Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(34) -
6 ayda herkes ninja oluyor. ne güzel iş Gülücük
7


avatar
(511) -
Eskiden çok severdim sadece Arrow, Felicity ve Diggle takım olduğu zamanları. Arrow ne Flash'a katıldığından beri dizi düşüşe geçti. Senaryo ağlatmaya başladı, diyaloglar çerezlik oldu.

Arrow kişiliğini korumak için bir kostüm giyoyor ama adamın kim olduğunu bilmiyen yok. Üstelik, şimdi geriye kalan arkadaşları ve ailesi suçla savaştığını zannediyor.
3


default avatar
(24) -
Felicity artık hakkettiği ilgiyi alakayı görsün artık yahu. Mıy mıy Laurel'dan bıktık artık.


Yorumlar (873)
avatar
(49) -
İlk iki sezonu izledim. Üçüncü sezon fiyaskosundan sonra dördüncüde bıraktım. Biri beni gaza getirirse tekrar başlayabilirim ama tavsiye edilecek bir yanı kalmadı sanırım Çok Mutlu
5


avatar
(270) -
İlk iki sezon gerçekten güzeldi. Üçüncü sezonda bir düşüşe geçti. Dördüncü sezonu zorlaya zorlaya izledim ve sonrasında da bıraktım.
3


default avatar
(5) -
Diziyi takip edenlere bir sorum olacak. Ben 6. sezonun başında bıraktım daha fazla dayanamadım diziye. sezon bitmek üzere hala o karmasıklık, gereksiz duygusal diyolaglar, takım arasında bölünmeler yani anlayacağınız saçma sapan senaryo devam ediyormu?

Cevaplar (3)
avatar
(5) -
6. sezonu tarif etmişsiniz. Çok Mutlu


1
| Bildir
default avatar
(3) -
6 sezon iyi dayanmışsınız.ben 4 te bıraktım
7


0
| Bildir
default avatar
(262) -
sende iyi dayanmışsın bende 3.sezonun 10 bölümünde bıraktım. Ölen adamların tekrardan geriye gelmesi herkesin 2 günde ninja olması felan ayar olduktan sonra bıraktım memnun muyum evet Gülücük kafamdan çıktı gitti hepsi zaten
4


0
| Bildir


default avatar
(18) -
4. sezon nasıl diye merak edenlere şunu belirtmek isterim. GS maçlarını açıp Tolga Ciğerci yada latovleviciyi izleseniz daha çok zevk alırsınız
8


default avatar
(19) -
Sürprizbozan: Göster
Sinirlerimi yazıya döktüm. Okuyan arkadaşlara teşekkürler Gülücük

Cevaplar (2)
default avatar
(87) -
Söylediklerinize tamamen katılıyorum dizi iyice saçmaladı sırf ilk 3 sezon hatırına izliyorum.


0
| Bildir
default avatar
(262) -
çok iyi yazıydı tebrikler ben de 3.sezon ortalarında bıraktım neden diye sorarsanız ölen insanların tekrar tekrar geri gelmesi 2 3 günde bütün milletin ninja oLması ergen dizisine dönüşmesi aslında ilk sezon çok muhteşemdi ada felan millette acayip bi merak uyandırmıştı aynı vampir günlükleri gibi şimdi ise bırakan bırakan diziyi Çok Mutlu
4


0
| Bildir


default avatar
(15) -
Bende 4 sezon dayanabildim sonra bıraktım Arrov a sonrada Flash ı da bıraktım hep aynı konuyu ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar


default avatar
(9) -
İlk 3 sezon iyi. Tavsiye ediyorum. Sonrası ancak içi boş büyük su bidonlarına hortumla su doldurmak kadar eğlenceli.
5


default avatar
(43) -
ilk 3 sezonuna dayanabilmistim galiba. Dizide olup dirilmeyen kalmadi heralde. Bu filmde "Seyredecek hic bir seyiniz yok bos vaktiniz coksa, cerezlik film, ac, muhabbet arasinda oynasin bir kenarda." diyebilecegim dizilerden.
6


default avatar
(262) -
Sürprizbozan: Göster
4


default avatar
(1) -
3. sezonun o son 5 müthiş bölümüyle final yapmalıydı. 4. sezonda mutlaka bırakmalıydım, bırakamadığım için 5. sezon finaline kadar geldim. 3. sezon sonrasında 5. sezon final bölümü hariç hiçbir bölümü izlenmeye değmezdi. Başlayacak arkadaşlara tavsiyelerim bunlar.
3


default avatar
(19) -
merak ettiğim bir konu var şimdi izlemek istiyorum ama bide flash dizisi ikisinide izlemek gerekiyor mu bağlantı var mı.Lütfen ikisinide izleyen arkadaşlar bir şey söyleyebilir mi?

Cevaplar (1)
default avatar
(87) -
Flashın arrowa arrowun flasha konuk oyuncu olduğu bölümler var birbiriyle bağlantılı izlemeniz daha iyi olur.


1
| Bildir


avatar
(565) -
Felicity'nin o sürekli melankolik ve aptalca bir ifade takındığı suratına bir tane geçirmek istiyorum artık. Yahu tamam her dizide esas oglan'ın seveceği bir tane esas kız olmalı ama bu esas kız'lığı geçti. Dizi Felicity'nin etrafında dönüyor her zaman. Sanki dizinin ismi Arrow değil Overwatch. Emily Bett Rickards'ın o eski ilk bölümlerdeki cazibesi de ortada yok. Senaryo sırf tumblr'da gezinen ergen kızlara göre yazılıyor orası belli oldu.
10


default avatar
(207) -
Çıktığı dönem haftalık olarak ilk 2 sezonu takip edebildim sonra bir türlü diğer sezonları izleme fırsatım olmadı. Bugün baktım 6 sezon yayınlanmış. Bayağı bir geride kaldım anlaşılan, devam etmeye değer mi kararsızım ama ilk 2 sezonu çok beğenmiştim.
7

Cevaplar (1)
default avatar
(87) -
Bana göre 3. ve 4. sezon ilk 2 sezona göre çok zayıf.5 sezon iyi 6 da iyi gibi şimdilik bence.


1
| Bildir


default avatar
(1) -
şu son bölümüyle iyice saçmaladılar..! sürekli aynı şey. supernatural'a da 10 sezon dayanabilmiştim bu diziyle de vedalaşma zamanı geldi sanırım


default avatar
(5) -
Bu diziyi araştıran başlamak isteyen arkadaşlar için bu yorumu yazma gereği duydum. Dizinin ilk iki sezonunu izleyin ve bırakın. Yaw olurmu o kadar kötü olamaz diyenler için emin olun daha beter. gereksiz diyolaglar ve alakasız bölümler 3. sezondan itibaren gelmeye başlıyor. iyi başlayan bir diziye bizim gibi küfür ede ede bırakmak istemiyorsanız dediğim gibi 2 sezon izleyip bırakın.


default avatar
(1) -
Gittikçe saçmalamaya başladı. Şu anda favorim supernatural ve gotham.


avatar
(25) -
sonunda gerçekten güzel bir bölüm o sıkıcı 4 bölümden sonra
(06.sezon 05.bölüm için)


avatar
(419) -
(ilk 2 yorumum dizinin ilk 2 sezonu içindi ve olumluydu)
Şuanki düşüncelerim ise; İlk 2 sezon mükemmel olan bir dizi bu kadar güzel saçmalayabilirdi herhalde. Yani hiç gerilim hissi, gerçekçi korku yada o ciddiyet kalmadı. Hayır anlamıyorum ya nasıl bir ergen dizisine dönüştü, nasıl bu kadar düştü ve yaş sınırını birden aşağıya çekti anlayamadım. Flash ve Arrow ikiside aynı şekilde son buldu. Bazen popüler bir kahraman ve görsel efektler bile kurtaramıyor bir diziyi.
5


default avatar
(3) -
Tam bir hayal kırıklığı. Yaz tatilinde hiç mi çalışmamışlar yeni sezona. tüm sezonları bir şekilde izledim bazılarına zor dayandım ama artık sabrım tükendi bırakıyorum


avatar
(352) -
6. sezonun 3 bölümünü arka arkaya izledim. Resmen sıkıntıdan uyuyakaldım. Şu dizi nerelerden nerelere geldi. Şaşırmamak elde değil. Umarım bu sene son senesi olur!

Cevaplar (2)
default avatar
(87) -
İmdbde 7.sezonda gözüküyor.


0
| Bildir
avatar
(352) -
Diziyi iyice batırdılar. Tadında bırakmadan batırmaya devam edecekler demek ki Gülücük


1
| Bildir


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 27 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018