Giriş Kayıt
Yorumlar (8)
default avatar
(118) -
fusi adamın dibi,o bir dağ,onun kalbi bir dağdan bile büyük,yönetmenin en zayıf filmi deniyor,bence çok güzel film
9


avatar
(198) -
Fusi güzel insan , en içten en güzel sevgiler sana ...
8


avatar
(445) -
Hayata zamanında ayak uyduramamış ve uyduramadığının da farkında olan Fusi'nin hikayesi.Tertemiz kalbi ile sevilmeye ve sevmeye aç kaldığının farkına varınca riskleri almaya başlıyor.Anlatımı oldukça güzel bir film.Yine de yoğunlukla psikolojik yönleri ağır basan bir film olduğu için hareketli filmleri izlemeye alışkın olan sinema severlere biraz uzak.İzlediği filmde incelik isteyen, hayatın içinden hikayeler olsun diyen sinema severler için ise izlenmesi hoş bir film.
7


avatar
(180) -
Doğal bir film tam puanına göre...Tavsiye edilir
7


default avatar
(13) -
Cok guzel bir filmdi ,cok duygulandim. Keske hepimiz bu kadar saf ve temiz olabilsek. Insanlik dersi veren bir film mutlaka izlenmeli.
10


avatar
(107) -
Helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştiren film kahramanları bir yana fusi bir yana.hayatın kendisinde savaş çatışma kavga gibi konular var ama bunlar film haline geldiğinde kan gövdeyi götürür.ama gerçek hayatın kavgasıda savaşıda çatışmasıda ruhu kanatan bir etki yaratır insanda.dagur kari oldukça iyi bir iş çıkarmış yine filmin içinde karakterlerin konuşmalarında verdirdiği mesajlarda oldukça değerli.göresel olarak da oldukça güzel mesajlar vardı.kar fırtınasında sallanan ama ışık vermeye devam eden sokak lambası çok etkileyiciydi.çok güzel bir film mutlaka izleyin.
10


default avatar
(14) -
Kişilik bozuklukları ile ilgili muhteşem bir filmdi şöyle bir bakayım diyerek kendimi alamadığım bir film tavsiye ederim.
8


avatar
(422) -
Dagur kari'nin en zayıf halkası olsa bile yine de çok sıcak samimi bir film. Fusi, kocaman cüsseli ve kocaman yürekli bir adam. Içinde kötülük yok, bu yüzden de dış dünyanın kötülüklerine ve yanlış anlaşılmalara maruz kalmaya müsait bir yapısı var. 6/10


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019