryo ile karşılaşmışsınızdır. Artık size zevk veren hikayedeki sürprizlerden çok anlatış tarzıdır. Bu film, hikâyeyi anlatış tarzıyla, göze ve kulağa bayram ettirmesiyle salgın sürecinde seyrettiğim YENİ filmler arasında en iyiler arasına girer.
8


avatar
(83) -
Evet Emma Stone'u ve oyunculuğunu beğenmeyen çok az kişi vardır zaten özellikle La la land'da Ryan Gosling!le birlikteyken şahsen bayılmıştım.Filmi genel olarak beğendim oyunculuklar,kostümler,çekimler ve yansıttığı seneyi iyi işleyişleri gayet güzel.Film güzel fakat biraz abartıldığını düşünüyorum mantık hataları elbet olur ama bunda biraz fazlaydı.Bunlara dikkat eden biriyseniz biraz gözünüze batabilir onun dışında güzeldi film kıtlığının olduğu bu aralar tavsiye ederim .
6


default avatar
(68) -
kesinlikle çok ama çok eğlenceli. hele kostümler felan ayrı bir harika. sinemanın durgun olduğu şu dönemde böyle güzel bir yapım çıkarmışlar. tebrik etmek lazım.
8


default avatar
(3) -
Şarkılar filmden daha etkili ve sağlam. Bir müzik editörü olarak bence filmde kullanılan şarkıların bugüne kadar ki en iyi soundtrack olduğunu önemle belirtiyorum. Hiç boş şarkı yok.


default avatar
(206) -
Görsel, mekan, kostüm 10 numara 5 yıldız, Oyunculuklarda harika,
Merak edenler Cruella yi tekrar disneyden bir okusunlar, çünkü karakterinin filmdeki ile alakası pek yok.
adının anlamı aslında "zalim", kötü, şeytan vss

Cruella de ville, cruella de ville
if she doesn’t scare you, no evil thing will
to see her is to take a sudden chill
Cruella, cruella de ville
8


default avatar
(11) -
Standart yerli dizi konusu. İtilip kakılan bir kız, büyüdükçe değeri anlaşılıyor, keşfediliyor, zamanla güçleniyor falan. Tesadüflerle ilerleyen klişe bir hayat. Komik hırsızlar, aptal güvenlik görevlileri, sonradan öğrenilen akrabalıklar vs. 20. yüzyılda olsak belki güzel film diyebilirdim.
5


default avatar
(205) -
İngiliz yapımlarının işleniş akılcılığını her zaman takdir etmişimdir. Bu yapım da onlardan biri. Ailenizle beraber eğlencelik film arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Birisi Helena Bonham Carter demiş ama o biraz yaşlı kaçardı bu yapım için.
Emma Stone mis gibi sırtlamış yapımı, gotik hava da yakışmış. Kostüm dizaynları ve mekanlar harika, mümkünse yüksek kalite izleyin.
6


‹ Önceki 1 2 3 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024