Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(563) -
Samuel L. Jackson'a küfür etmek çok yakışıyor. Çok Mutlu Tam bir popcorn filmi. Eleştirilecek birkaç yanı var elbet ama böyle filmler üzerinde kafa yormak gereksiz.
Hoşça vakit geçirtiyor, gerisi yalan.
6


avatar
(374) -
Çok keyifli bir filmdi helal olsun Gülücük Küfür bol ailece izlerken dikkat Gülücük
7


avatar
(164) -
Urfalı çocuk bir avuç isotu ağzına atıp "Valla hoş oli!" diyordu; tam da bu filme cuk oturuyor; bence "Valla hoş olmiş!". Karakterler şahane oturmuş, güzle bir aksiyon ve komedi, çok ama çok eğlendim seyrederken. Eleştiriler bazı yerlerde filmin saçmaladığı yönünde ama seyreden arkadaşları yanıltan yönetmenin dili aslında, geçmiş anılara geçiş sahneleri absürd olmuş ama bence yönetmen bunu bilerek yapmış. Tiye alıyor aslında. Hem aksiyon hem komedi derken müzik seçimleriyle şahane Blues dinletisi filmin diğer muhteşem yanı.
9


Yorumlar (111)
default avatar
(22) -
Film çok klişe olmuş,edilen bol küfürler bile kurtaramamış
5


avatar
(428) -
Bir yenilik vaat etmedi, bu tür flmleri çok defa izledim. Eğlenceli ama yapay, samimiyet göremedim. Tipik gişeye oynayan filmlerden. Kötü mü kötü değil çerezlik.


default avatar
(350) -
süper vakit geçireceğiniz bir film..çok eğlenceliydi.. ikilinin uyumu muhteşemdi...
10


default avatar
(6) -
Üzerinde düşünmeye gerek yok. Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson ile çok hoş küfürler eşliğinde aksiyonu bol bir film Gülücük
8


avatar
(354) -
film çok iyi, kadro, aksiyon, komedi hepsi yerli yerinde ama Ryan Reynolds'ın ettiği bir küfür pek hoşuma gitmedi. Filmi altyazılı izliyordum sahnede hızlı geçti umarım yanlış görmüşümdür ama sanmıyorum...
7


avatar
(94) -
Doksanlı yıllarda nato barış gücü olarak gönderilen hollanda, o günkü şartlarda bosna hersek vatandaşlarının ellerindeki silahları alıp, sözde korunacaksınız deyip sırbistanın şerefsiz ellerine teslim ettikleri ve katilama yataklık ettiğini çoğumuz biliyoruz, şimdi bu filmde iyi niyetli elçisi hollanda gibi gözükmesi gerçekten çok komik. Buda senaryoya eleştirim, filme gelince çok yavan ve sıkıcı.
5


default avatar
(39) -
film eğlenceli, güzel vakit geçirtiyor.Bosroldekiler uyumluydu.Aksiyon tadindaydi.
9


avatar
(21) -
sadece basit, klasik kara komedi bekliyordum ama hayır. mükemmel bir karışım olmuş. ayakları yere basan bir hikaye, mükemmel incelikte ayarlanmış sunumu, güzel sahneleri...absürdlük, gerçek hayat, romantizm ve dramanın inanılmaz uyumlu bir şekilde düzgün bir çizgide ilerleyişi...aman tengrim didim Gülücük doyamadım Gülücük
8


default avatar
(161) -
Kendini izlettirmeyi başarıyor ama benzerleri yüzlerce çekilmiş filmlerden biri..
4


avatar
(202) -
Yorumlardaki "popcorn" benzetmesine tamamıyla katılıyorum. Samuel L.Jackson bile olsa üzerinde kafa yormaya değmez. Hele Gary Oldman'ın bu filmde ne işi var onu hiç anlamadım. Ya Selma Hayek? sanırsınki bunlar bir kafede oturmuş kahve içerken "yarın işin varmı? yoksa 3-5 sahne çekelim bari" der gibi tuhaf bir kategoride film.

Neyse, macera, aksiyon, araba takibi, sağa sola ateş açmalar kafa kol kopartmalar olsunda ne olursa olsun diyenlere uyar. Seyret unut tarzı bir film....hatta dün akşam izlememe rağmen şimdi bile hatırlamıyorum!. Neden bu kadar üstelik dibine vuracak kadar açık küfür sokuşturulmuş hiç anlamadım. Efektlerde fena halde 3. sınıftı-ki zaten hiçde gerek yoktu böyle aksiyonlara. "Madem patlamayacaksın anladık bari bilgisayar efektine para verseydin" denecek kadar acemice.

Çoğu Ryan Reynolds'a tarz olarak oturan anlık espriler dışında fazlaca üzerinde durulacak birşeyi yok. Müziklerine birşey diyemem gayet iyiydi.
6


default avatar
(5) -
en az r.i.p.d kadar kötü bir film,
herhalde bizimkiler çekse bu kadro ve bütçe ile daha kötü bir film yapamazlardı,
çatışma ve kovalamaca sahneleri kurtlar vadisi tadında.


avatar
(598) -
fena değil CaglayanWade nin de dediği gibi biraz popcorn olmuş izle - eğlen - gül - unut Süperrrrrr
6


avatar
(205) -
Müzikler, diyaloglar, aksiyon güzel; çok güldürdüğü söylenemez. Sam L. Jackson yine harika.
8


avatar
(542) -
Senaryosu çok matah olmayan biraz aksiyon biraz özlü söz biraz da esprili bir film olmuş. Bu hikayeden ancak bu kadar film çıkar zaten. Eleştirecek çok mantıksız yer var da fazla takılmadan eğlendiriyor işte...
6


default avatar
(72) -
Çok güzel bir filmdi. Aksiyon komedi hepsi harmanlanmış. Yalnız Salma Hayek çok yaşlanmış.
7


default avatar
(44) -
Filmi izlerken sıkılan insanlar ya aksiyonu sevmiyodur ya da Samuel L. Jackson'ı.Bu arada bir insana gülmek ve küfür etmek yakışır mı işte yakışıor canlı örneği L. Jackson Çok Mutlu
8


avatar
(17) -
Eğlenceli bir filmdi. Aksiyon komedinin tadına varıyorsunuz. Sonlara doğru aksiyondan biraz sıkılsanız da aniden çıkan komik sahneler filme devam etmenizi sağlıyor. Ryan ve Samuel L. jackson iyi seçim olmuş.
7


avatar
(200) -
Baştan sona kadar düşmeyen temposu ve eğlenceli tarzıyla beklentimi fazlasıyla karşılayan bir film oldu benim için.
8


default avatar
(6) -
Çok eğlenceliydi
8


avatar
(3150) -
Işte bu dedim akşam izledikten sonra. Keyfim yerine geldi resmen. İzlenesi bir film bence kaçırmayın. İyi seyirler.
7


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 6 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018