Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(309) -
Bende bir bilgi vermek istiyorum.O.J. Simpson davasında sadece mahkeme tutanakları 50.000 sayfa tutmuş.


avatar
(83) -
Dizi ile söyle bir detay vermek istiyorum, zamanında bu olay vuku buldugunda O,J Simpsonun avukatlıgını yapan , nam-ı diger şeytanın avukatı Kim Kardashian'ın öz babasıdır.


avatar
(80) -
Dizi sadece FX platformunda yayınlandığı anda ilk bölümde 5,11 milyon kişiyi ekrana bağladı, imdb vs. puanları yüksek, ABD'nin önde gelen dergilerinde hakkında sayısız makale çıktı(olayın kendi değil, dizi hakkında).
Yurtdışı internet izlenme oranları çok yüksek, ama indirme sayısına bak aga...max hadi diyelim 600...oyunculuk vs. süper hani deriz ya film tadında...bizim insanımızdan pek takdir görmüyo böyle diziler...
8


Yorumlar (30)
avatar
(145) -
1.sezon ilk bölümü ile beğendiğim dizidir. Gerek gerçek bir olayı yansıtması gerekse oyunculuklarıyla sağlam bir dizi olarak göründü ilk bakışta. Özellikle Friends'ten tanıdığımız David Schwimmer'ı Robert Kardashian rolüyle görmek çok iyi geldi. Devam etmeye değer.
10


avatar
(155) -
ilk sezon çok güzeldi. 2 sezon dizi olmaz. 1.30 saatlik film olacak şeyi 9 bölüm uzatmışlar. Versace yi anlatıyorum diyor, onu öldüren homoseksüelin hayatını anlatıyor. 9 bölüm uzatmak için her türlü hokkbazlığı yapmışlar. 2 sezon puanım 1
(02.sezon için)
1


avatar
(49) -
1.Sezonu 1080p olarak arşive kattım.2. sezonu 2. bölümün yarısında bıraktım.
2 sezon arasında dağlar kadar fark var. 3. sezonda 1. sezondaki oyuncuların bir kısmı yer alacakmış.İnşallah en az 1. sezon kadar kaliteli bir sezon olur
10


default avatar
(12) -
Sürprizbozan: Göster


default avatar
(21) -
2. Sezon neydi öyle ya kalite düşmüş ayrıca bazı konuların çok üzerine gidilmiş asıl meseleyi anlatmaktan uzaklaşmışlar genede puanım 8 oldu 1. Sezon çok iyiydi 2. Sezona da oyunculuklar yüzünden katlandım oyunculuk performansı üst seviye
8


default avatar
(22) -
2.sezon için
Sürprizbozan: Göster


avatar
(25) -
İlk sezon 9/10 ise ikinci sezon şu anlık 6/10 bence. İlk sezon harikaydı, özellikle mahkeme sahneleri. Sarah Paulson'a hayran olmuştum.
9


avatar
(313) -
Sürprizbozan: Göster

İzlenesi bir yapım, türün meraklılarına tavsiye ederim...


avatar
(1) -
Versace cinayetini konu alan 2. sezon ilk iki bölüm gayet iyiydi. İlk iki bölümde 1990'lar Miami şehrinin havasını, ihtişamlı Gianni Versace malikanesini çok iyi sunmuşlar. Ayrıca Ricky Martin ve Penelope Cruzu görmek de hoş. Gianni Versace ve Cunananın oyunculuğu görülmeye değer.
(02.sezon için)
9


default avatar
(209) -
Sürprizbozan: Göster
10

Cevaplar (2)
default avatar
(209) -
ilk 2 bölüm çok iyiydi ama 3. ve 4. bölümde bir durgunluk var 5. bölüm daha iyi olur diye umuyorum.
10


0
| Bildir
default avatar
(209) -
1,2 ve 9 bölüm dizinin en sağlam bölümleri ve bu bölümler Versace suikastini anlatırken diğer bölümler Cunanan'ın hayatını ve değişimini anlatıyor. Genel anlamda ben 2 sezonu beğendim. Sonraki sezonlarda bakalım hangi konular işlenecek.
10


0
| Bildir


avatar
 kurdele (1361) -
Eylül 2016'da 68.Emmy Ödüllerinde, 23 dalda aday Game of Thrones geceden 3 ödülle ayrılırken, başta en iyi dizi olarak toplam 5 ödül aldığında dikkatimi çekmişti bu dizi. Neredeyse 10 aydır seyretmek niyetindeydim. Dün akşam şöyle bir bakayım dedim, 10 bölüm üst üste seyrederek sabaha karşı bitirdim diziyi; çünkü bırakamadım...

İlk sahneden itibaren izleyiciyi içine alan, merak duygusunu hep en üst seviyede tutan, oyunculukların muhteşem olduğu, sürükleyici ve harika bir dizi...
10


default avatar
(36) -
Filmde baştan sona oyunculuklar ve konun işleyişi mükemmel anlatılmış.John Travolta filmde gene karizmasını konuşturmuş ama değişmeyen bir şey de varsa John Travoltanın yaşlandıkça daha da çirkinleşmesi ve kaşlarına da ne yapmışsa emanet gibi duruyor.


default avatar
(103) -
Sürprizbozan: Göster
8


avatar
(70) -
American adaletinin ne kadar "adaletli" olduğunu, adaletin nasıl parayla alındığını gösteren bir dizi. American "adaleti" hakkında seyrettiğim ikinci dizi (http://www.turkcealtyazi.org/mov/4299972/the-jinx-the-life-and-deaths-of-robert-durst.html). Biz de de bu adalet farklı mı, hiç de değil. Buyrun buradan yakın "https://tr.wikipedia.org/wiki/M%C3%BCnevver_Karabulut_cinayeti",
8


default avatar
(4) -
Öncelikle şunu söylemeliyim. Avukat olan veya hukukla ilgilenen insanlara kesinlikle öneririm. Oyunculuklar ve konu müthişti. Bu dizinin biyografi olması ayrı bir güzel.
8


default avatar
(592) -
Bir şekilde sonunu biliyor olsanız bile roller ve gerçeklerini oynayanların uyumunu gördükçe ,o yılların araba, tv ,elbise hatta kravat tercihleri ve insanların sanki daha evrimin alt seviyelerindeki gibi davrandıkları orman hayatındaki içgüdülerle hareket ettikleri çok değil yirmi yıl öncesinin modern Amerikasında olduğuna asla inanamayacağınız bir dizi.Belgesel değil.Aslında Making a Murderer ın tam zıttı adalet sistemi olgusu var.İki diziyi arkaya arkaya izlerseniz aradaki adalet farkını üzülerek göreceksiniz. İzlerken hep aklıma David Lynch in Lost Highway de anlatmak istedikleri geldi.
9


default avatar
(26) -
Harika konu harika bir dizi. Tamamen gerçek hikaye. Hatta oyuncuların 2-3 tanesi birebir aynı sıfatta. Diğerlerin benzerlikleri de yakındır.

Dizide ayrımcılığın " ADALETE" karşı zaferi olarak isimlendirilmesi daha iyi olurdu.
Bu dizide adaletin ırkçılığa,ayrımcılığa karşı nasıl boyun büktüğünü ve insanların gerçekçilikten uzaklaşıp nasıl taraf seçtiklerini gösteriyor. Çok acımasızca ve vicdansızca yapılan kararlar.


BUDA AYRIMCILIK YAPMAK İÇİN YANLIŞ VE VİCDANSIZCA KARAR VERENLER İÇİN UTANÇ VERİCİ BİR DURUM...

O.J. Simpson şimdilerde 2007′de gerçekleştirdiği silahlı soygun nedeni ile aldığı 33 yıllık hapis cezasını çekmekte.


default avatar
(84) -
İzlediğim en iyi suç, mahkeme dizi filmi diyebilirim. Karakterlerin gerceklerinin birebir kopyasi olmasi ve oyunculuklari takdire şayan. 10 bölüm olmasina ragmen tüm olaylari tam olarak isleyememisler ama bunun için yapimciya kizmamak gerek cunku asiri geniş bir konu. Suçlu mu sucsuzmu izleyenin kafasivkarisiyor. Yeni sezon ve konuyu sabirsizlikla bekliyorum.
9


avatar
(309) -
Belki bilirsiniz Amerika'da bir okulda 2 çocuk silahlarla terör estirmişti.2.sezon o konuyu işleseler harika olabilir

Cevaplar (1)
default avatar
(42) -
2.sezon Katrina Kasırgası ve ondan sonra yaşananları işleyeceklermiş.
10


1
| Bildir


avatar
(67) -
Hukuk sisteminin gerçekte ne kadar kaypakça oldugunun ve güneşi nasıl balçıkla sıvarızın resmidir bu dizi çoçukken olayın bizim tv haberlerinde çokça yer aldıgı hatırlıyorum kalite dizi izlemeden geçmeyin ..
9


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018