Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(77) -
Arkadaşlar lütfen artık! Filmi izlemeyenler, yarıda bırakanlar, ileri sarıp sarıp bakanlar, sadece fragmanı izleyenler puanlama yapmayınız. Hatta yorumda yapmayın bence. Emin olun size ihtiyaç yok. Sadece ortalığı batırıyorsunuz.
7


avatar
(142) -
Apartman merdivenlerindeki dövüş sahnesiyle sinema tarihinin en iyi tek plan çekimlerinden birini yapmışlar.


avatar
(63) -
Gayet başarılı, yer yer yavaşlayan yer yer hızlanan ve finali doyuran güzel bir aksiyon filmi olmuş .
7


Yorumlar (134)
avatar
(428) -
Hoş ve çerezlik bir ajan senaryosu. Olay Berlin'de Doğu Almanya'da geçiyor. Karma hoş bir Avrupai havası var filmin. Belli renk tonlar benimsenmiş ve bu ambiyans açıkçası Charlize Theron'a çok yakışmış. 1980 lerin başında Blondie, Nena gibi rock pop şarkıcıların belli bir tarzları vardı, işte tamıtamına o rock pop kültü benimsenmiş. Kamera çekimleri ve montajlamaları muhteşem. Aslında ajan filmlerini az biliyorsanız ne ne olduğunu çözebiliyorsunuz.
7


avatar
(90) -
Teknik açıdan çok kusursuz bir film olmuş.Catisma sahneleri cekim açıları yonetmen harika bir iş çıkarmış.Ozellikle soguk savas ve Ajan filmleri ya Rusya yada Abd de cekilirken ilk kez bir ajanlik filmi Berlin'de geciyor ve atmosferi cok iyi yansitiyor.Ancak senaryo maalesef tanidik ve bitik kalmış bu da filmi zaman zaman düşürmüş.


default avatar
(89) -
Filmin 30 milyon dolarlık bütçesinin belki de yarısı o merdivende dövüş ve birleştirilmiş araba takip sahenelerine gitmiştir Gülücük
Tek plan çekimi gibi duran sahneleri kimbilir kaç haftada çektiler.. çok başarılı !

Birdman ve Oldboy'u anımsattı bana...


default avatar
(3) -
[quote] yorumlara bakarak soğdum filim den ama gayet guzel ve cok abartili degil


avatar
(10) -
Filmin müzikleri ve bahsedildiği gibi apartman merdivenindeki dövüş sahnesi başarılıydı. Sıradan bir aksiyon filmi değil, farklı bir dili var. Gerçi senaryo üzerinde biraz daha iyileştirilme yapılabilirmiş bana kalırsa.
6


avatar
(202) -
Oyun içinde oyun tarzı sonunda ne olacağı belli olmayan surpriz sonla bitecek filmlerden birisi. Merdiven sahnesi çok etkileyici idi, bütün kavga sahnesinin başarıyla planlanması ve tek planda çekiliyormuş gibi görünmesi-ki bu kamera tekniği filmin birçok yerinde aksiyon esnasında kullanılmış- çok başarılı ama yorumlardan birinde bahsedildiği üzere tek planda çekmeleri pek mümkün değil. Zira ozaman Chalize Theron'un bu tek planda makyaj arası vermediğini düşünürsek çekimden sonra 4 ay kendine gelemezdi. Gülücük
80lerin sonu civarında geçen bir film için prodüksiyon çok iyi idi. Bu tarz filmlerde en üst sırada olmayabilir ama yinede gayet iyiydi.
Uzman değilim o yüzden bana göre izlediğime değdi.
8

Cevaplar (1)
default avatar
(89) -
merdiven ve araba takibi kısmında belki onlarca sahne vardır yüzlerce de çekim vardır. CGI da vardır özellikle merdivenden yuvarlanma, dövüş vs. kısımlarında Charlize Theron'un doblörü oynuyor onun yüzünü dijital olarak montelemişlerdir. Ayrıca sürekli yüz makyajları da değişiyor. Ama bu cut'ların ve effect'lerin hiç biri izleyiciye yansıtılmayarak basit bir el kamerasıyla olayın içinde olayı takip ediyormuşsun izlenimi vermişler. Çok başarılı..

Ayrıca Charlize Theron'un film çekimlerinde 2 dişi kırılmış.


1
| Bildir


default avatar
(63) -
Eleştirilere rağmen izleyeyim dedim ama beni pek sarmadı. 1 saat boşa izledim. Ben beğenmedim. 5 /
5

Cevaplar (1)
avatar
(145) -
Aynı fikirdeyim..


0
| Bildir


avatar
(29) -
Yine güzel kadın, başarılı ve güçlü bir ajan, entrikalar, ihanetler, aksiyon falan.
5


default avatar
(46) -
film gayet iyi , puanı düşük sadece akıcı ve aksiyon dolu bir film .daha fazla imdb olabilirde , tr altyazı puanı neden düşük onu hiç anlamadım.
8


avatar
(610) -
olmazsa olmaz değil bu kadroyla daha iyisini beklerdim ama
izleyip vakit geçirip daha sonra unutabilecek filmlerden
6


avatar
(14) -
Son kısımlar hariç biraz inişli çıkışlı bir film.
6


default avatar
(2) -
o sekans tek plan değil aralara ustalıkla gizlenmiş 30'dan fazla cut var... Normal izleyicilerin anlayamayacağı şekilde inanılmaz iyi matematik kurmuş yönetmen...


avatar
(225) -
O kadarda yerlerde sürünmüyor film.Birşeyler eksik gibi de olsa baymıyor.Ana karakterin karizması da gayet iyi.Yersiz karmaşada yok.Tam 6 puan.
6


default avatar
(22) -
filmi genel anlamda beğenmedim. beğendiğim tek kısım dövüş sahneleri gerçekçiliği idi. Beğenmediğim kısımlar. Şarışın hatun zorla bir kasıntı havasında, konu komplike yapacağız diye iyice çorba olmuş. Filmin sonun sonunda izlemesem de bir şey kaybetmezmiş im dedim.
5


default avatar
(45) -
Klasik bir aksiyon filmi olup ilginç olmak amacıyla saçmalıklar barındırmamaktadır. Zevkle izledim. Abartılı saçmalıkların bağımlısı değilseniz eğlenerek izlersiniz.Sürpriz barındırmamakta.
7


default avatar
(28) -
Güzel başlayıp durağanlaşan ve zor bitirdiğimiz bir film.


avatar
(78) -
Aklımdan çabuk çıkan bir film oldu.
Sürprizbozan: Göster


Hikaye fena değil, James McAvoy güzel oynamış ama o kadar duygusuz bir karakterin yanında McAvoy'un karakteri fazla gelmiş gibi.

Sürprizbozan: Göster


Dövüş sahnelerinde gerçekçilik olması güzeldi.
7


avatar
(38) -
tam bir hayal kırıklığı oldu benim için. sıkıcıydı resmen.


default avatar
(3) -
yabana atılacak bir film değildi sadece Mcavoy biraz abartılı oynamış, onun dışında ambiyans,müziklerde ki 80ler 90 lar havası,aksiyon sahneleri,senaryo gayet güzeldi sonu çok popülist bitti o ayrı.
8


default avatar
(15) -
beğenmedim, yorucu, sıkıcı, ukala bi film. zaten bu ukala ve vurdumduymaz tavırlar jony wick ten sonra başladı, soğuk yüzlü esprisiz ajanlar gitmiyor artık, jason statham ve rock jhonson bunu iyi hissedip, biraz mizah karıştırdılar işin içine
5


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 6 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018