Giriş Kayıt
Yorumlar (2)
avatar
(1380) -
22 yaşındaki Miguel Herrán'ın 15 yaşında bir çocuğu (!) canlandırdığı, Luis Tosar'ın ise en fazla 10 dk göründüğü bir yapım "karşılıksız." Konu olarak da 15 yaşındaki Dario'nun okuldaki ve ailesi içinde yaşadığı sıkıntılar sebebiyle kendine farklı bir yaşam tarzıı seçmesi ve bunun neticesinde yaşadıkları anlatılıyor.

Süresi çok da uzun olmadığı için sıkmadı ama yeni bir şey vaadetmiyor...
5


avatar
(576) -
Coming of Age hikayelerine özel bir ilgim var; siteden beni tanıyan arkadaşlar bilirler... Dolayısıyla konusundan yola çıkarak ön yargılı bir biçimde bu filmi de beğeneceğimi düşünerek izlemeye başladım. Beğenmesine beğendim ama bu kadar eğlenceli ve komik bir film beklemiyordum doğrusu.

Öğrendiğim kadarıyla yönetmenliğe oyunculuktan geçme Daniel Guzmán'ın ilk uzun metraj denemesi, ki filmdeki birkaç küçük devamlılık hatası bunu belli ediyor zaten. Ancak filmin izleyeni sarıp sarmalayan eğlenceli havası sizi bunları görmezden gelmeye adeta zorluyor. Daha birkaç gün önce Spy'ı seyretmiş ama umduğum ve söylendiği kadar eğlenceli bir film olmadığını görüp biraz üzülmüştüm. Sanırım kader üzünütme dayanamamış olacak ki, kısa sürede bu filmi çıkardı karşıma! Gerçekten çok eğlenceliydi! Katıksız, tam bir Coming of Age...

Sanırım Daniel Guzmán'ı takibe almakta yarar var.

Evde cümbür cemaat toplanıp seyredecek film arayanlara tavsiyemdir.
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
A cambio de nada
Dizi Altyazıları
Vikings (3,311) Supernatural (3,243) Arrow (2,453) The Flash (2,011) Supergirl (1,126) La Casa de Papel (998) Counterpart (946) Friends (831) The Protector (803) Peaky Blinders (700)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018