Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(17) -
Bildiğin başyapıt arkadaş.
10


default avatar
(40) -
Bu dizileri izledikçe ülkenin senaristinden , yönetmeninden utanıyorsun...
9


avatar
(103) -
Kesinlikle izleyin!
10


Yorumlar (185)
default avatar
(35) -
Bunca zaman merakla bekle ve sonuç tam bir hayal kırıklığı.
Malesef 5.sezon olmamış Sümüklü
(05.sezon için)
4


default avatar
(788) -
Eski bölümler çok çok iyiydi ilk üç sezon özellikle ama bu demek değil ki bu son iki sezon kötüydü hayır asla.Pek çok yapımla karşılaştırınca en kötü bölümü bile diğerlerine yapım senaryo ve rol kalitesi ile iki üç kat basar.Sadece o eski bölümlerin bir ağırlığı vardı.Fikirler çok fazla orijinaldi.Aslında her yıl yapılmasa da olur.Konsept belli.Teknolojinin daha doğrusu siyah aynalı ekranlarımızın hayatımıza çarpıcı etkileri ve gelecek projeksiyonu.Tüketilmelik değil gerçek bir orjinallik bulmadan yapmaları kaliteyi düşürecek gibi duruyor çünkü.
10


avatar
(452) -
Önceki sezonlarla karşılaştırılınca daha iyi bir 5. sezonu hepimiz hakediyorduk.Game Of Thrones'un final sezonundan beri ses getiren dizilerin ilerleyen sezonlarında maliyetten mi ,zekadan mı yoksa emekten mi çalmaya başladılar diye düşünmeye başlamıştım zaten.Belki de hepsinden çalmaya başladılar.
9


default avatar
(31) -
Şuana kadar izlediğim en kötü Black Mirror sezonuydu 5. Sezon. Önceki sezonlarda işlenilen bilim-kurgu temalarından tamamen uzak, içi boşaltılmış, anlamsız birşeye dönmüş.
Biraz cinsellik, biraz aksiyon ve gerilim, birazda ergen dizileri kıvamında bişeyler derken saçma sapan birşeyler çıkmış ortaya. Birilerinin son sezon senaristlerine iki şamar çakıp, silkeleyip, kendilerine gelmelerini söylemesi gerek.
(05.sezon için)


default avatar
(2) -
her bölümü farklı olan dizilerden nefret eden beni bile diziye körü körüne bağlatacak kadar mükemmel ötesi senaryolara sahip eşsiz bir dizi.
9


default avatar
(6) -
Ben genelinin yaptığı kadar acımasız davranmayacağım. Dediklerinizde kısmen haklısınız fakat Netflix'e geçtikten sonra da çok sağlam bölümler geldi. 5. sezon en iyi sezonu değil evet ama 3.bölüm harici benim zevkle izlediğim bölümlerdi. Özetle:
1.Bölüm-6/10
2.Bölüm-8/10
3.Bölüm-5/10
Özellikle 2.bölümü akasya durağı izler gibi boş izlemek yanlış. Altında güzel mesajlar var. Ben heyecanla ve merakla izledim, gayette beğendim.
(05.sezon için)
10


avatar
(235) -
5. sezonun bu kadar sert eleştirilmesi bana göre fazla acımasız olmuş. BM her zaman insanın teknoloji ile olan çarpık ilişkisine ayna tutan bir yapım olmuştur. 5. sezon efsane bölümlere sahip değil ama gene de güzel, keyifli ve izlenilir olmuş. Biz gene de izlemeye devam edelim.
9


default avatar
(14) -
İki Black Mirror var, Netflix'den önce ve Netflix'den sonra. Diziyi Netflix aldıktan sonra arada bazı sağlam bölümler olsa da çıta epey düşmeye başladı.
Edit: Son sezonu izleyince sanki aynı konuları temcit pilavı gibi tekrarlayıp önümüze koyuyorlar.


default avatar
(37) -
netflixe geçince iyıce bozdular sıradan bir dızı bolumlerinden bile kötuydu malesefzaten 3 blm arkdas biri iyi olsa gam yemeyecegım bu sezonu es gecin derim zaman kaybı 4 puanlık bir iş
6


default avatar
(14) -
1.5 sene bekleyip 3 bölüm çıkartıp hepsini birbirinden beter yapmakta anca Netflix'in işi zaten. Bu sene Chernobyl dışında güzel bir şey yok resmen.
10


default avatar
(5) -
5. sezon berbat. GoT sonrası yine bir dizide hayal kırklığı yaşıyoruz. Bu dizicilere ara verdirmemek lazım. saçmalıyorlar. Özellikle 2. bölüm kamu spotu gibiydi.


default avatar
(82) -
Üzülerek söylüyorum ki, 5. Sezon için beklentiyi yüksek tutan arkadaşlar hayal kırıklığına uğrayacak. Black Mirror dizisinin düşük bütçeli, üzerinde çok çalışılmamış kötü bir taklidi gibi..

Hikayeler eski sezonlara göre çok yüzeysel. Kullanılan teknolojide yeni farklı bir şey görmüyoruz. İronik olaylar, zekice düşünülmüş kurgular, sosyolojik eleştiriler vb. eski sezonlar gibi değil ve oldukça basit.

Bir de dizide her bölümün sonuç kısımlarını jeneriğin aralarına serpiştirmişler. Yönetmenin ismini okuyorsunuz kısa bir sahne geliyor, sonra tekrar bir oyuncu ya da yapımcı ismi çıkıyor, yine başka bir sahne derken böyle böyle bölüm bitiyor.. Emeği geçenlere saygı eyvallah, onların isimlerini zorla seyircinin gözüne soka soka okuttunuz da; bunu düşünene kadar keşke içerikle uğrasaydın sayın yapımcı. Resmen Black Mirror efsanesini 5. sezonla gömdün.

Uzun bir aradan sonra bu hiç iyi olmadı. Tek kelimeyle gereksiz bir sezon olmuş. 4/10
7


default avatar
(65) -
bence eleştiriler haksız gibi ama hak da veriyorum hani beklenti biraz farklı olan bir diziydi evet ama yine de bence 5. sezon iyi bir sezon güzel bir sezon 3. bölüm dışında nedense hani aslında 3.bölüm fena değil ama ilk iki bölüm epey etkiledi onların yanında bence sönük kaldı ama miley cyrus bence hiç sırıtmamış epey iyiydi şarkıları falan da epey iyiydi seyredin seyrettirin bence 4. sezona göre iyi bir sezon hani gecen sezon bazı bölümlerde atlamıştım bu sezon bunu hiç yapmadım
8


avatar
(78) -
5. sezon, bir efsanenin muazzam fiyaskosu. Önceki sezonların hatırına puanıma dokunmuyorum. Sadece 5. sezonu puanlasam 3-4 falan..
9


avatar
(196) -
Efsane geri döndü 3 yeni bölümüyle. Ben Black Mirror'a bir dizi olarak bakmıyorum. Her bi bölümü bir filme bedel bir başyapıt. Bir diziden çok daha fazlası.
10


default avatar
(6) -
5.Sezon 5 Haziran'da yayınlanacak. Fragmanı bile izlerken bir heyecan yaratmaya yetiyor. Ama üzücü olan 3 bölümden oluşacak olması. Keşke daha fazla bölüm olsaydı. Şimdi yine 3 bölümü defalarca izlemeye mahkumuz Gülücük
10


avatar
(361) -
1-2 bölüm dışında beni sarmadı. Herkese hitap etmez. Farklı senaryolar, farklı işleyişler, farklı oyuncular.
7


avatar
(141) -
Dizi ... tek tek film gibi görünse bile ... her seferinde dijital dünyayla ilgili muhteşem , çarpıcı , etkileyici sorgulamalar yaptırıyor. Benim gibi BBC dizilerine tutkun biriyseniz her bölümde o kadar çok tanıdık oyuncuyla karşılaşıyorsunuz ki ... Yemin ederim bu hangi dizideydi diye beynimi kurcalayıp durdum. Ama HEPSİ orada.
9


default avatar
(1) -
İyi bir dizi izleyicisiyim, bence çok farklı ve güzel bir bakış var bu dizide kesinlikle kaçırmayın. Özellikle 2*2 efsane olmuş


default avatar
(11) -
Günümüz dünyasına çok seviyeli bir şekilde dokunan başyapıt, harika bir dizi ya da kısa filmler serisi...Gülücük Mutlaka izlemelisiniz!
10


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 8 Sonraki ›
Dizi Altyazıları
Game of Thrones (5,409) Dark (4,411) Big Little Lies (2,053) The 100 (1,847) Swamp Thing (1,558) Agents of S.H.I.E.L.D. (1,503) Black Mirror (1,380) The Big Bang Theory (1,282) Shingeki no kyojin (1,241) Vikings (1,194)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019