Giriş Kayıt
Yorumlar (12)
avatar
(696) -
Kurgu ve mantık hataları olmasaymış çok güzel film olabilirmiş. Konusu fena değil biraz daha üstünde çalışsalarmış güzel film olurmuş. Ama ben izledim yine de fena değildi
8


avatar
(165) -
yabancı filmlerden ortaya karışık bir senaryo... fazlasıyla uzun tutulmuş. gereksiz ve bitmeyen konuşmalar sıkıyor... onun yerine (koşturma ve birkaç silah sesi dışında) biraz aksiyona yer verilseymiş iyi olurmuş.. Fazlasıyla plan hatası var. Hele ki minübüsün ön tarafında "Leziz Tavuk" yazması tam bir facia. bir sonraki sahnede "Cesur Tavuk" diye değiştirmişler.. Bu nasıl bir plan hatasıdır anlamak mümkün değil... oyunculuklar klişe ve yapmacık. tanıdık yüzlerin sürekli aynı rollerde oynaması biraz sıkıyor artık filmlerde. (bu benim şahsi görüşüm) nurgül yeşilçay ve altan erkekli'yi filme yakıştıramadım açıkçası.. filme zorlama bir adaptasyon söz konusu.. filmin pek güldürdüğü söylenemez açıkçası. durum komiği ve aksiyon komiğinin bolca kullanılması gerekirdi. filmin başındaki birkaç sakarlık dışında bir şey yok. yani kısaca üzerinde çok düşünülmeden ( özellikle senaryo) paldır küldür çekilmiş bir film...
2


avatar
(83) -
3 günde zor bitirebilidim. Yüz yıl geçse de bazı alışkanlıklardan vazegecemiyorux. Saçma sapan hareketlerin ve oyunculukların olduğu bomboş bir film. Komedi anlayışımız hep sakarlık ve salaklık mı olmalı?!
4


avatar
(355) -
Komedi değil, dram değil, aksiyonlu çorba gibi bir şey. Maalesef vasat bir film olmuş.
5


default avatar
(13) -
2019 Kore yapımı Extreme Job (Geukhanjikeob) filminin yerli versiyonu. Üstüne bişey koyamayacaksak hic yapmasak keşke. Mantık hatalarıyla dolu bir film olmuş. Vaktinize yazık.
4


default avatar
(252) -
İlk 10-15 dakikası acaba mı dedirtti ama sonradan tempo yükseldikçe keyifle izledim. Bazı sahnelerde çok güldüm. Özellikle o tavukçunun dolup taştığı sahneler çok iyiydi:)
7


avatar
(704) -
Ne idiği belirsiz kötü bir film.

Komedi desen tek bir sahnesi bile güldürecek düzeyde değil.
Dram desen aile bağları üzerine o dram yapmaya çalıştıkları sahneler o kadar yapmacık ki; ilkokul müsameresinden hallice…
Aksiyon desen uyuşturucu mafya lideri pavyon karısıyla tekme tokat didişiyor falan… Anlayın işte aksiyon düzeyini…

Bir de bunların hepsi 2 saat sürerken arka fonda güya gazlayıcı bilim kurgu aksiyon tarzı film müzikleriyle iyice saçma bir hal almış.
3


default avatar
(207) -
Uzatmasa daha güzel olabilirmiş, Suçlu hikayesi de çok basit kalmış. Ancak Cengiz Bozkurt hatırına izleyin, içinizde kalmasın.
6


avatar
(1257) -
"Size iyi bir malzeme vereceğim, bununla kötü film yapabilir misiniz?" sorusunun cevabı. Ama senaryodan kaynaklı değil aslında... Eldekilerin kullanılış şekli. Türk dizi mantığıyla film çekilirse, sonuç bu olur. Oyunculuklar da vasat. Genel manada amatör düzeyde oyunculuklarla beraber, Cengiz Bozkurt komiser rolüne hiç gitmemiş, adamda daha çok manav Osman veya kasap Hayri tipi var. Belki zorlamayla vakit geçirmelik bir hale gelebilir, ama izlemeyen de bir şey kaybetmez. Pek tavsiye etmiyorum, denk gelmese izlemezdim... 5/10
5


avatar
(417) -
Yönetmenin diğer filmlerine bakınca anladım neden basit bir film olduğunu. Üstelik sağlam kadrosuna rağmen. Böyle bir kadroyla bu kadar basit bir film çekmek zor zanaat. Eksikleri çok, kurgusu hatalı ve senaryosu çok yavan. İzleyen hiçbir şey kazanmaz.
4


avatar
(7719) -
Kadrosu, konusu acaba bir cinayet süsü ya da ölümlü aile tarzı güzel bir komedi mi dedirtiyor. Fakat izlerken aşırı basit, tv dizisi kıvamında bir yapım karşısınıza çıkıyor. Ben pek önermiyorum, siz bilirsiniz.


avatar
(711) -
çok gereksiz uzatılmış sahneler vardı.. bu tarzda daha iyi filmler izledik yerli yapım.. nurgül yeşilçay yapmacık olmuş film de..
4


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023