Giriş Kayıt
Yorumlar (4)
default avatar
(42) -
Kore dizisi sever biri olarak söylüyorum 24 bölüm gerçekten dayanılması zor ve sıkıcı geçti. İzlenir mi derseniz izlenebilir daha kötülerininde sonunu getirdim. Aslında senaristler son bölümde düşündüklerini 12.bölümde düşünüp yapsalardı Kore dizilerinde bir ilk olurdu ve tadından yenmezdi.
7


default avatar
(122) -
Klasik Güney Kore dizisi. Çok uzatılmış konusu ile gerçekten güzel olabilecek bir dizi sonuçta yine daldan dala atlayarak bir yere varamıyor. Genel konu iyi sonuçlanıyor belki ama, Kore dizilerinin klasik saçmalamaları burada da devam ediyor ve mistik kahramanımız ancak 422 yıl sonra mutluluğu yakalayabilecek bir izlenim ile dizi sonuçlanıyor. 12. bölümden sonra dayanamadım ve direk son bölüme atladım. Arada ne olduysa pek de merak etmedim.Güney Kore senaristleri belki düzelmişlerdir, başı ile, sonu ile, konusu ile dört dörtlük bir dizi yapmışlardır umuduyla seyrettiğim dizi yine beni hayal kırıklığına uğratmaktan öteye gidemedi. Peki, puanı neden bu kadar yüksek diye sorarsanız, onu da yüksek puanları verenlere sorun lütfen.
Sürprizbozan: Göster
5

Cevaplar (1)
default avatar
(18) -
Evet katılıyorum hocam size filmlerin aksine kore dizilerinde senaryo ve sonunu getirememe bazı şeylerin havada kalması gibi olaylara rastlıyoruz.


2
| Bildir


avatar
(31) -
Kesinlikle tavsiye edeceğim dizilerden... Finalini pek beğenmesem de konusu ve oyunculukları açısından dolu dolu bir yapımdı. Bu dizi sayesinde Choi Jin Hyuk'u tanımış oldum Gülücük
O gumiho halleri cidden harikaydı. Değişimleri falan çok başarılıydı ve bize o duyguyu hissettirdi. Kızımızın başlarına gelen olaylara her ne kadar üzülsem de kalleşliğini unutamam... Gerçi o durum da ben olsaydım ne yapardım diye düşününce öyle yapmazdım herhalde diyorum.

Lee Seung Ki şimdi askerde, dönüşünü ve bizlere güzel bir dizi sunmasını sabırsızlıkla bekleyenlerdenim bende. Dizinin bölümü bana göre gereksiz yere biraz uzatılmıştı. Sonunda 2.sezon olabilir havası katmaya çalıştılar. Sonunu kendiniz tamamlayın gibisinden bir sondu. Ama fantastik, romantik, dram, gerilim velhasıl kelam her türü kapsayan değişik bir yapımdı. Bir zamanlar favorim olmuştu.

Bence bir şans verilmeli bu güzel diziye. Çeviren arkadaşlara da çok teşekkürler Gülücük
8


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024