Giriş Kayıt

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu (2017) Yorumlar


Valerian and the City of a Thousand Planets

En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(22) -
film yapılır ama hayal gücü zorlanarak gelecek zamanı hayal etmek zordur.filme saygım sonsuz ve güzeldi izleyiniz. Öz eleştiri yapacağım, film bitti tv geçtim bizim kanallarda halay çeken diziler zora ki aşk dizileri, çok gerideyiz abi çok, umarım yeni nesiller hayal gücü yüksek nesil yetiştirmek gerekiyor.
8


avatar
(558) -
Film gerçekten güzeldi görsellik ve oyunculuk çok iyi Dane DeHaan'in ses tonu beni benden aldı bu çocuk yaşlanınca Benicio Del Toro benzeyeceği çok bariz


avatar
(3562) -
Sanırım 3D izlemek çok daha iyi olurdu bu filmi... Genel anlamda beğendim, uzun süresi sıkmadı diyebilirim. Bazı yerleri böyle bir filme göre biraz basit ve hızlı olsa da fena değil. İnci halkı bana da Na'vi halkını anımsattı hatta filmde kendimce 5.Elementten kalıntılar buldum diyebilirim. Bu arada Rihanna nedir öyle be kardeşim, kısa ama çeşitli şovu enfes Gülücük sırf onun için bu filmi izlerdim zaten... İyi seyirler olsun.


Yorumlar (107)
default avatar
(48) -
Bazı sahneler bildik olsa da çok güzel bir bilim kurgu filmi olmuş. Konusu ve görselleri çok iyi. Bütçesine göre böyle düşük geliri olmasının nedeni Dane DeHaan'ın role yakışmaması ile Cara Delevingne ile Clive Owen kendilerinden beklenilmeyecek ölçüde yetersiz ve kötü oyunculukları olabilir. Ama her şeye rağmen bu bilim-kurgu film yokluğunda ben beğendim.


default avatar
(9) -
177 milyon harcandığı yazıyor bu film için paranın hepsini patlamalara-görsel efektlere harcayana kadar senariste de bir miktar zam yapsalarmış keşke ilkokul müsameresi kıvamında olaylar ve diyaloglar yerine daha kaliteli bi film olabilirdi
6


avatar
(418) -
Fransız bilimkurgu çizgi romanlarını da artık sinemada görmek güzel. Umarım gerisi gelir ve daha güzelleri de çekilir. Elbette klişe bir senaryo söz konusu, çokta bir derinliği yok ama Luc Besson'un çizgi romanlarına hayranlığını takdir ile karşılıyorum. Fransız çizgi romanları daha çok sanatsal yaklaşım, estetizm, macera, felsefe ve romantizm gibi unsurlarla geliştirilmiştir. Dediğim gibi bir nevi kültür farkı söz konusu Amerikanlarla. Farklılık iyidir.
7


avatar
(77) -
çok süper bir film.. görsel bir şölen adeta.. izleyin mutlaka pişman olmazsınız..
10


avatar
(120) -
Üzerine hatrı sayılır emek ve para harcanmış bir film.. çok irdelemeden izlense keyif alınır bence.. Görsellik üst seviyede..
7


default avatar
(6) -
Film hiç sarmiyor, goruntuler guzelmis falanmis filanmis hepsi hikaye. Vakit kaybi.
3


default avatar
(22) -
film yapılır ama hayal gücü zorlanarak gelecek zamanı hayal etmek zordur.filme saygım sonsuz ve güzeldi izleyiniz. Öz eleştiri yapacağım, film bitti tv geçtim bizim kanallarda halay çeken diziler zora ki aşk dizileri, çok gerideyiz abi çok, umarım yeni nesiller hayal gücü yüksek nesil yetiştirmek gerekiyor.
8


default avatar
(12) -
sırf muhteşem görseli için bile izlenebilir.
8


avatar
(97) -
Starwars vari bir durum söz konusu bence seriye bağlanabilir ama çıtayı ne kadar yukarı çıkarırlar orası muamma konuyu nasıl bağlarlar ???
5


default avatar
(21) -
sadece görsellikler için bile defalarca seyredilebilir
8


avatar
(1233) -
Açıkçası görseller falan gerçekten şahane idi..3d izlemediğime bin pişman oldum diyebilirim..sitedeki ve imdb de bulunan gişe hasılatı hatalı.. film şimdiye kadar 225,2 milyon $ hasılat yapmıştır
8


avatar
(197) -
Yerin dibine sokan yorumlara bakınca ne beklediklerini anlamıyorum açıkçası. HEr film kendi içinde değerlendirilemezmi? Gayet de güzel bir filmdi. Fantastik bir bilim kurgu olduğu için bir yerlere konuun dayandırılması geçmiş, bugün veya gelecek bağlantısı aramaya gerek yok. "Fantastik" diye bu yüzden diyorlar üstelik "kurgu" yani bir konsept çerçevesinde yaratılmış bir film. Üstelik konseptin
Sürprizbozan: Göster
bayıldım. Cidden yaratıcı bir fikirdi. Mekanlar, araçlar, anafikir gayet başarılı. Otostopçunun Galaksi Rehberi'nin tadında hayal gücünüzü yoklayan bir film olarak düşünün. Arşivlik değil, eğlencelik olarak kabul edin.
8


default avatar
(8) -
seyir zevki güzel bir film olmuş eğlenceli fantastik


avatar
(225) -
Ergen bilimkurgusu olsada sıkmayan yormayan ve rengarenk bir film.
7


avatar
(116) -
Luc Besson'a saygım sonsuz. Ancak bu film beklentilerimi karşılamadı. Her ne kadar Cara Delevingne oyunculuk ve güzellik olarak filmi süslese de Dane DeHaan'ın oyunculuğunu çok klişe buldum.
Film görsel olarak Star Wars'a bir çok yerde selam gönderiyor. Ancak senaryonun orjinalliği yok, tüm diyaloglar ve olaylar klişeler ile dolu. Herhangi bir sürprizi olmayan, sadece görsel olarak etkileyici bir film olarak görüyorum. İyi seyirler.
3


avatar
(26) -
Ben açıkçası beğenmedim.Görsel fena değil ama senaryo ve oyunculuk çok zayıf.Özellikle Luc Besson gibi bir yönetmen çok daha iyisini yapabilirdi.
5


avatar
(60) -
filmdeki tek iyi yan rihanna ve dansı . Çöp bir film izlemeyin.
5


avatar
(79) -
Muhteşem bir uzay filmi. Interstaller, marslı, arrival, passengers, space between us... Hepsi muhteşem.
10


default avatar
(11) -
Luc Besson hayal gücüne hayranım, yeni dünyalar yeni yaratıklara hayat vermede üstüne yok, filmde oyuncular oturmuş senaryo güzel keyifle izledim. Tek eksi yorumum Luc Besson'ın artık çocuk filmlerin deki CGI tarzı yerine warcraft tarzında daha realist CGI kullanması taraftarıyım
8


default avatar
(29) -
Güzel bir film. Görsel temalar oldukça iyi. Daha da iyi olabilirdi aslında.


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 6 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018