Giriş Kayıt

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya (2019) Yorumlar


How to Train Your Dragon: The Hidden World

Yorumlar (8)
avatar
(6) -
En sevdiğim serinin son filmi. Son olarak gayet güzeldi. Bu şekilde veda edebilen başka bir seri var mıdır bilmiyorum. En azından izlediklerim arasında yok. Çok duygulandım. Ancak "veda" tarafını bir yana bırakırsak ilk iki filmin kesinlikle gerisinde. En kötü tarafı da filmin kötüsü. Sözde olabilecek en zeki en acımasız kötü ama filmde hiçbir numarasını göremedik. Dizideki Viggo, ikinci filmdeki Drago söz konusu kötünün her açıdan kat be kat üstünde. Ayrıca değinmek istediğim bir diğer konu aynı ikinci filmde olduğu gibi bazı karakterlere yer verilmemiş olması. Daggur, Heather, Mala, Gustav... Elbette ana altılıya kıyasla uzak karakterler ama göstermelik de olsa yer alabilecekleri anlar vardı. Olsalardı hoş olurdu. Belki görüntü olarak vardır, tekrar izlerken dikkat ederim. Filmiyle, dizisiyle çok sevdiğim için ilk iki filme 10 vermiştim. Onlara kıyasla kötü dediğim için 9/10 diyorum. Konu HTTYD olunca hiç objektif olamam. Gülücük
9


default avatar
(17) -
ilk 2 filme göre seviye düşüktü beklediğim gibi gelmedi.
6


default avatar
(1) -
ilk filme göre çok basit olmuş. zaten ikinci filmde görselliğe kaymışlardı konu biraz daha hafif kalıyordu son filmde de konu hepten yok. Tamamen görsel şölen üzerine kurulu sırf para gelsin diye yapılmış film. Çocuk filmi gibi etraf rengarenk cıvıl cıvıl kimin ne yaptığı belli değil. Salonda sadece arkadaşla ben vardık sıkıntıdan telefona daldım bi an. Filmin 8.1 alması bence mantık dışı çok basit bir devam konusu vardı.
6


default avatar
(158) -
Eğlenceli bir devam filmi olmuş, sonuna kadar sıkılmadan izlettiriyor.
8


avatar
(54) -
Animasyon filmlerini severim, filme oldukça fazla emek verildiği de ortada. Yine de film beni kendine çekemedi. Fazla çocuksuydu ve basitti. Sanki sıradan bir çizgi film izliyormuşum gibi hissettim.
6

Cevaplar (3)
default avatar
(17) -
ilk iki filmini izlemiş miydin
6


0
| Bildir
avatar
(54) -
Birinci filmi izlemiştim, ikinciyi hatırlamıyorum.
6


0
| Bildir
default avatar
(17) -
ok
6


0
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Dizi Altyazıları
True Detective (3,324) The Flash (2,266) Shameless (1,985) Vikings (1,914) Project Blue Book (1,632) Star Trek: Discovery (1,616) Counterpart (1,539) Inside No. 9 (1,489) This Is Us (1,104) The Big Bang Theory (1,023)
Yakında
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019