Giriş Kayıt
Yorumlar (4)
avatar
(5255) -
Eğer bir oyuncu izleyiciye anlatım yapıyorsa genelde hep sıkıcı oluyor. Gerçekten film düz tempoda ilerleyip ciddi bir şey hissettirmeden hatta bazen insanın uykusunu getiren diyaloglar olunca da bitsin diye izlediğim bir film oldu.
Sürprizbozan: Göster
Özetle tavsiye etmem zor
4


avatar
(7113) -
Bayıldım, bayıldım! Bir bağımlının hikayesi bu kadar mı nazik, keyifli, dikkat çekici şekilde anlatılır! S. Weaver yine muhteşem, M Baccarin zaten 'V' dizisinde gördüğümden beri çok beğendiğim kadınlardan... Muhabbetler, diyaloglar, manzaralar çok iyi... İnsana dair ilişkiler çok güzel yansıtılmış, insanların bahaneleri, başkalarına karışıp kendilerine bakmamaları, yaşadıkları her zorluğu, yaptıkları her yanlışı ailelerine bağlamaları... Film boyunca 'kıyak' ilerledikten sonra, sondaki şok herkesi kendine getirdi. İyi seyirler olsun.


avatar
(697) -
Ben beğendim, hem de ziyadesiyle..Hangi filmler tadında derseniz ; Andy Garcia'nın oynadığı ve çok sevdiğim "City Island (2009)" a benzettim..Filmin atmosferi, mekanlar zaten çok benzeşiyor bence..Bunu severseniz mutlaka City Island' ı şiddetle tavsiye ederim..
7


default avatar
(21) -
Emlakçı Hildy'nin yaşadığı küçük kasabada; çocuklarıyla çevresindeki insanlarla ilişkileri..Aile,sevgi, dostluk v.b. duygular üstüne bazen üzen, bazen gülümseten sıcak bir film...İzleyin..
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023