Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(519) -
Nereden başlasam bilemiyorum. Harika, kusursuz bir filmdi. Dile kolay tam 36 sene sonraki bir geri dönüş Top Gun: Maverick. İzlerken bana neredeyse her duyguyu yaşattı. Her şey olması gerektiği gibi dozundaydı. Efsane Danger Zone eşliğindeki açılış bile beni gaza getirmeye yetti. Plaj voleybolu, gün batımında motor sürüşü gibi ikonik sahnelere göndermeler de mutlu etti.

Nostalji bir yana işlediği hikâye olarak da başlı başına muazzam bir işti. Baştan itibaren sizi alıp götürüyor. Hele finale doğru vites o kadar artıyor ki bazı yerlerde aşırı gerildim. Tom Cruise gibi kaliteli, insana sinemayı sonuna kadar hissettiren çok az aktör söyleyebilirim. Rolü de yaşına uygun ve çok doğruydu. Geri planda görünen ama herkesten 10 adım önde olan tecrübeli bir pilot. Çekim açıları, atmosfer, kullanılan teknik sizi resmen kokpitte, it dalaşının ortasındaymış gibi hissettiriyor.

Filmde gerçekten yarın unutulacak değil zihinlere kazınacak sahneler var. Okuduğum bir habere göre Cruise, gerçekten bir F-18 uçurmak istemiş ama donanma izin vermemiş ama sahneler gerçeğe o kadar yakın ki hiç sırıtmıyor. Iceman Val Kilmer'ı görmek de güzeldi. Son yıllarda gırtlak kanseriyle boğuşmakta ve durumu ne yazık ki aşağı yukarı filmdeki ile aynı.

Böyle kaliteli işlere hasrettim. Bana ilaç gibi geldi şahsen. Bir de yaşınız benim gibi 30'un üzerindeyse film size daha da manalı gelebilir. Gözüm kapalı önerebileceğim bir film. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
10


avatar
(41) -
benim gibi 40li yaslarin ortalarinda olanlar ilk film ciktigimda ergenlik cagindalardi ve o zamanlar simdiki gibi sosyal medya, internet ve hatta cep telefonu filan yoktu. en buyuk rekabetin mahalle maclari oldugu bir ortamda sinemada top gun seyrettigimde buyulendigimi ve hatta odama bir F14 fotografi astigimi dun gibi hatirliyorum. Bir suru arkadasim (ben de dahil olmak uzere) doktor olmak yerine pilot olmak hayalleri kurmaya baslamistik bu filmi seyrettikten sonra, Aradan seneler gecti bazilarimizi sinemaya goturen buyuklerimiz aramizdan ayrildilar, bazilarimizin simdi ergenlige adim atan cocuklari var.

Genclik yillarimizda boylesi iz birakmis bir filmin devam filminin cekilecegini bile duydugumda heyecanlanmistim. Daha ilk sahnesinde "Danger Zone" calmaya basladiginda bile icim kipir kipir oldu.

Film benim gibi meraklisi icin bulunmaz nimet desem yalan olmaz. Gercekten cok emek verilmis ve vakit harcanmis. Imkan varsa bence 4dx sinemada seyretmek cok keyifli olacaktir kanisindayim. Kesinlikle sinemada seyretmek icin odeyeceginiz paraya degecek bir film olmus.
10


avatar
(376) -
tom cruise'dan beklendiği gibi prodüksiyon olarak üst düzey bir film olmuş, bu anlamda tatmin etti... savaş uçaklarıyla uçmuş kadar olduk, teşekkür ederiz. sesler, müzik, görsellik, atmosfer de hoşuma gitti.

bunun dışında, ilk filmdeki karakterlere ve tabii ki maverick'e bol bol saygı duruşu vardı. hikayesinden ve senaryosundan ise pek bir şey beklemeyin, oldukça basit ve tahmin edilebilirdi. kesinlikle daha yaratıcı olmalarını beklerdim.

havacılığa, savaş uçaklarına meraklı olanlar ve ilk filmi sevenler kesinlikle kaçırmasınlar. diğer izleyiciler de 2 saat boyunca hoşça vakit geçirebilirler. ancak mutlaka güzel bir ekranda ve iyi bir ses sistemiyle izlenmeli, yoksa tadı kaçar.
7


Yorumlar (113)
default avatar
(61) -
36 yıl önceki filmin soundtrackine yaslanan klişelerle dolu Tom Cruise'un bakın Val Kilmer daha uzun ve yakışıklıydı ama zaman bana daha iyi davrandı nispeti dışında hiçbir şey içermeyen bomboş bir film.
Top Gun'ı da sevmezdim ama bununla kıyaslanınca başyapıt. En azından mükemmel bir yan oyuncu kadrosu ve orijinal müzikleri var. Bir de zamanında pilotlara eğitim verecek kadar iyi bir pilot olan sarışın bir afetle sevgili olan adam gidip geçkin paçoz bir barmaidin peşinden koşuyor. Şaka gibi. Dünya ileri değil geri gidiyor. Bu film de buna en güzel kanıt.
5


avatar
(204) -
Cesaretin dik kafalılıkla buluştuğu; başrollerde uçak, motor ve yaşını almış ama tadında bir Maverick var. Nostaljik tarafıyla birlikte, kafa yormayan, heyecanı, aksiyonu ve ukalalığı yerinde güzel bir devam filmi. Virüs gibi bulaşan platform filmlerinden sonra eski tadı veren bir sinema güzellemesi. Belki birkaç ayrıntıyı eklese daha da artı olabilirmiş: Örneğin Meg Ryan olabilirdi, ya da müzik tarafında hazır Leydi Gaga varken, o meşhur şarkı (Take My Breath Away), ekranda uçak-motor-Maverick birleşmesiyle ve Gaga sesiyle güzel giderdi. Mesela Jon Hamm ile Ed Harris yer değiştirse daha mı iyi olurdu, bilemedim yani. Çok yormayayım, bence izleyin ve bırakın aksın film. İyi seyirler…
8


avatar
(332) -
Uçuş sahneleri hariç bomboş bir film olmuş. Öyle ki filmi izlerken not aldıracak kadar...
Sürprizbozan: Göster

Koskoca bir şaka olsa gerek tüm bunlar...
1

Cevaplar (9)
default avatar
(64) -
Eleştirmek için eleştirmişsin. Söylediğin çoğu şeyin mantıklı ya da mantıksız bir açıklaması ya filmin içinde verilmiş ya da izleyenin rahatlıkla çıkarım yaparak bulabileceği cevaplar. Cevapları beğenmemiş olabilirsin ki bu konuda bazı noktalarda ben de sana hak veririm. Ama filmin kendisi bu kadar iyiyken, spesifik noktalardan suyunu çıkararak eleştirmeye çalışıp tüm filmi bu anlamsız noktasal eleştiriler üzerinden kötü göstermeye çalışman çok saçma ve gereksiz. Elbette hepsi senin fikrin ve en temelinde eleştiri zaten özneldir ancak filmi kötülemeye çalışman uygunsuz bir davranış olmuş.
9


13
| Bildir
avatar
(332) -
Yorumculara sataşmayın dostum. Filmi eleştirin lütfen.
"Eleştirmek için eleştirmişsin."
"suyunu çıkararak"
"çok saçma ve gereksiz"
"filmi kötülemeye çalışman uygunsuz bir davranış"
Yorumunuza izin veren yöneticilerde hata arıyorum artık. Bu yorum da dahil olmak üzere ekran görüntülerini alıyorum. Diğer yetkililere ileteceğim. Artık bu terbiyesizce sataşmalara izin verilmesi canımı sıkmaya başladı.
1


3
| Bildir
avatar
(519) -
Dark Knife'ın yorumunda bir terbiyesizlik aradım ama bulamadım. Filmi zaten kendi yorumlarımızda eleştirdik. Yorumlarda da size sataşılmıyor, terbiyesizlik de yapılmıyor. Yoruma cevap yazmak site kuralları içerisinde. İşin içine moderatörleri de katarak gereksiz bir mağduriyet yaratmaya çalışıyorsunuz. Bence sorun sizin üslubunuzda.

Neredeyse bütün sinema otoriteleri ve seyirciler tarafından beğeni ve övgü alıp gişe rekorları kırmış bir filme 1 puan verirseniz gelecek tepkileri de anlayışla karşılamayı bileceksiniz.
10


10
| Bildir
avatar
(347) -
Yapılan eleştiriyi beğenmiyorsanız, haksız buluyorsanız, eleştirilen konuları ele alıp uygun bir üslupla karşılık verebilirsiniz ve hatta filmin güzel taraflarını öne çıkarabilirsiniz. Böylece gözümüzden kaçan, bilmediğimiz konularda aydınlanırız, belki yapıma bakış açımız değişir. Bu platformda yorum yapma özelliği zaten bunun için var. Daha önce çok beğenmeyip, yorumlarını, incelemelerini okuduktan sonra ısındığım çok fazla film oldu. İnsanların canını sıkmadan, nefret ortamı oluşturmadan nezaket kuralları içinde her yapım ve üye yorumu eleştirilebilir. Ayrıca bir puan vermek de on puan vermek de kişinin seçimidir. Yüksek puan almış yapımlara bir verilemez ya da tam tersi durum olamaz derseniz burada puanlamanın hiç bir anlamı kalmaz. Bana göre de bu filme 9-10 puan veriyorsanız sinema tarihini değiştirmiş başyapıtlara 15-20 vermemiz gerekiyor. @welwet'in bu kadar sert tavırla yorum yapma ve en düşük puanı verme nedeni daha önce yazdığı yoruma gelen yakışıksız karşılıklar nedeniyle olduğunu düşünüyorum. İşte bu yüzden insanları bir kutba itecek, irite ettirecek, kişinin özellikle şahsına yöneltilmiş eleştirilerden kaçınmamız gerekiyor. Benim on puan verdiğim, övgüye boğduğum filmleri gelin yerden yere vurun umurumda olmaz ki. Niye bu kadar korumacı tavır takındığınızı anlamak mümkün değil. Yapımcı, oyuncu, çalışan parasını kazandı; olumsuz yorum yapıp düşük puan verenlerin etkisini TA ve IMDb puanlarında görüyoruz ya da göremiyoruz. Yani yapmayın, boş yere kalp kırmayın. @returnz hocam, 52 beğeni almışsın yorumuna sen yapma bari. Gelen tepkileri anlayışla karşılamayı bileceksiniz diye dikte edici bir yorum hoş değil.
3


1
| Bildir
default avatar
(58) -
Welwet denilen şahıs yaklaşık 1200 küsür filme 1 puan vermiş. İçlerinde çok çok iyi filmler de var. Dolayısıyla verdiği puanlar bana da inandırıcı gelmiyor ve filmlerin hakkettiği puanları aşağıya çekiyor.
Büyük prodüksiyonlara ve sinema severlerin büyük çoğunluğunun beğendiği film ve dizilere 1 puan kolay kolay verilemez verilmemesi de lazım, doğru olmaz. Çünkü TV de çıkan 3. sınıf bir ton film var, amatör filmler var. Onlarla aynı kategoriye sokmak nedir, haksızlık değil mi?
Sitede bir filmi çok kötü bulduğunu söyleyen ama buna rağmen 3-4 puan verenler var ki doğrusu da budur bence.
Ayrıca welwet aşırı saldırgan bir tavır sergiliyor bence de. Eleştirilere hiç tahammülü yok karşı tarafa direk hakaretle cevap veriyor.
6


2
| Bildir
avatar
(423) -
sadece sonuncu maddeye cevap vereyim: f 14 supersonic bir uçak ve ses duvarını çok çabuk aşabilir. yani uçağın sesi bir anda gelip patlayabilir. öte yandan ilk filmi izlememişsin galiba? bu sahnede ilk filme gönderme var. gemi komutanının kahvesini döktürüyordu.
10


3
| Bildir
default avatar
(58) -
skydd güzel ve teknik bir cevap yazmış. Demekki bilmeden puan kırmak için bahane aramamak lazımmış.
Yukarıda da yazdığım gibi welwet 1300 e yakın filme 1 puan vermiş. Zaten amaç farklı. Bu tip kullanıcıları yönetimin takip etmesi gerekiyor bence.
6


0
| Bildir
default avatar
(62) -
welwet'in verdiği 10 puanlara bakarsanız adam için ilk sayfası hariç neredeyse 60 film 10 puan yani hersey başyapıt Çok Mutlu yani çokta takılmayın bırakın adamı adam jason born 10 outpost 10 purge serileri 10 vs vs vs Çok Mutlu liste okadar uzunki Çok Mutlu anlatamam serbest bırakın adamı bırakın istediği yorumu yapsın
8


0
| Bildir
default avatar
(53) -
welwet buram buram kötü niyet kokuyorsun. senin gibilerin üyeliğinin silinmesi lazım.
9


1
| Bildir


avatar
(49) -
Tom Cruise'a yine rol çok yakışmış. Aradan onca sene geçmesine rağmen ilk film gibi hissettirmesi de çok hoş. Keyifle izlenilebilir...
8


avatar
(81) -
Film aslında konu olarak klasik bir aksiyon filminden fazlası değil hatta ilk filmin aşağı yukarı aynısı bile denecek kadar çok paralellik gösteriyor. Ama yaptığı işi o kadar özenli ve kaliteli yapıyor ki inanılmaz keyif ve mutluluk veriyor insana. Kesinlikle ilgiyi ve kazandığı başarıyı sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. Kesinlikle evde 4K ışıksız ortamda izlemenizi tavsiye ederim.
8


avatar
(80) -
İlk TOP GUN filmini 1988 de sinemada seyretmiştim.O zaman gençtik bambaşka duygular ve çoşkuyla seyretmiştik.Çünkü internet yoktu ve hiç bir şey bilmiyorduk.

Bugünkü iletişim dünyasında ise bu tür filmlerin ne yapmak istediklerini biliyoruz.Muhteşem bir ABD propagandası. Her savaştan önce böyle büyük filmler sık vizyona girer.Önce Holywood sonra Navy savaşa gider.Vietnam, Afganistan, Kuveyt, şimdide Ukrayna ve hatta filmdeki itdalaşına sürekli vurgu yapılması nedeniyle Yunanistan'a silah yığmaları geldi aklıma.

Film o kadar çok reklam-pr-yorum -propaganda ile vizyona girdi ki, parayla seyretmemeye karar
verdim. Nete düşüncede izledim ve film biter bitmez "hastır" dedim,sildim.

Filmin başında güya siha / uçak tartışması vardı.Tabii ki uçakta karar kıldılar.Oysa ki SIHA nın 2 dakikada hiç insan risksiz bir operasyonunu, psikolojik sorunları olan profesyonellikten uzak bir grup yeni yetmenin dahil olduğu bir ekibe yaptırdılar.Başarının anahtarı da " önemli olan uçak değil, pilottur!" . Eeee, siha/ihaları da insanlar kullanıyor.

Hikaye çok basit, sıradan soğuk savaş hikayesi.Tom'un kadını Jennifer Connelly çok çok kötü.Tom filmlerinde tatlı-sevecen-güleç kadınları kendine seçerdi.Jennifer Connelly resmen derindondurucu.
Hiç yakışmamış.Çekimler 1986 yapımlı filmden çok kötü.Sinema teknolojinin zirvede olduğu günümüzde uçuş sahneleri bu kadar mı sırıtır. İlk filmde en azından uçaklar gerçekten uçuyordu. Tanıtımda "gerçek jetler" denilmiş.Tom ve tıfıllarının gerçekten de jetleri kullanıldığıda inanan sinemasever var mıdır ki?

Beklentiyi fazla yükselttiklerinden extra puan kırdım. 4/10.
4

Cevaplar (4)
avatar
(423) -
Tom Cruise gerçekten jet kullanabiliyor.
10


0
| Bildir
default avatar
(18) -
Dünyayı da 5 aile yönetiyor.
10


1
| Bildir
avatar
(80) -
Sayın skydd, şaka yapıyorsunuz herhalde.O uçakları çok profesyonel, havada binlerce saat kalmış pilotlar bile öyle kullanamıyor.Tom'un en basit atlama-zıplama sahnelerinde bile dublör kullandığını bilmiyorsunuz galiba.Kaldı ki bu filmin uçak sannelerinin tamamına yakını simülasyon.Bakmayın siz onların "gerçek uçuş" dediğine.Söylenenin gerçek olup olmadığını anlamak için, farklı kaynaklardan bilgi edinmeyi göz ardı etmeyin bence.Saygılar.
4


1
| Bildir
avatar
(868) -
Tom Cruise dublor kullanmayan ender aktörlerden birisidir.
10


0
| Bildir


avatar
(169) -
uzun bir süredir savaş uçakları ile alakalı bir film çıkmaması ve uzun bir aranın ardından devam filminin çekilmesinin verdiği bir gaz ile puanının şişirildiğini düşünüyorum. Genel itibari ile film görsellik açısından vs güzel oyunculuklar da fena değil klasik Amerikan küstahlığı da yer yer mevcut. Tom abimiz filme artı puan da kazandırıyor ancak gel gelelim senaryoya... Ben filmi izlemeden önce puanına bakarak heralde baya baya bir savaş oluyor da Tom abimiz yardırıyor diye düşünmüştüm ta ki filmi izleyene kadar. Yani o görselliğe bu senaryo olmamış bence daha kapsamlı birşeyler de olabilirmiş. Bilen arkadaşlara da bir sorum olacak ;
Sürprizbozan: Göster
7

Cevaplar (1)
avatar
(80) -
Sürprizbozan: Göster
4


2
| Bildir


default avatar
(58) -
Tom Cruise ve geçmiş günlerin hatırına bu kadar yüksek puan almış sanırım. Farklı oyuncular oynasaydı ve ismi Top Gun olmasaydı en fazla 6 puan alırdı. Konu dar, merak ettirmiyor, heyacan yok. Uçuş sahneleri iyiydi sadece.
6


default avatar
(26) -
36 yıl önceki Top Gun nerede bu film nerede? İnanılmaz abartılmış bir film! Filmde konu yok, aşk yok, insanın içine işleyecek müzik yok! İlk filmin muhteşem 'soundtrack'inden müzikler araya serpiştirmeseler iyice yavanlaşırdı. Tom Cruise olmasa kimse bu filme bakmazdı bile! Olmamış, hiç olmamış... Tom Cruise, uçak sahneleri ve filmin ismi dışında hiçbir şey yok. Eski filmin mirasını yemekten başka bir şey yapılmamış.

Top Gun'ı izlediğim zaman aldığım zevkin, heyecanın binde biri bile yoktu! Lady Gaga denen cadının rezil şarkısıyla Berlin'in 'Take My Breath Away'i arasında yüzyıllık fark var! Jennifer Connely'yi de filmde figüran niyetine oynatmışlar, olmasa da olurmuş!

Daha yazacak çok şey var da neyse! Anlaşılan 80'ler gibisi bir daha gelmeyecek...
6


avatar
(271) -
İlkine yakışır bir film olmuş. Havacılık tutkunları ve tabiki Topgun sevdalıları için güzel bir film olmuş. Beklediğimize değdi mi? Değdi bence. Uçuş sahneleri de bir hayli fazlaydı ve filmin perde arkasını bilenler için o sahnelerin değeri de daha anlaşılıyor. Bir kez daha görebilsek keşke Maverick'i... Gülücük Zaman acımasız.

Ah o müzikler yok mu o müzikler... Ah o şarkıların gözü kör olsun. Çok Mutlu
8


default avatar
(142) -
Film pahalı ve popüler, buna diyecek bir şeyim yok ama sitedeki puano haketmediği bir gerçek. Sinemasal açıdan bir yenilik getirmiyor. Klişeler yumağından ibaret. Sert ve insafsız amirler, kötü rakipler, yaramaz atletik fit gençler, çekişmeler vs. Tom oyunculuk adına hep aynı. Sanırsın ki Ethan Hunt.Tomun uçaktan atlayıp bir kafeye gelip su içtiği sahne var. burası neresi diye soruyor çocuğun biri de dünya diyor. Bu espri doksan altıda Ersaer yani Arnoldun Silici filminde zaten yapılmıştı hem de bir çocuğun ağzından yine. it dalaşı, patlamalar vs. bence ahım şahım bir şey değil ama yine de bir şans verilebilir


avatar
(33) -
Bir çok devam filminde çok saçmalıklar ile karşılaştım hayal kırıklığına uğradım ama bu film gerçekten senaryosu, görüntüleri ile, oyunculuğu söylemeye gerek bile yok çok iyi bir film olmuş. Zaten Tom Cruise nin olduğu bir film ne kadar kötü olabilir. Üstüne koyarak devam edilmiş keyifle izlenen bir film olmuş tebrikler...
9


avatar
(6892) -
Tom abi harika iş çıkarmış! Kadrosu, müzikleri, tarzı ile bambaşka dünyalara götürdü. İt dalaşları, eğitim uçuşları çok hoşuma gitti. Bayıldım, bayıldım... Oturun ekran başına, keyfine varın derim. İyi seyirler olsun.


default avatar
(250) -
Valla çok detaya inmek filmin büyüsünü kaçırmak istemiyorum ama kaliteli aksiyon ve güzel bir senaryonun birleştiği ve sizi yanıltmayan bir seyir zevkiyle harmanlandığı güzel bir film. Kesinlikle tavsiye ederim nerden baksan 8.9 puanlık
9


default avatar
(53) -
mükemmeldi. tamamen ticari kaygılarla yapılmış, kalitesiz ve özensiz devam filmlerine ders niteliğinde bir devam filmi olmuş. Nasıl olur da yaşlanmaz bu adam dediğim Cruise ise bu filmde bende insanım yaşlandım demiş resmen. İzlerken duygulandım resmen adamın yaşlanmasına. Yıllardır gırtlak kanseriyle boğuşan Val Kilmer'ı da kısacıkta olsa görmek çok hoş bir jest olmuş izleyiciye. Özlemişiz Val Kilmer'ı. Filme puanım 8/10.
8


avatar
(32) -
Konudan bağımsız, uçaklardan anlamayan, 1986 yapımı ilk filmi bile izlemeyen biri olarak beğendiğim yapıt. Türünün tek örneği. Eleştirel bazda zaten 31 sayfa boyunca gereken söylenmiştir. Fazla uzatmayacağım. Sadece izlemek isteyen arkadaşlar varsa lütfen iyi bir ses sistemiyle, iyi ve büyük bir tv'de izleyin. Bu film telefon, tablet, laptop filmi değil. Içeriğe ve kendinize saygınız varsa iyi tv, iyi ses sistemi. Aksi taktirde gram zevk almazsınız.
10


avatar
(1641) -
ilk filmin tadını vermediği aşikar, devam filmi olarak eh işte, senaryo çok monoton ve klişe, tom filmi kurtarmak için çabalamış ancak derinliği olmayan bir hikaye ve yan unsurlar vasat olunca anca bir yere tutunmuş film, 2-3 uçak sahnesi dışında akılda kalıcı sahnesi bulunmayan vasatın bir tık üstü yapım...
7


default avatar
(62) -
Ben insanları anlamakta zorlanıyorum gercekten sanki hergün başyapıt izliyorlarda yok şu olmamış yok bu olmamış gibi eleştirmen yamağı gibi yorumlar yapıyorlar...Ya bu senenin en iyi filmi işte neyi post kasmak için eleştiriyorsun renkler ve zevkler ama sırf post için yapmayın be abiciim ...Bence çok başarılı bir devam filmi olmuş...Bizim gibi 40 yaş üstü izleyiciler için ilk film zaten efssaneydi döneminiin teknolojisinde en iyi havacılık filmiydi bu filmle birlikte hala üstüne yapışmıs bir havacılık filmi bulunmamakta... Aldığı puanıda sonuna kadar hakediyor yok duygusalmıs mıs yok gıy gıy gibi yorumlar yapanlar 5-6 vermiş adama bakıyorsun thor ragnarok filmine 10 vermiş gelmiş bu filmi eleştiriyor Çok Mutlu bana çok komiik geliyor bu ergenimsi haller
8

Cevaplar (5)
avatar
(347) -
Bakın arkadaşlar; argumentum ad hominem örneği. Ya da benmerkezci dönemden çıkamama örneği mi desek? "Ben beğendiysem herkes beğenecek arkadaş, yılın en iyi filmi"
Not: Ragnarok'a kim tam puan vermiş merak ettim.
3


1
| Bildir
default avatar
(62) -
Yılın en iyi filmi sana göre ne? bay hayatı nette post kasan vatandaş işte arkadasllar bu hayatı sanal dünyada post kasmaktan ibaret vatandas argumentum ad hominemin en güzel örneği neden diyecek olursanız her 100 izleyicinin 8 ve üzeri verdiği bir filmi ben merkezziyetcilik ukalalık yapıp post kasacağım diye internetten öğrendiği 2 kelimeliik showunu yapıp kötüleme derdine düşmüş Çok Mutlu Ben genelleme yaparken sahıs olayı kişisel egolarıyla yorumlamıs...Ayrıca üzerine alındığına göre sende thor ragnarogcusun Çok Mutlu ben 5-6 puan veren sahıslardan bahsettim senin kime kac puan verdiğine bakacak kadar boş beleş sanal dünyada yasamıyorum.. Sana bu hayatta başarılar bir kac kelime daha söyle kendin hakkında terimler senin profiline yakısıyor...
8


0
| Bildir
default avatar
(62) -
Ahh şu ben dayanamadım senin gibi boş beleşlik yapıp 10 puan verdiğin filme baktıM gözlerime inanamadım sinema tarihinde eleştirmenlik seviyesinde birinin 10 puan vereceği film sayısı bir elin parmaklarını gecmezken sen Çok Mutlu inananamıyorum oldukca bonkorsun Donnie Darko 10 The Bourne Identity 10 The Bourne Supremacy 10 DAG 1 DAG 2 10 vermişsin 10 luk sistemde hemde diğerlerini paylaşmıyorum bile Çok Mutlu ben nasıl biriyimde seni kaale alıp yorum yaptım özür dilliyorum senden 10 luk sistemde 1 verdiğin filmlerde en az 15 tane var Çok Mutlu yani puanlarına baktığımda gercekten benden son kez cvb aldıını bil ne söylersen söyle su profilden sonra ceva vermeyeceğim arkadaslar sahısın profiilini incelerseniz zaten puanının önemi olmadığını anlayacaksınız....
8


0
| Bildir
avatar
(347) -
İftira attığını da çıkıp itiraf ettin kutlarım. Bakmamışsın madem kimin 10 puan verdiğine açıkça aşağılamak amaçlı iftira atmışsın. Saygısızca yorum yapıp saygı görmeyi beklemen çok ilginç.
3


0
| Bildir
default avatar
(62) -
Yazmayacağım...
8


0
| Bildir


avatar
(70) -
Bence çok güzel bir filmdi. Özellikle filmin son 40 dakikası inanılmaz işlenmiş. Müziklerinin sakin bir havada olması güzeldi. Ayrıca eski oyuncuları görmek ayrı bir mutluluk sağladı. Filmi IMAX versiyonu ve eğer imkanınız var ise 4k izlemenizi öneririm.
9


avatar
(53) -
Tom Cruise, bu adam kiymeti bilinmesi gereken bir adam gerçekten.Filmleri izlenen,izlettiren sayili aktörlerden.Adam işini gerçekten iyi yapiyor. İzlediğim hiç bir filmi daha pişman etmedi. Yaniniza atiştirmaliklarinizı alin ve açın izleyin.10\7.5


‹ Önceki 1 2 3 4 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2022