Giriş Kayıt
Yorumlar (93)
avatar
(312) -
3. sezon iyice paradokslarla doluydu. Stephen Hawking izlese (ya da izliyorsa) ne derdi bilemiyorum... Gülücük
Bilimsellikten iyice uzaklaştı...

Cevaplar (2)
avatar
(162) -
3. sezonda dizi anlamını kaybetti ya. Kötüydü.
8


1
| Bildir
avatar
(312) -
Amerikan dizilerinin genel durumu bu. Avrupalılar gibi tadında bırakmayı bilmiyorlar. Uzatmalara gidince de zırvalıyorlar işte...


0
| Bildir


default avatar
(16) -
gerçekten çoğu izlediğim dizide yada filmde öngörüde bulanabiliyorum ama bu dizi çok uç noktalarda her seferinde şaşırtmayı başarıyor.senaristlerin hayal dünyalarına hastayım.izlediğim en iyi zeka ürünü işlerden biri diyebilirim.
10


avatar
(162) -
Diziye birkaç gün önce başladım. En son 1. sezon 10. bölümü bitirdim. Umarım 4 sezon tek bir amaç uğruna yapmıyorlardır her şeyi. Zira o şekilde sıkıcı bir hal almaya başlar. Bir de, dizi gittikçe karmaşıklaşıyor. Bir sürü olay var ve bir sürü soru işareti oluşturuyor kafada. Biraz daha ağırdan gitse iyi olur. Benim gibi yaşlı kafalar yetişemeyebilir Gülücük

Dipnot: Kurgu çok iyi. Bazı sahneleri birbirine çok iyi bağlamışlar. Dizinin senaryosu sağlam bir kafayla yazılmış olmalı.

Bu arada 3. sezon bitmiş, daha çeviriler gelecek. Hey yavrum hey.
8


avatar
(48) -
Yardımcı oyuncuların kotardığı, Emily Hampshire'ın puanı bir üst seviyeye çıkarttığı, senaristlerin açık kapı bırakmadığı dizi.


default avatar
(215) -
3 sezonu yeni bitirdim ve gercekten cok iyidi , ozellikle son bolumleri agzim acik izledim yemin ediyorum, izleyin izlettirin....
10


default avatar
(15) -
Dizi iptal mi ediliyor ? Sezon 3 bütün bölümleri 3 günde yayınlandı


default avatar
(103) -
Dizinin 3. sezonu 19 Mayıs’ta başlayacak. Syfy, 3. sezon için farklı bir yayın planı uygulayacak. 19 Mayıs Cuma günü 4 bölüm, 20 Mayıs Cumartesi günü 3 bölüm ve 21 Mayıs Pazar günü 3 bölüm olmak üzere 10 bölümü, yani sezonun tamamını üç günde yayınlayacaklar.

kaynak: http://ew.com/tv/2017/03/16/12-monkeys-season-3-premiere-date-renewal/
8

Cevaplar (1)
default avatar
(8) -
Dediğiniz şekilde, 3 günde tüm sezonu yayınladılar. Umarım bekledikleri reytinglere ulaşmıştır da iptal etmezler.


0
| Bildir


default avatar
(26) -
Yok böyle dizi...şaka yapmıyorum arkadaşlar harbiden yok böyle bir dizi, mutlaka izleyin ki dizi hakettiği yeri bulsun. Çevirmen arkadaşın ellerinden öperim...yaş olarak benden küçük olsa dahi emeğe büyük saygı.
10


default avatar
(15) -
diziye ısınamadım bir türlü güzel ama ısınamadım
9


default avatar
(85) -
tarihteki en underrated dizi budur herhalde. izleyin izlettirin.
10


default avatar
(17) -
Öncelikli olarak çevirmene teşekkür ediyorum. Dizilern bu kadar bollaştığı bu ortamda hak ettiği değeri gördüğünü sanmıyorum ama şunu belirtmek isterim ki bunu izlerseniz diğerlerini (bir kaçı hariç) izlemeye gerek görmezsiniz. Dizi en büyük eleştiriyi film yüzünden alıyor kanatindeyim. Kısaca izleyin, izletin temiz herkesin izleyebileceği bir yapım.
9

Cevaplar (1)
avatar
(80) -
Tüm emeğim seyirciler için, ben teşekkür ederim, iyi olan her yapımın hak ettiği değeri görmesi dileğiyle...
7


6
| Bildir


default avatar
(103) -
Sürprizbozan: Göster
8


avatar
(641) -
Hoş gelmiş!!!! 2.sezon çok enteresan başladı. Sorular silsilesi daha da artıyor. Afiyetle izleriz. Hadi bakalım hayırlısı Wink
7


avatar
(257) -
2. sezona başlamasını hiç beklemiyordum. Hem IMDB notu kötüydü, hem de dizi kalite ve etkileyicilik anlamında başarısızdı.
6


avatar
(80) -
Hannabal ın Tobias'ı(bu ara dizilerde pek bi moda-the flash vs.) band of brother ın has adamı (Kirk) ve x men çakmakçı kötü çocuğun toplamından daha iyi olmuş, bir de filmin hatrı var...iyi seyirler...Nisanı bekliyoruz...
7


default avatar
(25) -
Gayet başarılı bir dizi. Bazı karmaşıklaştığı anlarda kopan izleyicilerden olumsuz yorumlar gelmiş olabilir diye düşünüyorum. Dozaj düşmemiş tam tersine son 2-3 bölümde daha da artmıştır. örgüyü iyi inceleyen-unutmayan bir gözle, hiç bir soru işareti bırakmadan devam edilirse çok daha keyif alınabilecek bir dizi.


default avatar
(11) -
Fringe'den sonra izlediğim ilk sağlam bilim kurgu diyebilirim. Filmi ile neden kıyaslanıyor anlamıyorum zaten. Ben çok beğendim. Sürükleyici ve hiç sıkmıyor.


avatar
(186) -
Sezon finaline kadar yavan gidip son bölümde yok artık dedirtip sonraki sezonu bekletmeye çalışan senaryolardan bıkkınlık geldi. 13 bölümdür bişeyler olacak diye sabrettim ama sonraki sezona pas vermek nedir ya. Bu sezonda ne olduki ikincide ne olacak. Paradox mu istiyosunuz alın size paradox dediler. Dedilerde 13 bölüm ne anlattınız peki?? Dahada gelmem davosa bitti benim için.
6


default avatar
(42) -
1.sezonun son iki bölümü güzeldi.


avatar
(31) -
Güzel bir dizi.Zamanda yolculuk konusunu sevenlerin kaçırmaması lazım.
8


Türkçe Altyazı © 2007 - 2018