Giriş Kayıt
Yorumlar (14)
avatar
(75) -
Son ana kadar merak hissi hiç kaybolmadı.Beklediğimden gayet başarılı buldum filmi.Tavsiye ederim.
6


avatar
(909) -
Oldukça kötü bir korku filmiydi. Korku yerleri size ince tiz bir ses veriyor. Korkmaktan ziyade kulağım acıdığından rahatsız oldum. Aslında korku yerleri etkili olabilirmiş fakat filmin işlenişi çok kötü ve çok basit bu yüzden korku yerleri beni etkileyemedi. Senaryosu biraz daha mantık çerçevesine oturtulmayıp fantastiğe kaysa çok daha iyi olurmuş. Kötü kişi sigara içer alkol alır çıplak dolaşır seks düşkünüdür gibi basit ve katılmadığım bir savın üzerine oturtulmuş bir film. Çok basit ve sıkıcı. Korkmadım. Tavsiye etmem.
2


default avatar
(161) -
önce under the bed girdim 20 dakika dayandıktan sonra hemen çıkıp daisy'nin dehşeti, ancak ona da 15-20 dakika sabredebildikten sonra son ümidim tatlı molly'e başladım fakat 25-35 dakika boyunca seyrettikten sonra bu filmin de benim sevdiğim tarzda korku filmi olmadığına kanaat getirip günü film izleyemeden kapatmanın o ağır duygusal çöküntüsünü yaşadım. 39. dosya, insidious, sinister, mama tarzı film tavsiye etmek isteyen var mıdır?
1

Cevaplar (4)
avatar
(1581) -
1408, The Woman in Black , Devil(2010), American Horror Story dizisi, The Amityville Horror , Dead Silence... gibi hepsini izlemiş olabilirsin ama aklıma gelenler bunlar.

Ha bir de Outlast diye güzel bir oyun var otur onu oyna kesin istediğin her şeyi bulacaksın.


0
| Bildir
default avatar
(161) -
Şaka yapmıyorum, hepsini izledim. Outlast oyununu mutlaka araştıracağım.
1


0
| Bildir
default avatar
(17) -
Zamanın sonundaki ev, The Conjuring serisi, The others
6


0
| Bildir
avatar
(646) -
Honeymoon bende ilginç bir etki yapmıştı aynı bu film gibi. İzlemediysen bi incele Wink
7


0
| Bildir


avatar
(371) -
Bence gayet başarılıydı... Ses-Görüntü efektleriyle korkutmaya çalışan filmler yerine bu tarz durağan, sessiz filmler beni daha çok geriyor.

Film boyunca gerçek mi, psikolojik mi diye düşünüyorsunuz... Bu da bence büyük başarı...

Session 9 filminin bana verdiği garip bir ürperti vardı, bu filmde de ona benzer bir ürperti oldu içimde. Büyük bir korku değil, ama film boyunca hissettiğiniz enteresan bir gerginlik. Tarzı için ise çok az Paranormal Activity, çok az, Haute Tension, hatta orman sahneleri için de çok az Blair Witch'e saygı barındırıyor diyebilirim Gülücük

Tavsiye ederim...
7

Cevaplar (1)
avatar
(40) -
Adamın kendisine saygısı varmış, Blair Witch'in yönetmeni paranormal activity'nin de ağa babası kendisi.


0
| Bildir


default avatar
(61) -
psikolojik gerilim izlemeye değer diye düşünüyorum


avatar
(646) -
Filmi beğendim. Beklentimin üstünde bir filmle karşılaştım.
İlginç bir ürkütücülüğü var.
İzlemeye değer...
Saygılar
7


avatar
(236) -
ispanyol korku sineması tarzı bir amerikan korku filmi Gülücük

oldukça yavaş tempoda işlenmiş bir film korku öğeleri daha iyi işlenebilirdi konuyu kestirmek aslında bu tarz filmlere aşina iseniz oldukça basit benim filme verdiğim puan yoruma göre yüksek kalabilir ancak metalci arkadaşın dediği gibi film tarzına göre olanların hoşuna gidebilecek türden yavaş tempolu psikolojik kurgulu korku öğesi az bir film sonuçta .

cinsel öğeler olmasa sanki daha iyi olurdu yada dozu az tutsalar.

alt yazı için çok teşekkürler kısa zamanda filmi izlemiş olduk.
7


default avatar
(319) -
Filmi şimdi izledim oyunculuk yok desem yeridir,türünün meraklılarına hitabediyor beni kesmedi yavaş ilerliyen bir film, finalide tahmin edilebiliyor gizem olayı yok vaktiniz varsa izlencek filmlerden...
5


avatar
(646) -
"The Blair Witch Project (1999) ile beklenmedik bir kariyer başlangıcı yapan Eduardo Sánchez ve Daniel Myrick ikilisinden Sánchez, sonrasında benim çok sevdiğim Altered (2006) ve gereksiz bir final ile kendini sabote etmeyi başaran Seventh Moon (2008) gibi filmleri yöneterek kariyerine devam etti. Lovely Molly yönetmenin dördüncü uzun metraj filmi.
Başrollerde Gretchen Lodge, Johnny Lewis, Alexandra Holden ve Ken Arnold var.
Filmin galası 2011 Toronto Film Festivali’nin “Midnight Madness” bölümünde yapıldı. Vizyon tarihi henüz belli olmayan Lovely Molly’nin önümüzdeki bahar aylarında vizyona girmesi bekleniyor."
-ötekisinema-
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Lovely Molly
Dizi Altyazıları
Daredevil (4,120) Supernatural (3,910) Shameless (2,848) The Big Bang Theory (2,554) The Flash (2,512) Better Call Saul (2,399) Arrow (1,841) La Casa de Papel (1,325) Manifest (1,181) Titans (1,137)
Yakında
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018